Žilina II

No babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
mory
17. júl 2008
ahojte zilincanky 😉

mam jednu otazocku: hladam zenu povodom zo ziliny okolo 50tky s 2 detmi ktora bola vydata za muza z juhoslavie alebo z chorvatska uz neviem presne a pocas vojny v 1992 sa vratila spet na slovensko. vola sa JANA JANKA ZOROVACKOVA ALEBO ZOROVICKA ZOROVICKOVA ak niekto pozna velmi pekne poprosim o kontakt ale len v IP budem velmi vdacna 🙂
strunka
17. júl 2008
Ajojte 🙂

mory, ja som jednu pani poznala, ale krstne meno ma Hana tak to asi nebude ona, mali u nas cukraren donedavna, manzela na juhoslovana
strunka
19. júl 2008
No ahojte,
videm ze je tu riadne ticho.... tak aspon aby sme nasu temu nehladali daleko 🙂

krasny den
lucyna
19. júl 2008
Waaaau baby, po 100 rokoch som tu prisla a nikde nikoho...
kutina
20. júl 2008
Ahojte babule, takže veru nikoho tu. My sme boli dnes v Bojniciach a bolo suuuuuuper, dala som aj dve foto 🙂
stonozka
21. júl 2008
ahojte maminy, tak dlho sme tu neboli ani my, ale mali sme toho nejak moc, minulú stredu nam zomrel dedo a tak nebolo moc času a dnes som sa dozvedela že malý ma nábeh na astmu, budú nam robiť ešte nejaké testy... no ked sa darí tak sa darí... ale inak to ujde... my sme boli v piatok na orave na výlete... bolo fajn až na to, že malý skoro rozbil autobus a všetci mali z neho obrovskú srandu...
vera21
21. júl 2008
Ahojte,

Lucy, jejda, a ty zijes ????? 🙂 🙂 Ako maly ? Ved, ked prides po sto rokoch, tak aspon napis viac ]-(
mgurnak
22. júl 2008
ahojte baby...neviete, ci nahodovou v ziline nie je nejaky kurz plavania s babatkami?
strunka
22. júl 2008
ahoj mgurnak, ano je a ak prelistujes par stran dozadu kocky sa o tom tu bavili, myslim ze este prebehol len ten prvy zaciatocnicky a zacinal druhy
dadusautor
24. júl 2008
ahojte tak my sme sa vcera predcasne vratili z dovolenky kvoli pocasiu, tak uz sme tu pritomne 😃
svantica
24. júl 2008
ahojte,
ja,ze kde si dadus zmizla 🙂
dadusautor
24. júl 2008
no vies svanti,aj na dovolenku treba ist 😉
ako inac mate? verus a ty co s malou?
svantica
24. júl 2008
dadus ved treba sa ist odreagovat 🙂
my hadam pojdeme az buduci rok a mame sa v ramci moznosti. maly chodi za jednu ruku 😎 takze hadam za chvilu aj po svojich 😎
kutina
24. júl 2008
Čaute, čaute babule , mamule tehule 🙂
svanti , Tobi je riadny šikulko x-)
dadusautor
24. júl 2008
hojte tak aj ja sa uz hlasim....no to teda svanti, sak on ti bude v 10mesiacoch uz chodit 😉
ozaj a nerodilo sa tu uz,sak tu bolo par takych tehul, nie?
kutina
24. júl 2008
dadi myslím, že mgurnak je najčerstvejšia maminka......vôbec vám ten skorý návrat z dovolenky nezávidím 😞 ako bolo pekne a takto sa to zopsulo 8-(
dadusautor
24. júl 2008
teda tak jej gratulujem.... 😉
ani nehovor,bolo tam super az na to poco.....a co sme mali cely den presediet v caravane? tak sme zbalili fidlatka a sli domov.....
kutina
24. júl 2008
ved jasné, v takom počasí sa nedá nič...doma má človek aspon pohodlie, kopec hračiek a tak ..no ale hádam sa už vyčasí do kelu
dadusautor
24. júl 2008
no to dufam,nech si konecne spravim s malou nejaky program...ale na viked uz hlasia teplo tak sups do plaviek chytat bronz......
kutina
24. júl 2008
no ved my už tiež aj bazén máme, no slnka nikde.....a to ste boli u niekoho? či normálne v prenájme?...my sme tam chodili ako deti, bolo to úžasné, mám veľmi pekné spomienky na štúrovo...- bývali sme však na starom kúpalisku, tam je 1 bazén no otvorený 24 hodín...a na veľké kupko sme chodili cez den
dadusautor
24. júl 2008
ja som tam tiez dovolenkovala pocas detstva....vtedy sme byvali v tych bunkach oproti kupku, teraz sme boli v karavane, stanovacka super...vybavila lahodackina mama z roboty...teraz tam je tych bazenov asi 7, co ma mrzi ze sme sa kupali len v sobotu, nedelu,nefotili sme...a potom bolo chladno, tak mala nema foto..ale bola som s nou na koniku, tak aspon odtial ma...strasne sa jej to pacilo....
kutina
24. júl 2008
pááni, malá jazdkyna 🙂 šak hod fotošku 😉
dadusautor
24. júl 2008
ma ich este laho, este sme nestihli stiahnut,hrozne vela veci sa udialo a ked poviem vela tak myslim vela :-p vsak som ti spominala v ip
kutina
24. júl 2008
dadi som z toho mimo ak myslíme rovnakú vec......
vera21
24. júl 2008
Ahojte 🙂
Dadus, vitaj doma ! Sa tesim na fotos.....
A vy dve si tu nesepkajte, som z toho :-o
dadusautor
24. júl 2008
cau verus 😃 jej babula konecne ta tu vidim....kedy dame stretko.....sa na vas tesim 😃 😃 😃
vera21
24. júl 2008
Mozeme buduci tyzden, dufam, ze uz bude krajsie ! 🙂
vera21
24. júl 2008
A Mima sa nam kde stratila ? Tiez tu nebola 😞
dadusautor
24. júl 2008
no jasne, dohodneme, nieco zbuchame...mima je doma....ale je v pohode.... 😉
vera21
24. júl 2008
no ved preto 🙂 Mozeme ist tak, ako minule... 🙂 Len ja este aj na tu palacinku pojdem, ak sa nepridate...

Začni písať odpoveď...

Odošli