Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

bibianna
30. apr 2008

kutina,ďakujem, chcem taký obchod, kde je veľký výber. Pôjdem pozrieť.

dadus
autor
30. apr 2008

kuk ahojte babulky......

violetka1
1. máj 2008

čaute ženy!! Dnes tu máme krásne počko!! Aj v rodnom meste je pekne?

Dnes idem o 10.00 na stretko z MK- naďabili sme na seba tu- býva v SC a pochádza z MT a nikoho nepozná, ako ja🙂 teda ja už niekoho poznám, ale aspoň stretnem nového človeka. Tiež má dcéru..tak ideme pokočíkovať.

A vy ako?

mimi
1. máj 2008

dobre ranko, vio super, ze si nasla kamosku!
Vyzera byt slnecno, no uvidime, ci to vydrzi cely den...

kutina
1. máj 2008

Ahojte,
mimi, vyzeraLO byť slnečne, aspon tu na solinkách je od mrakom 😢
čo dnes plánujete? ja idem s malou ku kamoške...ak bude pekne, tak grilovať, ak škaredo tak budeme dnu, už sa teším 😵
idem si na chvíľku k malej zdriemnuť, bo ma akosi lomí a to som od 3-tej do 6,30 v kuse 😀

svantica
1. máj 2008

ahojte 😀
dufam,ze pocko vydrzi 😉 tu je striedavo raz pod mrakom raz slniecko,ale vonku ideme.
kuti, ta noemova archa ho bavila tak mozno 5 minut a teraz je v kute 🙂

violetka1
1. máj 2008

Svanti- akú máš noemovu archu, od akeho vyrobcu?
Uz sme doma..po troch hodinach na vzduchu..ja som unavena ako slak! je tu take zvlastne pocko- raz slnko- a to prazi ako v lete, potom zájde, zafuka vietor a hned je zima..

mimi
1. máj 2008

svanti, teba som uz nevidela storocie.... ako sa mate???
To sme mali teda zatiahnute pocasie, take na spanie 😝
My sme dnes boli iba v meste, nikde inde sa nam nechcelo ist.

svantica
2. máj 2008

ahojte,
vio musim sa pozriet na krabicu,ale kupovala som to v draciku
mimi veru storocie,musime sa uz stretnut,ale az o tyzden asi ideme ku starkym 😀

dadus
autor
2. máj 2008

ahojte, urcite ste vsetky vonku, co? 😎 vsak je nadherne...my este dovarame, lebo sme boli plavat, tak trosku nestiham....

dadus
autor
2. máj 2008

no takze mam teraz cas, tak idem spisat tie kupony....
-MAM upokojujuci cumel
-Johnosons baby kupel na dobre spanie2 kupony
-prirucka pre rodica zaciatocnika 2x
-zlava Neckermann 2x
-stavebko 2x
-MAMA a Ja 2x
-T-com 2x
-nivea krem proti zapareninam
-nivea detsky krem 2x
-Fa zlava 2x
-Disney detsky vankus
-Disney detska plysova hracka
-MAM hrazdicka
-JOhnsons vlhcene utierky
-fotokniha
-Lovela avivaz 2x
-Lovela praci prasok 2x
-Lovela praci tekuty prasok

tak dufam,ze sa vam nieco hodi, ja by som brala dojcensku vyzivu, idem to vase precitat co ponukate....aby som si zo zarezervovala 😎 😀

lahodacka
2. máj 2008

cica nestihas? Tak si toho neber, ako vol na rohy a budes stihat 😉

adriatica28
2. máj 2008

ahojte 😉 laho nebuzeruj dadus moju sestru príď na SR a dáme žúrku. Kedy sa vraciaš?

lahodacka
2. máj 2008

na sestra moja nepokrvnena a neposkvrnena...ty ze sa aj ozves...no za tri tyzdne ma tam mas... 😀

lahodacka
2. máj 2008

juku si si tam dala profilovku, cica...dobraaaaaaaaaaa

adriatica28
2. máj 2008

tak super. som ťa nevidela ani nepamätám sa na teba budem musieť vypozerať dievka moja 😀

lahodacka
2. máj 2008

dame gulasku, ak suhlasite...tak sa dame do parady, ze nam este tri dni z toho zle bude...teda aspon ja, si zasluzim za to trpenie 😅

adriatica28
2. máj 2008

dík pusa 😔

lahodacka
2. máj 2008

no ved budes mat moznosti a moznosti moja, az sa ti obkukam...

adriatica28
2. máj 2008

ta ja samozrejme súhlasím ja som za každú resetovú akciu. matka roka 😉 ozaj 4.6. odchádzam na dva týždne do zrubov na rehabku tanto rok mi nevyšla lešť pepo tam už bol? potrebujem nejaé info ako to tam vyzerá a tak..

adriatica28
2. máj 2008

neobkukáš sa budeš točiť z predu zo zadu z boku z podrepu a tak.... 🙂

lahodacka
2. máj 2008

ale prd, nebol a ani nechce ist...asi pojdeme az v oktobri a do Piestan. Ja som chcela ist do Tater...ale ma zrusil, ze vybera on...Na Lest ide teraz v pondelok na tu vojensku sutaz Zelezny muz...beha ako curidlo, lebo vie, ze sa mu coskoro vratim a potom bude seknuty po krku 😀 😀 😀

dadus
autor
2. máj 2008

cau atrapo a ty co tu? 😀 segra a nechcete prist uz dnes?

dadus
autor
2. máj 2008

baby keby sa dali tie rehaby naplanovat, by sme si urobili zo starymi dovcu 😀 sice segra ty nie 😀

adriatica28
2. máj 2008

segra dnes to nejde periem gumu a baby sa musia nachystať do školy Beba to v poslednej dobe pekne fláka fičíme na poznámkach . Kati na železného muža sme mali ísť aj my s ajankou chvílu nám trvalo kým sme personalistovi vysvetlili že fak nemáme gule 😀

adriatica28
2. máj 2008

dík ja s ním mám dovču každý deň 😖 už sa nemôžem dočkať kým zas vypadne na nejaké to cvičenie a konečne budem mať s babami vegééééét 🙂

lahodacka
2. máj 2008

no uvidim ako moj pepo zaboduje...bol vo stvrtok v Martine na nejakej silovej sutazi a vyhral jedno prve a jedno druhe miesto 😉

lahodacka
2. máj 2008

no my ideme cez leto do Sturova...kto sa prida? 😀 😀 😀

adriatica28
2. máj 2008

sa musel pekne potiť silák jeden chrumkavý 😀 😀 😀 to ťa môže nosiť na rukách ten môj už toho veľa neudvihne 😅

dadus
autor
2. máj 2008

no tak ty nechas chlopa doma, lenze ked my s laho chceme ist, my ich tam potrebujeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre