Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

strunka
9. júl 2008

dadka ako mala znasala to ockovanie proti pneumokokom?

kutina
9. júl 2008

patkao
www.mimibazar.sk
tak to je naša závisláck stránka - tam nakupujeme a predávame všeeeeeetko pre deti 😉

dadus
autor
9. júl 2008

cau struni, mala to znasala celkom do pohody.....takze uz ste velki, co, ked poradnu ste dobojovali 😀
kut a nemas tam aj ty nahodou tehu veci?

dadus
autor
9. júl 2008

alebo este tu www.babybazar.sk

kutina
9. júl 2008

ja mám len jedny rifle čo predávam, sú v pohode, no ak sa do jesene nepredajú, tak ich stiahnem a odložím do tehu skrine na dalšie bábo, šak to kua tak letí, že sa ani nespamätám a Naty bude mať 3 roky, pojde do školky a tak... 😅

dadus
autor
9. júl 2008

sak prave, preto ja nic take nepredavam a sanujem pre druhu babulku 😀 😀 😀

kutina
9. júl 2008

a čo ked to bude babuliak 😕

dadus
autor
9. júl 2008

vestica povedala 3 dievky a ja tomu verim, lebo vela veci sa trafila... 😉 a ja radsej babulky 😀 😀 😀

kutina
9. júl 2008

ty kokso, že 3 ženy, šak to tatino neustráži 😅 to mu ani 3 gulovnice nebudú stačiť

dadus
autor
9. júl 2008

kut a kto povedal, ze to bude tento tatino? 😀 😀 😀

kutina
9. júl 2008

pááni....takže 3 dievky a 3ja tatinovia to plánuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dadus
autor
9. júl 2008

ale to zase nieeee, taketo extreeeemy 😀 😀 😀 😀

dianecka
9. júl 2008

ahojte
tak sa nám ochladilo
dadus, že tri dievky? 😀 to sa hovorí, že akoby ste 3x vyhoreli 😉 ja osobne tiež radšej dievčatko, u Dianky som od začiatku cítila, že to bude dievča

strunka my sme očkovanie Prevenarom zvládli ok, ale vlastne sme nemali problémy ani pri žiadnom zo základných očkovaní

momentálne doma premýšľame, ako by sme sa zariadili s Diankou, chceli by sme ísť kuknúť na fest v Poprade, no uvidíme a možno budeme už na dovolenke niekde pri mori 🙂

svantica
9. júl 2008

ahojte 😀
dnes ste sa nejak rozpisali.konecne som si nasla cas a tiez pridala nejake foto 😀
kuti pridaj malu naty ako chodi 🙂

dadus
autor
9. júl 2008

baby no takto sa mi to tu luuuubi 😉
dianecka, teeeda, vy si robite riadny program, no aspon sa mala nenudi 😉
svanti krasne foto....boze ako tie deti rastu, ako z vody 😀 😀 😀

dadus
autor
9. júl 2008

som to tu asi preriekla co? mi davate priestor na monolog??? 😀 😀 😀 😀

mimi
10. júl 2008

dadus hlasim sa, ja ked tu pridem, tak tu nik nie je 😠

svanti, krasne fotecky a inac vsetko najlepsie Tobinkovi, dnes ma 9 mesiacikov, vsak?

dianceka, idete na last minute k moru?

svantica
10. júl 2008

ahojte 🙂
mimi dakujeme a aj dadus 🙂
vzdy sa tu nejak obchadzame 😉

dianecka
11. júl 2008

ahojte, celkom fajn počasie, no uvidíme dokedy vydrží, ale mohlo by....však je leto 🙂

mirka pravdepodobne lastka to bude, ešte nie sme poriadne rozhodnutí ani kam....najskôr sme chceli ísť autom buď Taliansko al. Chorv. (kvôli vzdialenosti) a teraz by sme možno aj letecky Španielsko príp. iné, no moc do nejakých exot. krajín s malou nechceme

strunka
12. júl 2008

ajojte 🙂

svanti maly aky krasny betar 😀 😵

babky a chodite niekde s malymi na kupko?

dadus
autor
13. júl 2008

ahojte, je tu zasa potichsie, tak reku to trochu napravit
struni, no my ideme do sturova...tak hadam tam nic mala nechyti...beriem pre istotu aj pidi bazen 😀

vera21
13. júl 2008

Ahojte, no tak my sme sa boli kupat raz v Turcianskych a mala bola potom chora....Radsej pojdeme na to nase babatkovske plavanie 🙂
Leni, Kati - mate krasne fotecky 😀
PatkaO - tehotenske oblecenie a celkom dobre som si kupila na Dlabacovej ulici - je to ul., ktora vedie k autobus. nastupistu od Kominara, no a na krizovatke s Moyzesovou je taky maly obchodik a tam maju tehu oblecko, na tej ulici je aj kadernictvo Damada - dobre riflle som si tam pokupila, len je to dost drahe /ale to je vlastne vsetko pre tehulky/...

vera21
13. júl 2008

No ozaj a este keby si si chcela urobit vylet do Ba alebo Viedne, tak tehu veci maju super v HMku 😝
Baby, a vy ste vsetky zdrave s ratolestami ? Sak mna uz ide trafit, mala chora, potom ja, takto na striedacku uz dva tyzdne...Som uplne, ale uplne grogy z nevyspatia a choroby....Sak leto a ja s hrdlom bolavym a dieta s kaslom, no je toto normalne ??? 😠

svantica
14. júl 2008

ahojte 🙂
vladi diky, aj my sme boli chori a este aj sme neviem co to na nas lezie,ale hadam to nejak vydrzime a potom sa konecne mozno vyspime 🙂

patkao
14. júl 2008

ahojte maminy..neviete mi nahodou poradit kam treba ist na plucne vysetrenie? Doktor mi kazal dat si ist potvrdit tehotensku knizku na plucne a ja som s azabudla opýtat kam vobec mam ist ☹ ..ani neviem ci s atam netreba objednat...som ja ale motak..a dnes sa mi velmi nechce pracovat, aj by som sa tam sla pozriet...

kutina
14. júl 2008

čaute čaute,
kati malý je zlatučký a šikovný .-)
leni Šimonko tiež, no a dokonca už nie je clý tatino ale trošku už aj tvoj synátor to je 😉
vladi, vy sa už konečne doliečte až ideme dom - už mám deficit ☹
Dnes som si zajednala kráááásnu kyticu na svadbu...normálka sa začínam tešiť 😅

dadus
autor
14. júl 2008

caute...
vladi tak vy to mate take pevne? no u nas je nastastie vsetko ok....mala bola 10 dni u svokrovcov, pekne si to uzila 😉
my ideme dnes do kina na bathory, tak sa otesujem ako male dieta.....

stonozka
14. júl 2008

ahojte, tak m i sme tu dlho neboli, maminky mate fakt zlate deturence, je fakt super vidieť ako krásne rastu z mesiaca na mesiac... my to máte taký perne...
neviete o niekom kto ma a už nepotrebuje turistický nosič? taku modernejšie verziu, nejako nemôžem zohnať a ani na MMB vopred dík

stonozka
14. júl 2008

dani: a kde ju hrajú?! myslím ten film...

dadus
autor
14. júl 2008

akurat som sa vratila, stonozka v centrume ju hraju...je to super, aspon mne sa to pacilo, typicky jakubisko ale konecne z dejom.....a prekvapujucim zaverom...a teraz si mozeme lamat hlavy, ako to vlastne bolo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre