Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
28. nov 2008

ak si zilincanka tak byvala prva cinska restauracia

marina.o.
28. nov 2008

ahoj zelmirka,Tvoj odkaz som si precitala az ked sme prisli domov.Museli sme rychlo utekat von.Adelka plakala.
V zime by dobre padla aj kaviaren.Len neviem co na to mala.Ked zastanem s kocikom v momente je hore a uz mrnci 🙂

mgurnak
28. nov 2008

zilincanka som iba druhy rok 😉 ale zistim si to u manzelika...ako napisala marina...neviem, ako by na tom boli krpci...ale nebolo by to zle vyskusat...

zelmirka1
29. nov 2008

ahojte
ja kavicku praktizujem s malym od zaciatku...najprv sa prechadzam kym zaspi a potom si sadnem na kafco...maleho odokryjem a rozopnem aby mu nebolo teplo a on spinka... ked sa nahodou prebudi tak ho v kaviarni hojdam v kociku a on si kuka a zvycajne znovu zaspi...ked nie idem znovu von....da sa to v pohode a ja si tak pocas prechadzky oddychnem a zohrejem sa.
Ved skusime co poviete ?

mgurnak
29. nov 2008

ja som za.....a urcite aj marina... 😉

marina.o.
30. nov 2008

ahojte,vyskusat to,mozeme... 😉

zelmirka1
1. dec 2008

ahojte
dnes sa chystam na prechadzku do mesta na bulvar a na namestie....ak sa niekto prida budem rada....

zelmirka1
1. dec 2008

fiha nikde nikto...co dnes robite...moj maly desne place a uz neviem co s nim...

marina.o.
1. dec 2008

Ahoj zelmirka,nasa dnes tiez plakala.Neviem co sa jej narobilo.Hodinu v kuse revala,tak sme boli na prechadzku.Ukludnila sa a este spinka.Aj si bola v meste?

zelmirka1
1. dec 2008

ahoj marina
normalne som nevedela co s nim, od rana plakal a mrncal striedavo...uz som aj hlas nanho zvysila a reval este viac
nakoniec poobede sa riadne pokakal tak asi ho trapilo brusko...ja to proste nepoznam od coho place a pripadam
si nemozna...

nakoniec som nebola v meste lebo prsalo, bola som len v Dubni ale dost dlho a teraz este spinka...

andulka26
2. dec 2008

ahojte maminy, asi nasi drobci zle znasaju zmenu pocasia alebo co, lebo aj moja je akasi nesvoja. Vcera si dve hodiny odplakala kym zaspala. Uz sme boli s drahym zufali co s nou, tak hlavu hore nie ste same ktore sa citite nemozne... ☹ Jeden krat nam aj prestala dychat co tak revala...tak ma rozklepalo..fukla som jej hned do tvare, tak to chvalabohu zabralo, ale tych par sekund som myslela ze ma rani mrtvica. Skoro som sa rozrevala od laku. No a potom vraj treba nechat dieta aj poplakat... kto napisal taku kravinu, asi este toto nezazil. Radsej ju budem nosit a uspavat na rukach ale aspon si nebudem vycitat ze som ju nechala len tak. Nikdy by som si neodpustila keby sa jej nieco stalo. Ved som tu pre nu....
zelam vam pekne snicky idem si aj ja lahnut k tej mojej kraske a hadam sa mi podari castejsie sem zavitat. Drzim palce s drobcami, nech su dobrucky..

zelmirka1
3. dec 2008

ahojte
asi fakt to pocasie nevplyva dobre na nas ani na drobcov....
dnes som sa super vyspala, maly bol hore v noci len raz !!!! napapal sa a spal az do rana...parada
a teraz zase mrncime...dobra nalada nam vydrzi tak hodinku a koniec....

zelmirka1
3. dec 2008

ahoj marina
dnes sa chystam na prechadzku smerom do Dubna tak ak budes niekde blizko ozvi...

marina.o.
3. dec 2008

ahoj zelmirka,tento tyzden mame taky divny...mala stale reve.Aj do Dubna som chcela ist ale ostala som len na hodinku na hlbokej.
ahoj andulka,viem o com hovoris...my to mame normalne skoro kazdy den...a dych tiez niekedy ledva lape.Musime to vydrzat.

mgurnak
3. dec 2008

pozname 😉
andulka...nasla som plavky v hypertescu v sportovom obchode...tie obchodiky co su na kraji pri pokladniach...a maju 50 perc.zluvu na ne, tak skus sa tam ist pozdriet..ja si idem nejake vyskusat na buduci tyzden....

monkap
3. dec 2008

ahojte,
neviete mi niektora poradit, kde by sa dali kupit take svetielkujuce hviezdicky co sa lepia na strop??

zelmirka1
4. dec 2008

ahoj marina
no to je tazke ked Adelka place...moj maly tiez obcas ale nastastie to nebyva velmi dlhy cas..
dnes ideme na ockovanie tak sa bojim ako to bude znasat....

marina.o.
4. dec 2008

ahoj zelmirka,tak vam drzime palce.

andulka26
4. dec 2008

monkap, my sme tie hviezdicky kupili v Dubni, na odd. hraciek, maju ich v regaly navesane ake len chces. Jedno balenie stoji okolo 50 Sk.

mgurnak, diky za typ 😉 , pojdem sa tam cez vikend pozriet. Uz je pomaly cas ich kupit...ozaj co si kupila drobcovi na vianoce? Ja stale rozmyslam nad nejakou hrackou, zabavnou, aby si aj rozvijala motoriku, no neviem co jej kupit...

zelmirka, aj nasa mala bola taka, teraz je to uz lepsie, lebo viac vnima a vie sa uz dlhsie zabavit. No ale niekedy mame take dni ze je 15 min. ako slniecko a potom len mrnci a musime ju nosit. Nic ine nezaberie. S detmi je to ako s pocasim 🙂 par dni dobre a potom sa to zvrtne. Ked sa uz zacnem vytesovat, ze sme mali uzastny den a obracia sa to k lepsiemu, na druhy den je mrzuta ☹ No ale hlavne ze su nasi drobci zdravy , no nie? Ved to je to najvacsie stastie, lebo zdravie si clovek nekupi. A my to nejako zvladneme, ved sme superzienky...

My sme ockovanie zvladli perfektne, mala len troska zaplakala a bolo. Doma som jej dala preventivne Nurofen sirup aby nedostala teplotu ako mi kazala Dr. Nemali sme ziadnu reakciu. My ideme na dalsie preockovanie teraz koncom decembra a budu ju ockovat aj proti pneumokokom. Tak dufam , ze to pojde tak lahko ako predtym.

monkap
4. dec 2008

andulka, dik za tip ... skocim tak pozriet 😵

mgurnak
5. dec 2008

andulka, ja som este nekupila nic...ale taku tu hracku som dala kupit krsnemu, takze take nieco dostane...a ja kupim asi len nejaku somarinku a sustiaci papier 😀 to sa mu lubi....

zelmirka1
5. dec 2008

ahojte
no nakoniec nas neockovali ze cvicenie je prednejsie aby sme to nemuseli prerusit...takze cvicime a ockovanie
pocka. Prave placeme lebo sme na brusku a nechceme....ach jaj....

ako chodievate na prechadzku ? ja neviem ci je dobre ze chodim poobede lebo ked vyrazim okolo 14 00 hodiny
tak mi spi niekedy az do 19.00 hod. aj dlhsie a potom stihneme len papanie a ideme do postielky. Zatial zaspava
dobre ale bojim sa ze by mal byt viac hore pred nocnym spanim ???

mgurnak
5. dec 2008

zelmirka, to ti spi tak dlho?ja svojho davam spat okolo 19.00 ale predtym je hore tak 2-2.5 hod..moj by tak dlho ani nevdrzal spat....

marina.o.
5. dec 2008

zelmirka,to spi dlho.Potom asi aj menej papa.Myslim davky za den.Deticky nemaju na praci nic len spanok,ale ja by som ho asi po maximalne styroch hodinach zobudila.

zelmirka1
5. dec 2008

ahojte
no moj maly je asi spachtos, lebo ho davam spat o 20.00 a vacsinou sa zobudi az okolo 2.00 hodiny
ano marina niekedy papa menej davok za den to je fakt, najprv som sa stresovala ale doktorka povedala ze pribera velmi pekne az viac ako by mal tak to neriesim... ale dodobeda je stale hore a papa castejsie...

ked ho uspim v kociku tak si proste spi....skusala som ho zobudit ale to bolo bez sance...bol uplne otapeny a nedalo sa s nim nic robit...aj pri papani zaspal...ja sa len bojim ze to nie je dobry rezim lebo pre nocnym spanim
by mal byt dlhsie hore a trosku sa unavit...asi zacnem chodit von skor lebo takto sa mi uz stalo ze sme ho ani
neokupali lebo tak tvrdo spal.

kto vie mozno sa to zmeni...zaciname treti mesiac...

monkap
5. dec 2008

andulka: dnes sme v dubni kupili hviezdicky ... dik 😵

mgurnak
6. dec 2008

ahooojte..prajem krasneho mikulasa....boli ste dobri? 😀

zelmirka1
7. dec 2008

ahojte
prajem peknu nedelu....co robkate s drobcami ? vikend je fajn lebo je doma aj tatino a kedze sa krasne stara
tak mam pohodicku....

mgurnak
7. dec 2008

my sme boli na obed u svokrovcov...aspon nemusim varit 😉 a dnes mame 5 mes......huraaaa 🙂

marina.o.
8. dec 2008

mgurnak...ja mam dnes 396 mes....huraaaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre