• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
no ale uz som tu o svojom private popisala az az...to bude zase bohaty den pre naseho informatora :grinning:
2. máj 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katí ja chcem Italy štúrovo je moc blízko
2. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laho :grinning:
2. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prd potrebujeme...bez chlapov su najlepsie akcie...ze jadrus :wink:
2. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mimo z vášho slangu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ten möj chrumkacik je silny, ale ja som ti take male tulenie, skoro slonicie mlada...tak s tym nosenim to asi odlozime.. :slight_smile:
súhlasím . tomuto rozumiem :wink:
autor
ale co sa rehabiek tyka cica.....
segra a co tak chorvatsko? co ja planujem ja budem mat chorvatsko v kuchyni, sak ideme prerabat :grinning: :grinning: :grinning: ale buduci rok to hadam isti to irsko :wink:
2. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to patrilo k príspevku vyššie :astonished: a slonie mláďa som tu ja tak mi neber prvenstvá moja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved Italy to ti nikdy neni zle...ale na to nemaaaaaaaaaaaame...momentalne, ozi pepo sa dostal na vysku, tak budeme hadam dvaja studovaniiiiii
autor
adri hybaj na skype, vysvetlim..... :sunglasses: :grinning:
2. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ti ich rada prenechala, ale realita je ina, moja...ked ma uvidis, tak zaplaces, alebo sa potesis, ze si na tom lepsie, ako ja...ale po navrate domov, idem na sebe makat...nic ine mi neostava, ten möj chlap mi ani kopcek zmrzliny nedopraje...minule si to schytala aj dada, ked mi ju chcela kupit... :sweat_smile:
to budete riadne študovaná family. Chorvátsko má šutre a ja milujem ten pocit vytriasať piesok odvšadiaľ :slight_smile: segra v írsku je kosa. italy nie je drahé všetci 4 sme boli za 20 litrov a v pohode
autor
pocuj laho ked dojdes tak sa uzmrzlinujeme :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to tu nepis, lebo nas pepo zabije obe
2. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vytancujeme moja. to je len zimný tuk budeme behať na korčuliachf ja s deckami už chodievam boli sme aj včera a si predstav tá malá mrcha barbora ma umakala :confounded: no čo som tlstá a bez kondičky zabijem sa :slight_smile:
2. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja preferujem all inclusive ....take turecko bolo super na nejakych 12litrov na dospelu osobu,deti len letenku...ale nie, to irsko, to idem na pozvanie, len kuknut krajinu, sak je krasna, tak to tak mimo sezony
este aj po kuchyni budem musiet lietat na korculiach, pockaj...
Jadrus, to ti neni zly napad s tym italy, my by sme sa mozno pridali, pepo chce strasne ist ku moru a ja som uz tiez dlho nebola na takej paradnej dovce...aj tri by som si ti tento rok dopriala...ako tam sa chodi autom, alebo ako...
ja nemusím hotely my sme taká stanovacia a karavanová rodina. sa mi páči ten pocit že sa nemusím prezliekat na obedy ale sadnem v plavkách a žujem a celý deň som vonku
2. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved v cestovke mame znamu, aj erika ma tetu, co je pani ridici v cestovke, tak nejaky lacny dobry last minute...ci ako sa to pise, by nebol na zahodenie...stale hram silacku, ze tento rok ziadne more, ale pravdupovediac, dala by som si.... :wink:
2. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
segra tak ti zoberieme do chorvatska vlecku piesku :grinning:
segra co mi nedvihas telefon????
laho ale niekedy si este zopakujeme to turecko, co ty na to? :wink:
chodíme na last minity a buď ho chytíš s dopravou to je bus alebo bez dopravy cesta trvá tak 12 až 16 hodín podľa toho kam. ale bolo by to super :wink:
no moja, uz nemame sponzora :grinning:
2. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám mobil v kuchyni už preň bežkám.......
2. máj 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
segra ale to nie az taka nobl dovca, to sme mali s katus v turecku, ale ta druha turecka all inclusive, co som bola s nasimi, to bolo do pohody, mne sa to paci preto, ze nemusim nic varit, ani kupovat, je total o teba postarane....
2. máj 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime, jedno je jasne, pepo by sa potesil myslienke, alebo lepsie povedane skutocnosti, ze by toto leto stravil pri mori a nie na prerabajucej chatke so svokrou za chrbtom :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som pochopila slang :grinning:
2. máj 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laho vysvetlujem segre si :grinning: tuation
2. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
situation :grinning:
no ved jadrus, aj s tym sa stretavame v zivote...mam na mysli ten "Slang" :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok