• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@katka226 ahoj katka,
juuj, tak to si ma potesila, ze nie je z tych rutinarov :slight_smile:
mam s nim rande tak pokecame .
24. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. mar 2011 o 18:05 • fordemirka
@landrea mna rodil sice paucin ako prvorodicku, a tiez ,ma nestrihal, iba dal 1 steh, aby ma nestipalo pri cikani, takze som mohla sediet na zadku, zatialco moje spolubyvajuce lezali na nafukovacich kruhoch a jojcai pri bolesti :wink:
marianett uz porodila? :slight_smile:
24. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@furniture ako vies, ze dievca? doktorka ti povedala?
24. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emma311 včera sme boli na sone a tam sa konečne krpatá ukázala. Muž má zmiešané pocity :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: predsa len 4 baba, ale teší sa, že je všetko ok
25. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Bazar”
26. mar 2011 o 08:14 • pia22
ahoojte , chcela by som sa vas spytat ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku dobru gynekologicku alebo gynekologa v ziline dakujem vam :slight_smile:
26. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriiama Jednoznacne Paucina :wink:
26. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@solinkarka dakujem, a kde to vlastne je ... no lepsie aj povedane nevies ci berie nove pacientky ??? :slight_smile:
27. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriiama jasne berie to viem na 100% je to hned vedla mirage ak vies kde to je :wink:
27. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diky ..... pozrem sa nato a asi tam aj zavolam :slight_smile:) hned zajtra
27. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriiama aj tu si sa to pytala uz som ti napisala v inej teme ale tak tiez som ti tam paucina odporucila je super
27. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme uz 10 dni na svete :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my sa uz hlasime vo dvojici :slight_smile:....teda trojici :slight_smile:....dakujem......prisli sme sice na svet o 10 dni skor, ale to vobec nevadi :slight_smile:....ked bude viac casu, docitam vas :slight_smile:
28. mar 2011 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariannet wow! blahoželám! no chváľ sa a preháňaj...aký bol pôrod? :astonished:
29. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariannet gratulujeme a prajeme vela zdravicka :slight_smile:
29. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vie mi niekto napisat co vsetko si treba zobrat do zilinskej porodnice?Dakujem :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2011 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janynkaaa vsetko :D ale nie, potrebujes pre seba poporodne vlozky, tie si kup v sanitase - 2 baliky, podlozky pod chorych, ja som si kupila 4, jednorazove nohavicky, 2 nocne kosele, zupan, slapky do sprchy, papuce, ja si beriem aj vlastny pribor, drogeriu - sprchovy, sampon, telove mlieko, mne odporucili si kupit krem na bradavky ciciderma alebo bioderma, ale staci aj kalciova masticka. Pre babo potrebujes plienky 1 velkost, vlhcene obrusky, krem na zadocek. A zober si aspon 3 latkove plienky. Ja si beriem pre malu aj vlastny cumlik a odsavacku na mlieko. vidim ze tiez cakas dievcatko ako ja, mozno sa stretneme v porodnici :wink:
29. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janynkaaa a este ma napadlo toaletny papier a uterak, ja som si zobrala osusku a maly uterak na ruky, a dezifkecne mydlo :wink:
29. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariannet gratulujem k malickej, aky bol porod? podel sa s nami o zazitky nech vieme co nas caka :wink:
29. mar 2011 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janynkaaa k tomu, co ti napisala zuzuula, este treba obciansky preukaz, tehotensku knizku, preukaz poistenca, sobasny list, pre dieta ortopedicke nohavicky a odporuca sa aj Rosalgin na oplachy vonk.rodidiel...
30. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzuula
dakujem :slight_smile: inac aj ja mam druhy termin 2.maja tak sa mozno fakt stretneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janynkaaa no aj ked ja som uz v takom stadiu ze keby sa malej chcelo ist na svet aj za tyzden tak sa nebudem veru branit, uz mam toho tehotenstva dost :grinning: myslim ze ked mi este o centrimeter brucho narastie tak ma prevali :grinning:
30. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. mar 2011 o 19:19 • fordemirka
@mariannet - gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ked bude cas, tak si prosime podrobnosti :slight_smile: a aj to, ako sa Vam dari :slight_smile: ako ste prezili nemocnicu a ako ste sa aklimatizovali doma :slight_smile:
31. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dakujem vam vsetkym :slight_smile:......a takto hromadne....no vecer o pol 8 mi odtiakla voda, kontrakcie nikde....co je zevraj ten horsi pripad, tak mi ich hned aj vyvolavali......este o 5 rano som bola len na 5 cm.....ale pomaly sa to rozbehlo a 7,24 rano sme boli na svete :slight_smile:....miestami som si zelala mat epi.....ale vydrzali sme a ked som zbadala malicku tak som na vsetku bolest zabudla a povedala som, ze si to mozem aj zopakovat :slight_smile:....lekar mi povedal 2 terminy, kedy nemam rodit, lebo on bude v CA sluzit....samozrejme, ze sme sa trafili do toho jedneho a ked som mu volala som sa spontanne rozhodla ist rodit do CA, co som velmi rada a nemenila by som- zariadenie super, personal skvely, hlavne jedna sestricka, ktora sa rano o 6 striedala a bez nej neviem ako by som to zvladla.....
malu mi prilozili na brusko- uzasny pocit a naozaj to puto je potom podla mna este ovela vacsie, alebo mne sa ta zda......som myslela ze lekar si zo mna po porode striela, ale nie.....vobec ma nenastrihaval a dal mmi len 3 mini stichy aby sa nepovedalo :slight_smile:.....takze z tejto strany super....uz sme doma, bojujeme s kojenim, ale je to krasny pocit a som strasna, ze mam mojho maleho anjelika pri sebe :slight_smile:...uz by som si bez nej nevedela predstavit zivot......
tak to bolo tak v skratke :slight_smile:....neviem kedy najblizsie sa sem dostanem, tak sa drzte a drzim palce maminam co este neporodili a tym co uz ano vela trpezlivosti :slight_smile:...a nech nam nase deti robia len radost :slight_smile:
31. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariannet gratulujem a som šťastná, že ste to takto super zvládli. Prajem iba to najlepšie, nech sa Vám darí a užívaj si to, je to najkrajšie obdobie, ktoré nás, ženy, mohlo stretnúť. už aj ja sa neviem dočkať kedy moju malú dostanem do náruče. A môžem sa opýtať...v CA náhodou EPI nepodávajú? Ešte stále som sa nerozhodla, do ktorej pôrodnice pôjdem
4. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@furniture jej dakujem :slight_smile:....aj tebe drzim moc moc palce :slight_smile:....v CA epi davaju, lebo sa ma pytal, ci ju nechcem :slight_smile:.....mas este cas sa rozhodnut kam pojdes :slight_smile:....ja by som sa opat rozhodla tak isto :slight_smile:......
4. apr 2011 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok