• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahojte zilincanky :wink:

mam jednu otazocku: hladam zenu povodom zo ziliny okolo 50tky s 2 detmi ktora bola vydata za muza z juhoslavie alebo z chorvatska uz neviem presne a pocas vojny v 1992 sa vratila spet na slovensko. vola sa JANA JANKA ZOROVACKOVA ALEBO ZOROVICKA ZOROVICKOVA ak niekto pozna velmi pekne poprosim o kontakt ale len v IP budem velmi vdacna :slight_smile:
17. júl 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte :slight_smile:

mory, ja som jednu pani poznala, ale krstne meno ma Hana tak to asi nebude ona, mali u nas cukraren donedavna, manzela na juhoslovana
17. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte,
videm ze je tu riadne ticho.... tak aspon aby sme nasu temu nehladali daleko :slight_smile:

krasny den
19. júl 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Waaaau baby, po 100 rokoch som tu prisla a nikde nikoho...
19. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, takže veru nikoho tu. My sme boli dnes v Bojniciach a bolo suuuuuuper, dala som aj dve foto :slight_smile:
20. júl 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, tak dlho sme tu neboli ani my, ale mali sme toho nejak moc, minulú stredu nam zomrel dedo a tak nebolo moc času a dnes som sa dozvedela že malý ma nábeh na astmu, budú nam robiť ešte nejaké testy... no ked sa darí tak sa darí... ale inak to ujde... my sme boli v piatok na orave na výlete... bolo fajn až na to, že malý skoro rozbil autobus a všetci mali z neho obrovskú srandu...
21. júl 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Lucy, jejda, a ty zijes ????? :slight_smile: :slight_smile: Ako maly ? Ved, ked prides po sto rokoch, tak aspon napis viac :angry:
21. júl 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...neviete, ci nahodovou v ziline nie je nejaky kurz plavania s babatkami?
22. júl 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mgurnak, ano je a ak prelistujes par stran dozadu kocky sa o tom tu bavili, myslim ze este prebehol len ten prvy zaciatocnicky a zacinal druhy
22. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak my sme sa vcera predcasne vratili z dovolenky kvoli pocasiu, tak uz sme tu pritomne :grinning:
24. júl 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja,ze kde si dadus zmizla :slight_smile:
24. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vies svanti,aj na dovolenku treba ist :wink:
ako inac mate? verus a ty co s malou?
24. júl 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus ved treba sa ist odreagovat :slight_smile:
my hadam pojdeme az buduci rok a mame sa v ramci moznosti. maly chodi za jednu ruku :sunglasses: takze hadam za chvilu aj po svojich :sunglasses:
24. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, čaute babule , mamule tehule :slight_smile:
svanti , Tobi je riadny šikulko :dizzy_face:
24. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hojte tak aj ja sa uz hlasim....no to teda svanti, sak on ti bude v 10mesiacoch uz chodit :wink:
ozaj a nerodilo sa tu uz,sak tu bolo par takych tehul, nie?
24. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi myslím, že mgurnak je najčerstvejšia maminka......vôbec vám ten skorý návrat z dovolenky nezávidím :frowning2: ako bolo pekne a takto sa to zopsulo :rolling_eyes:
24. júl 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda tak jej gratulujem.... :wink:
ani nehovor,bolo tam super az na to poco.....a co sme mali cely den presediet v caravane? tak sme zbalili fidlatka a sli domov.....
24. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasné, v takom počasí sa nedá nič...doma má človek aspon pohodlie, kopec hračiek a tak ..no ale hádam sa už vyčasí do kelu
24. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to dufam,nech si konecne spravim s malou nejaky program...ale na viked uz hlasia teplo tak sups do plaviek chytat bronz......
24. júl 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my už tiež aj bazén máme, no slnka nikde.....a to ste boli u niekoho? či normálne v prenájme?...my sme tam chodili ako deti, bolo to úžasné, mám veľmi pekné spomienky na štúrovo...- bývali sme však na starom kúpalisku, tam je 1 bazén no otvorený 24 hodín...a na veľké kupko sme chodili cez den
24. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tam tiez dovolenkovala pocas detstva....vtedy sme byvali v tych bunkach oproti kupku, teraz sme boli v karavane, stanovacka super...vybavila lahodackina mama z roboty...teraz tam je tych bazenov asi 7, co ma mrzi ze sme sa kupali len v sobotu, nedelu,nefotili sme...a potom bolo chladno, tak mala nema foto..ale bola som s nou na koniku, tak aspon odtial ma...strasne sa jej to pacilo....
24. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pááni, malá jazdkyna :slight_smile: šak hod fotošku :wink:
24. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ma ich este laho, este sme nestihli stiahnut,hrozne vela veci sa udialo a ked poviem vela tak myslim vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak som ti spominala v ip
24. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi som z toho mimo ak myslíme rovnakú vec......
24. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dadus, vitaj doma ! Sa tesim na fotos.....
A vy dve si tu nesepkajte, som z toho :astonished:
24. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau verus :grinning: jej babula konecne ta tu vidim....kedy dame stretko.....sa na vas tesim :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozeme buduci tyzden, dufam, ze uz bude krajsie ! :slight_smile:
24. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Mima sa nam kde stratila ? Tiez tu nebola :frowning2:
24. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne, dohodneme, nieco zbuchame...mima je doma....ale je v pohode.... :wink:
24. júl 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto :slight_smile: Mozeme ist tak, ako minule... :slight_smile: Len ja este aj na tu palacinku pojdem, ak sa nepridate...
24. júl 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok