Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
20. nov 2008

ja si popíjam čajík a Adelka si nieco mrmle.Asi sa hada s hrackami 😀 do toho dostala stikavku a je vybavene,aj na tu sa hneva.

andulka26
20. nov 2008

zelmirka1, ja som taka kucharka ako ty, hehe. Sama kuracina, no ale co uz ked je to najrychlejsie, ze? Ale ukludnujem sa, ze ked bude mala vacsia budem donutena sa naucit aj nieco ine, tak to teraz neriesim. Nasi byvaju len 5 min. peso od nas tak sa tam velakrat prikmotrim na obed alebo veceru ked nestihnem navarit. Muz sa stravuje v praci, tak mu staci sucha vecera , no nie? Hlavne ze ma jedno teple jedlo denne. A cez vikend sa doma normalne napapa.

Aj my sme dnes boli 2x vonku, pocasie nepocasie ked malej sa najlepsie spi vonku, tak sa musim obetovat 😉 Prisla som sice mokra, lebo ani dazdnik nepomahal, ale mala spala 1,5 hodinky tak som bola stastna.Ten druhy krat uz len 45 min, ale to nevadi. Aspon sme sa pred vecernym spanim vyvetrali.

zelmirka1
21. nov 2008

ahoj andulka
normalne si mi prehovorila z duse...ani ja neriesim zatial moje jednotvarne a rychle varenie...cez tyzden som nikdy nevarila ani ked sme namali deti a cez vikend sme sa s mamou striedali /byvame spolu ale mame kazda svoju kuchynu/ a tak som muzovi vzdy hovorila uzi si nieco ine lebo tak dobre ako vari mamina to asi vediet nebudem.
Sice spolocne byvanie ma aj svoje nevyhody ale teraz mi to pomaha lebo ked nestiham tak mamina navari, pozehli a postrazi maleho.

Mne v kociku zaspi aj na 3 hodiny, som zvedava dokedy mu to vydrzi. Dazd nedazd aj dnes frcime von.

marina.o.
21. nov 2008

ahojte maminky,kucharky🙂
Mne mala zaspala,tak som tiez rychlo varila.Co uz s drobcami.My tiez ideme dnes von.Keby to aspon takto ostalo,tak by bolo super.Nech len neprsi.

zelmirka1
21. nov 2008

ahojte
my sme sa prave napapali a ideme von...dnes varim este jednoduchsi obed...rezance s orechami a ovocim...
nastastie moj muz zje vsetko a este ma aj pochvali...hi hi...

peknu den vsetkym a dobru naladu drobcom...

alexiss27
21. nov 2008

ahojte marina.o. mas pravdu s tym pocasim ze deti to vnimaju asi tak ako my 🙂 Jurko je tiez taka rosnicka hned viem ake bude pocasie 🙂 a minule ked bol spln tak mi nechcel spat ked ho kojim vecer tak vacsinou hned zaspi ale on len pozeral a pozeral a oci ako pasticky otvorene a nie a nie zaspat 🙂 ale potom sa torsku povalal po posteli a zaspinkal potom som ho prelozila do postielky...inak ako vam deti spavaju v drevenych postielkach ? Mne JUrko nechcel spinkat v tej postielke od kedy si zacal uvedomovat ze v nej je tj od cca 3 mesiaca tak som to riesila tak ze som pockala kym zaspi a potom som ho prelozila do postielky ...no a ked nezaspal tak spal celu noc s nami....cca do 6 mesiaca platila skor ta druha verzia ale ked som bola u svagrinej ona o rok starsiu dceru a v obyvacke mali cestovnu postielku aby ju stale nemusela nosit na rukach dala ju tam a ona sa hrala...no a ked sme tam velakrat prisli tak Jurko v tej postielke vydrzal dost dlho tak som sa rozhodla a kupila som ju aj ja...na spodok som dala dreveny rost a na to klasicky madrac z kokosoveho vlakna...no a vysledok ? Jurko sa v postielke hra aj 3 hodiny v kuse staci ak mu pustim nejaku hudbu a je vysmiaty, kupili sme mu taky vacsi klavirik a do toho si mlati ako v tranze a komponuje 🙂...no a zaspavanie je tiez lepsie a vstavanie ani nehovorim Jurko sa postavi a chce sa snami rozpravat 🙂

mgurnak
21. nov 2008

my pojdeme von az okolo 14.00...dufam, ze pocasie vydrzi.....hadam zajdem aj do carefouru.....pekny den....

vixi
21. nov 2008

Ahojte mamicky,
nenajde sa niekto z Hajika na spolocne kocikovanie? Napiste mi IP 🙂
Pa Vixi

monkap
21. nov 2008

ahojte, maminky neviete mi poradit, kde v Ziline kupit detske topanocky?? Vzdy som malemu kupovala v zdravotnickych potrebach v poliklinike na Vlcincoch, dnes som tam sla konecne kupit nejake zimne, ale z jeho cisla nemali ani jeden kus. A vraj uz ani mat nebudu .... tak rozmyslam, ze kde do mesta skocit pozriet ... vdaka

marina.o.
21. nov 2008

ahoj mgurnak,poobede sa mozeme pridat?
alexis...nasa mala dobre spinka v drevenej postielke.Mame aj cestovnu,ale v tej este nespinkala.

marina.o.
21. nov 2008

to je pocasie... ☹

svantica
21. nov 2008

ahojte 😎
monkap, my sme kupili topanocky malemu v lekarni na marianskom, mali celkom dobry vyber, tak skuste tam

monkap
21. nov 2008

svanti: prosim ta v ktorej lekarni?? v tej co je v ulicke od dexia banky??

mgurnak
21. nov 2008

cauko marina...boli ste vonku? my sme boli asi do 15.00.....asi sme sa minuli.....ale uz by sme sa mohli stretnut na to kocikovanie 😉 nejako sa nam to nedari 😒

marina.o.
21. nov 2008

ahoj mgurnak...mala som Ti radsej napisat SMS.My sme boli vonku doobeda.Poobede sme neboli.Aj si bola v carfoure?

zelmirka1
21. nov 2008

ahoj marina
tak mu sme prisli od doktorky a budeme musiet cvicit...som z toho smutna a bojim sa za budem maleho trapit...
takto neviem ci bude moct byt kludne a pohodove dietko....vraj cim skor tym lepsie, mal by uz trochu drzat hlavicku a akosi nedrzi....isli sme peso z nemocnice a mala som normalne depku v tom pocasi...a maly tiez nespal asi to citil

svantica
21. nov 2008

monkap nie, smerom na trhovisko.

monkap
21. nov 2008

svanti: tak to neviem kde ... viem akurat ferula lekaren - smerom ku kinu usvit ... ale to asi nie je ona ... budem to musiet pohladat ...

monkap
21. nov 2008

svanti: uz asi viem kde ... tam na rohu, ako bol niekedy siptak??

svantica
21. nov 2008

ano presne tam, su tam aj velmi ochotni 🙂

monkap
21. nov 2008

dik za tip 🙂 ... som nevedela, ze tam maju aj topanocky ... skocim tam ...

andulka26
21. nov 2008

zelmirka, a co to mate cvicit? Nebud smutna, uvids ze to bude o.k.Ved to robis pre jeho dobro. Mam kamosku ktora cvici s malu tu Vojtovu metodu ci ako sa to vola, a znasaju to obe v pohode. Jej mala ma teraz uz 7 mesiacov a je uzastna. Velmi jej to pomohlo. Keby mi nepovedala, ze mali nejake problemy ani by som to nezistila. Takze hlavu hore a mysli pozitivne 😉

mgurnak
22. nov 2008

bre ranko...to mame ale pocasicko...konecne snezi...tak sa tesime....len na tu clapanicu, co bude potom, nemusime....
aj ja mam kamosky, co cvicia vojtovku...a detom to pomaha, sice obcas pri tom placu, aleako povedala andulka, je to pre ich dobro....inac,plavky som este nezohnala...nejaky tip?bolo som len v intersporte, ale tam nic moc...viem ze teraz velky vyber nie je, ale aj tak by som nieco ine a trosku lacnejsie....

womenne
23. nov 2008

Ahojky prosim vas neviete či maju v OC DUben detske zimne topanky?alebo v tescu čo su tam tie predajne?neviem ako sa volaju takže ich neviem na internrte najst ☹

svantica
23. nov 2008

ahojte 🙂
v dubni maju detske topanky a myslim si,ze maju urcite aj v malom tescu

monkap
23. nov 2008

womene: v hypertescu co su tie obchodiky tak v obuvi maju nejake detske zimne ...

v dubni - konkretne v obuvi John Garfield som bola tusim v stredu ... maju tam dake detske zimne, ale nic moc ... a nase cislo vooobec ... ale vraveli, ze este budu mat tovar ...

my tiez este nemame zimne (teda mame, ale iba snehule ale nic take do clapkanice a ked nebude sneh) ...
ale pojdem pozriet do tej lekarne co poradila svanti snad tam cosi zozenieme 😉

zelmirka1
24. nov 2008

ahoj andulka
mame cvicit vojtovu metodu, este sme tam neboli, v utorok ideme prvykrat. Ale detska zatial nevidela ziadny
problem len odporucila davat maleho na brusko aby lepsie dvihal hlavicku. Ja som ho totiz setrila lebo sa mu na brusku moc nepaci.
Mamina ma nahnala na rehabilitacne a tam mi odporucili cvicit ze ked ma 8 tyzdnov uz by mal lepsie drzat hlavicku. Chcem sa este poradit s destskym neurologom lebo ho nechcem trapit zbytocne a dneska sa strasne casto odporuca vojtova metoda.,Verim ze je to super vec a pre dobro deti ale nie som si ista ci je to nas pripad. Ved kazde dieta je ine a inokedy zacina ci dvihat hlavicku, sediet, liezt, chodit...Tak uvidime.

zelmirka1
24. nov 2008

ahoj marina
aky bol vikend ? My sme sme boli v pohode, maly bol zlatucky, ja som dokonca bola v sobotu behat po vianocnych nakupoch a muz strazil Miska. A vonku sme chodili aj ked riadne snezilo, maly bol v kociku spokojny.

marina.o.
24. nov 2008

ahoj zelmirka,vikend bol taky vselijaky 🙂 v sobotu sme boli vonku a na navsteve u starkej.Adelka bola ale strasne nervozna...v nedelu som ani nebola vonku.Manzel ju kocikoval.
Dnes ideme na ockovanie.
Ja by som si tiez potrebovala pobehat po nakupoch...ale neviem kedy.Mozno cez vikend.

zelmirka1
24. nov 2008

ahoj marina
moj maly je zase dnes niaky uplakany...ja stale dufam ze ked prejdu prve tri mesiace bude to lepsie ale ako vidim
asi je to bude tiez ako kedy.
Inak ak chces mozme niekedy ist spolu do mesta s kocikmi a nakupit...samej sa neda lebo do maloktoreho obchodu sa dostaneme s kocikom takze jedine ak jedna pocka s nimi vonku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre