• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
ahojte maminky, nepoznáte niekoho kto už končí matersku a rad by šiel pracovať? jedna známa otvara detský sekáč v centre mesta a hlada predavačku... info cez IP
8. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kde ma byt ten sekac???,jeden zatvorili na marianskom a ten bol super
8. okt 2008 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no ona hovorila že do mesiaca by ho otvorila a niekde pri malom tescu v meste...
9. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky no super tak sa pojdem pozriet , ten na marianskom bol uzasny same krasne veci a uplne ako nopve za par korun
9. okt 2008 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, tak ako sa mame? Evka, ako sa citis?
12. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy, resp buduce maminy..neviete mi poradit ako je to s pripravou na porod v zilinskej nemocnici? treba sa niekde nahlasit, alebo ako?
13. okt 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ajojte :slight_smile:
patkao, prihlasit sa mozes na prijmacej ambulancii, na prizemi a beru tusim mesiac pred porodom, asi kazdy mesiac zaciatkom zacina novy kurz
13. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
patkao....prihlas sa co najskor, lebo niekedy su tei kurzy uz obsadene a nemusia ta zobrat...ja som sa hlasila asi 3 mesiace pred terminom...stoji to 500 Sk ale oplati sa to...je to raz za tyzden....cely mesiac...2x sa budete ucit dychat, potom si pojdete pozriet saly a tak a este je tam uvodna hodina kde vam vlastne vsetko povedia...ja som bola spokojna....
14. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny dnik babulky :slight_smile: , no dnes si slniecko dava nacas...brrrr :frowning2:
15. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko maminky:slight_smile:
16. okt 2008 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty majka pocuj..tak skoro rano? ja som sa dnes vyhrabala z postele o 10.30 ...aj s malym...sme mali akusi ruznu noc...
16. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,teraz by ste nešli?
16. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naša malá je nespokojná,tak ideme teraz von.
16. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekne skore ranko :wink:
17. okt 2008 o 01:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko aj tebe :slight_smile: co nespis?
17. okt 2008 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awoooj marina,

preco som nespinkala, manzelik je pracovne odcestovany a samej sa mi zle spinka, tak som v noci uctovala o dusu a povyzierala sladkosti, co som doma nasla :sweat_smile: :wink:

A samozrejme som Vas chcela pozdravit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2008 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pekny vecer...jeeeeej evi, tolko usmevov este v tejto teme nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadus ahoj :slight_smile:
dlho si tu nebola, ako sa mas?
17. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny vecer prajem :slight_smile: , aj viac by som dala, ale vsetkeho vela skodi :wink:
17. okt 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
caute, no akurat sa chystam do postele, zajtra letim na byt malovat......takze roboty ponad hlavu.......mam sa inac fajn svanti....len casu pomenej, teraz som dost vytazena.......dobru nocku...papa
17. okt 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekne sludcke snicky dadus :wink:
17. okt 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadus aj tebe dobru :slight_smile:
17. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak uz aj ja idem spinkat....pekne snicky svantica :slight_smile:
17. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte .
mám na vás prosbu mohli by ste mi poskytnúť kontakt /na IP/ na plávanie detí u vás v žiline?? lebo u nás v PB nič také nie je a chceli by sme s dvojkami chodiť, hodne by im to pomohlo a hlavne miškovi, nemusel by toľko s vojtovkou sa namáhať.
ĎAKUJEM móóóóć
18. okt 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte poradí mi niekto? zajtra idem do Za a chcela by som sa spýtať, aké tam máte počasie a ako mám obliecť svoju 7mesačnú jahodku, ja som zo zápedného slovenska a u nás dnes bolo ako na jar... tak neviem ako v Za?dakujem. :wink:
18. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny vecer Vam prajem :wink:

jahodas01....kukni link, http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|SK|LO008|ZILINA&metric=1

Dnes bolo slnecno a u nas 13 stupnov, takze ked som sa kukla z okna bolo nadherne, ale ked som vybehla von tak brrrr....aspon moj subjektivny pocit :grinning:
18. okt 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj na zajtra hlásia v Za 13 stupňov, ale ja neviem či mám vytiahnuť malej overal, alebo fusak, alebo stačí teplá deka, netuším. chodíte tam ešte nalahko, alebo ste vytiahli oteplené bundy... moj manžel sa tu zo mňa smeje, ale nemienim prechladnúť a nechcem aby malá prechladla... :wink:
18. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechcem byt netaktna, ale no riadne ako eskimak sa zabal, lebo tu je asi ako na Sibiri!!! Snad si vies predstavit co je 13 stupnov, ci nie? Kukam, ze dnes bolo u Vas asi o 2 stupne viac ako u nas...tak to nie je taky teplotny rozdiel, ci ano?
18. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evkastipka: nie nevedela som si to predstaviť... :wink: mne osobne je jedno, či je o dva stupne viac, alebo menej lebo ja vydržím... žilina je vyššie položená, preto som chcela vedieť ako sa tam obliekajú bábätká... ale zobrali sme fusak pre istotu, ale bolo tam tak nádherne, ako na dolniakoch, ale podveer som bola rada, že ho máme, hoci u nás stačí iba deka... takže asi tak... :wink: no ale kraj okolo žliny je úžasný... :slight_smile: u nás iba rovina a polia... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekny dnik prajme

jahodas01...som rada ze sa ti kraj v okoli ZA pacil :slight_smile:, ste boli na vylete, ci na navsteve u znamych? :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok