• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
@solinkarka ja ti to vypichnem, aby si si spomenula :
solinkarka -mima01 si trapna, sa nevtieraj
solinkarka -lilik15 co uz aj take truby su
solinkarka -wieruss a to by si nebola ty keby si do vsetkeho nestrkala nos
VSETKO toto sa da brat ako urazka, takze nabuduce nahlas SEBA adminovi, ze urazas :grinning:

19. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilik15 ja mam svedomie ciste, podla mna urazka , hadka a podobne je nieco uplne ine ako sme tu pisali ... :wink: takze ja si svoj nazor vyjadrim s kludom :grinning:
19. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss ako si pisala kazdy si moze povedat svoj nazor takze...
tak na tu prvu sa uz ani neda nic ine napisat ked to niekto nevie pochopit...ja nebudem robit papagaja
na druhu, nepisala som konkretne takze vies co...
a na tretie sama vies
a este jedna vec ja som teraz nic adminovi nehlasila..tak netrep somariny, najprv si over ze som nieco take spravila a potom ma obvinuj
19. máj 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss ved jasne :slight_smile: ja tiez nemam v plane tu niekoho urazat ani nechcem, len si chcem povedat svoj nazor a nie iba pritakavat , ved o tom je forum no nie?
19. máj 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
19. máj 2011 o 19:50 • wieruss
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
19. máj 2011 o 19:51 • solinkarka
19. máj 2011 o 19:55 • wieruss
ok dievcata, zacnite sa bavit o niecom duchaplnejsom, spory si rieste v IP
19. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2011 o 19:56 • solinkarka
19. máj 2011 o 19:57 • solinkarka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. máj 2011 o 20:00 • wieruss
19. máj 2011 o 20:02 • solinkarka
moj prispevok neurazal, za to, ze ho kazdy pochopi ako chce ja nemozem, jasne som oddelila to, co som napisala Lucii od toho prislovia ... to neni urazka :slight_smile:
19. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy ho pochopil tak ako si to myslela..takze ta adminka spravne vymazala....ako aj mna
19. máj 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze je tvoja krehka dusicka konecne na mieste, zmazalo sa skoro vsetko co by ti mohla nastrbit reputaciu :wink: tyuk :grinning:
19. máj 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wieruss prestan stale narazat na moju osobu, uz toho mam plne zuby :angry:
19. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nezaujaty pozorovatel som si precitala vase natahovanie a dajak mi unika pointa :grinning: wtf :D
19. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinocka to je na dlhsie a uz som povedala, ze to nebudem riesit :grinning:
Inak sa pozeram, ty byvas v Chorvatsku a SK striedavo ? :wink:
19. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss ee len v Chorvatsku :slight_smile: ale nezapriem predsa svoj rodny kraj :grinning:
19. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinocka jaaaaj , to musi byt super a kde v Hr byvate ? joooj , ze more, nahlas zavidiiiiiiim (v dobrom) :grinning:
19. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2011 o 20:30 • lilik15
@lucinocka aj ako zaujatemu pozorovatelovi by ti unikla pointa :grinning: :grinning: :grinning: Jeeeej, a vidis, fakt, chorvatsko. Paraaaada, tisko zavidim to more. :wink:
19. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss na polostrove Peljesac, Trpanj, taka mala dedinka pri mori :slight_smile: super je v lete, v zime je to na slucku :grinning: ticho, nikde nikoho, vsetko zatvorene, more a priserna zima :grinning:
19. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa hadate :D berte to ako tehotenske hormony :D dufam, ze aj ja budem coskoro neznesitelna a hadava :grinning: :grinning:
19. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01
@lucinocka
@wieruss kokso baby to ked ´budeme vsetky tehotne a budu nma hormony udierat tak sa navzajom povymazavame s priatelov a pozamykame vsetky temy :grinning:
19. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 no priprav sa zlati...mam ta prvu v poradi :grinning:
@lucinocka a byvate tam cely rok? Mas manzela odtial alebo ste kvoli praci odisli? Veru, chorvatsku je v lete skvele, zima asi nieco ako u nas, ze?
19. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 ty si tomu teda dala teraz :grinning: :grinning: :grinning: *thumbs up* a mimochodom, ja mam svoje hormony uz viacmenej pod kontrolou :grinning:
19. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 no pekne :confounded:
19. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss noo tak to je veelmi dobre ze ich mas pod kontrolou :grinning:
19. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss uz nie si agresivna? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz mozme ist na drinka?
@lilik15 aaaale co si, vy nepojdete ani neviem akym omylom :wink:
19. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok