Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

wieruss
19. máj 2011

@solinkarka ja ti to vypichnem, aby si si spomenula :
solinkarka -mima01 si trapna, sa nevtieraj
solinkarka -lilik15 co uz aj take truby su
solinkarka -wieruss a to by si nebola ty keby si do vsetkeho nestrkala nos
VSETKO toto sa da brat ako urazka, takze nabuduce nahlas SEBA adminovi, ze urazas 😀

wieruss
19. máj 2011

@lilik15 ja mam svedomie ciste, podla mna urazka , hadka a podobne je nieco uplne ine ako sme tu pisali ... 😉 takze ja si svoj nazor vyjadrim s kludom 😀

solinkarka
19. máj 2011

@wieruss ako si pisala kazdy si moze povedat svoj nazor takze...
tak na tu prvu sa uz ani neda nic ine napisat ked to niekto nevie pochopit...ja nebudem robit papagaja
na druhu, nepisala som konkretne takze vies co...
a na tretie sama vies
a este jedna vec ja som teraz nic adminovi nehlasila..tak netrep somariny, najprv si over ze som nieco take spravila a potom ma obvinuj

lilik15
19. máj 2011

@wieruss ved jasne 🙂 ja tiez nemam v plane tu niekoho urazat ani nechcem, len si chcem povedat svoj nazor a nie iba pritakavat , ved o tom je forum no nie?

wieruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wieruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
19. máj 2011

ok dievcata, zacnite sa bavit o niecom duchaplnejsom, spory si rieste v IP

solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wieruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wieruss
19. máj 2011

moj prispevok neurazal, za to, ze ho kazdy pochopi ako chce ja nemozem, jasne som oddelila to, co som napisala Lucii od toho prislovia ... to neni urazka 🙂

solinkarka
19. máj 2011

kazdy ho pochopil tak ako si to myslela..takze ta adminka spravne vymazala....ako aj mna

wieruss
19. máj 2011

dufam, ze je tvoja krehka dusicka konecne na mieste, zmazalo sa skoro vsetko co by ti mohla nastrbit reputaciu 😉 tyuk 😀

solinkarka
19. máj 2011

@wieruss prestan stale narazat na moju osobu, uz toho mam plne zuby 😠

lucinocka
19. máj 2011

ako nezaujaty pozorovatel som si precitala vase natahovanie a dajak mi unika pointa 😀 wtf :D

wieruss
19. máj 2011

@lucinocka to je na dlhsie a uz som povedala, ze to nebudem riesit 😀
Inak sa pozeram, ty byvas v Chorvatsku a SK striedavo ? 😉

lucinocka
19. máj 2011

@wieruss ee len v Chorvatsku 🙂 ale nezapriem predsa svoj rodny kraj 😀

wieruss
19. máj 2011

@lucinocka jaaaaj , to musi byt super a kde v Hr byvate ? joooj , ze more, nahlas zavidiiiiiiim (v dobrom) 😀

lilik15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima01
19. máj 2011

@lucinocka aj ako zaujatemu pozorovatelovi by ti unikla pointa 😀 😀 😀 Jeeeej, a vidis, fakt, chorvatsko. Paraaaada, tisko zavidim to more. 😉

lucinocka
19. máj 2011

@wieruss na polostrove Peljesac, Trpanj, taka mala dedinka pri mori 🙂 super je v lete, v zime je to na slucku 😀 ticho, nikde nikoho, vsetko zatvorene, more a priserna zima 😀

lucinocka
19. máj 2011

co sa hadate :D berte to ako tehotenske hormony :D dufam, ze aj ja budem coskoro neznesitelna a hadava 😀 😀

lilik15
19. máj 2011

@mima01
@lucinocka
@wieruss kokso baby to ked ´budeme vsetky tehotne a budu nma hormony udierat tak sa navzajom povymazavame s priatelov a pozamykame vsetky temy 😀

mima01
19. máj 2011

@lilik15 no priprav sa zlati...mam ta prvu v poradi 😀
@lucinocka a byvate tam cely rok? Mas manzela odtial alebo ste kvoli praci odisli? Veru, chorvatsku je v lete skvele, zima asi nieco ako u nas, ze?

wieruss
19. máj 2011

@lilik15 ty si tomu teda dala teraz 😀 😀 😀 *thumbs up* a mimochodom, ja mam svoje hormony uz viacmenej pod kontrolou 😀

lilik15
19. máj 2011

@mima01 no pekne 😖

lilik15
19. máj 2011

@wieruss noo tak to je veelmi dobre ze ich mas pod kontrolou 😀

mima01
19. máj 2011

@wieruss uz nie si agresivna? 😕 😝 Uz mozme ist na drinka?
@lilik15 aaaale co si, vy nepojdete ani neviem akym omylom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre