Žilina II

No babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
dadusautor
3. sep 2008
ta sak nech je sranda nie?
evkastipka
3. sep 2008
dadus...ale ja ked sa velmi smejem, alebo ked si kychnem, tak si cvrknem... 😃 ...ale len teraz, ked som tehu
lahodacka
3. sep 2008
tak ti donesieme plienku... 🙂
dadusautor
3. sep 2008
evka to je dopohody, akcka lahodacka to ma riadne premyslene 😃
cicus a ty co ako? ze mas dnes doma slameneho vdovca 😃
evkastipka
3. sep 2008
lahodacka...aspon mozem testovat, kt. nepresiaknu...ale nie, ja to zvladnem bez plienocky, uz som velka, uz mam 153 cm!!! 😉
dadus...to ano, sikovna to zienka
dadusautor
3. sep 2008
teeeda evi, sikulka, poslem k tebe na skolenie moju macu, ze ako sa zadrziava moc 😃 😃 😃
evkastipka
3. sep 2008
dadus...jeeej aspon by som sa mala s kym hrat 🙂
dadusautor
3. sep 2008
no to hej 😃 sak si to budes moct na stretku precvicit, my mamicky donesieme zive figuriny 😃 😃 😃
svantica
4. sep 2008
ahojte 🙂
no super ani my zatial nic nemame, takze sa tesime 😃
kutina
4. sep 2008
Bré ráno,
supriš, celkom by sa nás tam malo zase zísť. 🙂
kutina
4. sep 2008
Laho, no čo už s tebou...aspon budeš tichúčko počúvať a vzdelávať sa od tehuliek a mamičiek 😉
dadusautor
4. sep 2008
Dobre ranko 😉 my sme si dnes dlhsie pospinkali, vlastne ani nie, ale polezali 😃
svanti aj my sa tesime, maly ti hadam uz aj beha, pri jeho hyperaktivite, co? 😃
my sme vcera boli pozriet strunku a simonka, no a maca mi ho zacina normalne prerastat a to on bol vzdy vacsi, tak sme sa smiali 😃
inac verus, ta tvoja mala, to sa neda nespoznat, pekne s babkou v parku, vyskerena tlacila svoj samochod, no zlata 😃
kut, zamachrujeme pred laho a budeme ju poucat ako matky po 5 detoch 😃
vera21
4. sep 2008
Cafte 🙂
Aj ja pridem uz teda hadam 😎
Dadus, ved som ti to chcela hned napisat, ze ako sa kamosky nasli v tom parku 🙂
vera21
4. sep 2008
Mimi, tak teda tu kavu nechame na utorok ??? 😃 😃
vera21
4. sep 2008
Dadus, a preco sa nezastavite so Strunkou u mna ? A vobec, co bude s tym rosinskym stretkom, haaaa ?
kutina
4. sep 2008
dobrý den vera21, kde máte telefóoooooon 8-(
alexiss27
4. sep 2008
ahojte ak budeme zdravi prideme 🙂
svantica
4. sep 2008
ahojte 😃
dadus mas pravdu ten nas zbojnik uz beha,niekedy az lieta 🙂
lahodacka
4. sep 2008
ahotje baby, tak stretko na spadnutie, aspon vam s mimi porozpravame nase zazitky zo skoly :-N
lahodacka
4. sep 2008
no kde ste zase vsetky, ha?
😃
dadusautor
4. sep 2008
No ja som akurat tu, dosli sme z nakupov, boli sme kupit malej konecne tie stolicky, lebo naposledy, ked som ich chcela kupit a sla som od teba kut, tak mi mala zaspala v aute, taka bola unavena 😃 , takze sme uz vyzbrojene 😉
verusik,nezastavili sme sa, lebo sme mali stretko z prace, tak tam bola u nej este jedna kolegynka, tak sme poklabosili.
dadusautor
4. sep 2008
svanti ozaj???no teda tobino sa nezda 😉 sikovny chlapec, ak bude vo vsetkom tak rychly, tak ho budete musiet drzat skratka 😃
dadusautor
4. sep 2008
svanti ozaj???no teda tobino sa nezda 😉 sikovny chlapec, ak bude vo vsetkom tak rychly, tak ho budete musiet drzat skratka 😃 sikulko je
svantica
4. sep 2008
dadus ozaj a stale sa zlepsuje 😎
tesim sa na vas vsetky 😃
mimi
4. sep 2008
vera, tak utorok ta cekam 😃

laho, skola je uz zaplatena, tak cuvnum uz nemozem 😃 potom sa este dohodneme, kedy mam byt nastupena 😃
lahodacka
4. sep 2008
mirka, ved som ti pisala, ze o 7.00 vyrazame zo Ziliny...tak za pät sedem, nech si nastupena pred vchodom...rano, ano? a v sobotu
mimi
4. sep 2008
laho IP...
kutina
4. sep 2008
ahojte
dadi a kde ste ich kúpili?
dadusautor
4. sep 2008
PMP plus kut, za florou 🙂
dadusautor
4. sep 2008