Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
22. dec 2010

Prajem Vam krasne vianoce plne lasky a pohodicky 😉

mia81
25. dec 2010

prajem Vam prijemne prezitie vianocnych sviatkov a stastny Novy rok 🙂

mariannet
3. jan 2011

Ahojte....aj ja prajem len to najlepsie v tomto roku 2011 🙂.....nech nam deti robia tu najvacsiu radost 🙂

Kocky chcem sa ale opytat, viem ze ste to tu uz rozoberali (len nemam ked citat vsetky prispevky :( )....prosim vas, aky je vas nazor na dr. Ficeka?...dakujem 🙂

biela
4. jan 2011

@mariannet ja mám s ním skúsenosť keď som bola hospitalizovaná v 6tt kvôli krvácaniu. on ma prijímal a bola som s ním spokojná. všetko mi vysvetlil, bola som rada,že ma prehovoril, aby som ostala v nemocnici, tam mi pomohli.
keby som rodila v žiline, rada by som ho mala pri pôrode, lebo som na neho počula veľa dobrého. no ja som sa nakoniec rozhodla pre martinskú nemocnicu.
ale ako doktora ho môžem doporučiť, je to dobrý odborník.

mariannet
5. jan 2011

@biela dakujem....aj mna raz prijimal 🙂......budem teda dufat, ze prave pri mojom porode tam bude 🙂 ja som sa nakoniec rozhodla pre zilinu......

mika1821
5. jan 2011

Ahojte maminy, akurat som sa objednala na 4D u mudr. Hartela ...strašne sa tešíme🙂...Môj gynekológ mi zatiaľ nechce povedať pohlavie a čakať už veru nevydržím. Boli ste už niektorá na 4D u Hartela?Boli ste spokojné?povedal vám aj pohlavie dieťatka?🙂 keď tam pôjdem tak budeme v 26.tt...
ďakujem za každú odpoveď🙂)

mariannet
5. jan 2011

@mika1821 a co ultrazvuk, co sa robi v 20tt?....tam ti mali povedat pohlavie, ak teda bolo vidno......a ku komu chodis ku gynekologovi?

mika1821
5. jan 2011

@mariannet ten mi robil, ale odmietol sa vyjadrovat k pohlaviu:((..vraj to nemusi byt iste a tak...:( Dufam ze mi hartel povie viac🙂)

mika1821
5. jan 2011

@mariannet a chodim do knm ku Dlugošovi

mariannet
5. jan 2011

@mika1821 mne tiez nechcela lekarka povedat, teda len naznacila ze medzi nozickami nic nevidi, dala kuknut aj mne, ja ze ani ja nic nevidim, tak len takto naznacila ze by to mohlo byt dievcatko a na druhy den som mala morfo utz a tam mi povedal, ze dievcatko najskor malo by byt a potom povedal urcite 🙂......ale aj tak mi pride divne, ze ti na morfo utz nepovedal......bud ti mal povedat ze sa to neda urcit kvoli polohe noziciek alebo ti mohol aspon priblizne povedat, nie na 100% 🙂....ale tak hadam ti to teraz povie ten dr. Hartel 🙂 ....daj potom vediet 🙂....alebo ak by si strasne chcela, v lekarni sa daju kupit testy na pohlavie 🙂.....

mika1821
5. jan 2011

@mariannet Voči môjmu doktorvi výhrady nemám, je to vážne odborník aj sa stará, len to pohlavie mi za svet nechce povedať...Vyjadril sa tak že on skôr ako v tridsiatom týždni nepovie nič...:(...Ale sa tešíme k tomu Hartelovi, budeme mať peknú pamiatku aspom🙂 a budeme mať na čo pozerať kým to nebude vonku🙂 Hneď keď sa dozviem čo to bude dam vedieť🙂)Už vieš čo budete mať vy?🙂
Ty si bola tiež na 4D?

fukylove
6. jan 2011

@mika1821 - ja k Hartelovi chodim 🙂 aj bezne, aj cele tehu som mala u neho 🙂 mne v 20tt povedal, ze by to mal byt chlapcek a potom az pri beznej kontrole v 30tt mi to definitivne potvrdil - vlastne ani nemusel, lebo pri vysetreni sa pozeram na to co vidi na monitor a videla som to aj sama 😀
na 4D sa Sebik ani za svet nechcel ukazat, takze tam nam nepovedali nic... boli sme vo vnutri snad 45min, aj sa doktor pokusal viackrat pozriet a nic... ani za svet 🙂 ale spomienka je to krasna, aj CD mame z celeho vysetrenia 🙂

mika1821
7. jan 2011

@fukylove Juuj, stresne strasne sa tesim🙂)dufam ze male bude poslusne a ukaze sa nam🙂)))

fukylove
7. jan 2011

@mika1821 - tak drzkam palceky, nech si toto "tajomstvo" nenecha pre seba 🙂

mika1821
7. jan 2011

@fukylove dakujem🙂, hned ked to budeme vediet podelime sa o tu radost s vami🙂

solinkarka
7. jan 2011

my sme prisli tento tyzden o mimi..boli sme v 10tt 😢 😢

mariannet
7. jan 2011

@mika1821 my budeme mat dievcatko 🙂....sa tesime velmi 🙂.....na 3 ani 4D sme neboli.......a dufam, ze na utz v 30 tyzdni mi to potvrdia, lebo menit veci by som moc nerada, si strasne pekne 🙂.....som aj ja zvedava, co ti povedia a male sa dufam, ze ukaze 🙂

mariannet
7. jan 2011

@solinkarka to ma mrzi :( ....ale neboj, bude lepsie 🙂.....a nabuduce to urcite vyjde 🙂....min po 3 mesiacoch by ste mohli skusit.......drzim palce 🙂

mika1821
7. jan 2011

@solinkarka velmi ma to mrzi moja:((...neviem ci je to to iste,ale moja sesternica bola na interupcii a po torch mesiacoch sa im podarilo dalsie...Drzim vam prsteky!!

mika1821
7. jan 2011

@mariannet joj , to ti verim, ked vidim ake krasne su tie dievcenske vecicky🙂aj chlapca by som najradsej do nich navliekla🙂))...uz aby to bolo vonku s nami🙂

mariannet
8. jan 2011

@mika1821 to veru ano 🙂...ale aj na chlapcov su velmi pekne 🙂....niekedy ma ale hneva, ze pre dievcatka je skoro vsetko v ruzovom......a ja vsetko ruzove veru nechcem......

solinkarka
8. jan 2011

@mika1821 ja som nebola na interupcii..babo odislo same ☹

mika1821
8. jan 2011

@mariannet presne presne🙂) ruzova je pekna, ale nie zase vsetko v ruzovom🙂)teraz som tu nasla jednu sikovnu mamicku a robi nááádherne čiapočky a šáliky a topánočky , no nádhera..asi si od nej nieco vezmem🙂 (antonia1)-keby si nahodou chcela aj ty🙂

mika1821
8. jan 2011

@solinkarka neboj, vsetko bude dobre a ani sa nenazdas uz budes zase tehotna a mozno budu aj dve naraz, aby ti to ten hore vsetko vynahradil🙂

mariannet
8. jan 2011

@solinkarka mne sa stalo to iste (v novembri tomu bol rok)....a teraz kukaj 🙂....tak hlavu hore......

krtica11
9. jan 2011

@solinkarka neboj bude dobre aj nam sa to stalo a teraz mame už skoro 4 mesačneho drobca tak hlavu hore bude dobre 😉

mariannet
10. jan 2011

@mika1821 potom ak sa ti bude dat, posli nejake fotky na tie ciapocky 🙂......dakujeeem 🙂

mika1821
10. jan 2011

@mariannet poslala som link v sprave 🙂

mariannet
10. jan 2011

@mika1821 dakujem 🙂.....aj ja som ti potom odpisala cez IP 🙂

emma311
10. jan 2011

@solinkarka a ktoremu dokimu komu chodis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre