Žilina II

No babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
hviezdickaz
27. jan 2009
sa ti lepsie pise tu?
hviezdickaz
27. jan 2009
Akurat mam drobca na rukach,vobec nespal,hodil si tak maximalne 20 minutovy spanok.
matac
27. jan 2009
kde si dnes bola? my sme mali gym. sme unavene :-p idem ich dat spat a ja konecne relax. x-)
hviezdickaz
27. jan 2009
Normalne som maleho dala svokre a frcala som ku kadernicke a na kozmetiku.Dobre mi to vyslo,ideme v sobotu na ten ples.
matac
27. jan 2009
ja som este citala ip tak sa mi nechcelo ist skyp
matac
27. jan 2009
uz zase mia pracuje 😃
hviezdickaz
27. jan 2009
Akurat sa zacal jedovat,pojde papat a tiez pojde spinkat.
hviezdickaz
27. jan 2009
a co robi?
hviezdickaz
27. jan 2009
Ozaj,zajtra som sama doma,idu do Polska 😃 .Mne by sa veru nechcelo.
hviezdickaz
27. jan 2009
Nedas si sem nejake fotky?
zelmirka1
27. jan 2009
fiha ahojte hviezdikaz a matac, čo to tu máme za debatu ? niake nove nezname tváre....
matac
27. jan 2009
ahoj zelmirka iba tak aky bol den 🙂 my sem chodime ale vacsinou ip 😎
zelmirka1
27. jan 2009
aha lebo som vas tu dlho nevidela pisat a ja teraz pravidelne citam co nove...
matac dve deticky tak skoro za sebou to obdivujem, ja mam dost co robit aj s jednym, si sikulka
hviezdickaz tvoj lubko je presne o mesiac starsi ako moj misko 25.9. 2008
matac
27. jan 2009
uz je to v poho 🙂 horsie to bolo na zaciatku. teraz sa krasne zahraju a mala sa uci od velkej.
biela
27. jan 2009
mgurnak ďakujem,
ja budem tiež chodiť s oliverkom do nezábudky, tam to mám bližšie... keď pôjdeme na prechádzku, tak sa tam stavíme a pozrieme aké to tam je...
aj v tom sprektre je to veľmi pekné. 🙂
biela
27. jan 2009
spektre 😃
hviezdickaz
28. jan 2009
Ahoj Zelmirka,chodim sem iba obcas,ale mozno sa podari aj castejsie 🙂 .
Si zo Ziliny?Misko ma 4 mesiace?Ako sa drzite?My sme zacali papat kasicky,
z mrkvy ho doslova natahuje...Je to zabava 😃
hviezdickaz
28. jan 2009
Matac,ked tu budes,tak mi prezvon.
mgurnak
28. jan 2009
ahojte....my sme dnes akysi unaveni...asi to bude tym pocasim.....ale aspon uz nie je ca clapkanica 😉
matac
28. jan 2009
ahoj ahoj uz som tu 😎
matac
28. jan 2009
pozerala som si album je krasny musis dat nieco nove 🙂
hviezdickaz
28. jan 2009
chcela som,ale vsetky fotky mam vascie ako mozu byt
hviezdickaz
28. jan 2009
ahoj mgurnak,tusim som ta niekedy videla na mojasvadba.sk , ci nie?
matac
28. jan 2009
pa vecer
mgurnak
28. jan 2009
hviezdickaz..ano...to bolo predtym, ked sa mi narodil maly 😉 teraz uz mam ine zaujmy...ale rada si este pokecam aj s babami z MS 😉
a_rianna
28. jan 2009
Ahojte, tak dneska som si fotila maleho na plavani ja 🙂) no zlatí boli. zasa plavali v tých polkruhoch alebo ako to nazvať a poslala som do vody muža tak bol unesený 🙂
mgurnak
28. jan 2009
ariana, tak daj nejake foto do albumu... 😉
a_rianna
28. jan 2009
už som pridala zopar
zelmirka1
28. jan 2009
ahoj hviezdikaz drzime sa fajn, este kojim a dufam ze do 6M budem...potom sa tiez pobavime na papani lyzickou
ja som rodena zilincanka a byvam na Boriku. Inak na MK som casto, zatial sa mi da a maly ma necha. Uvidime dokedy 😃
zelmirka1
28. jan 2009
mgurnak a marina, to plavanie co som spominala nie je MOKO v Martine, je to firma Bemaslovakia maju aj www stranku tak kuknite a je tam aj kontakt. Mali by mat nove priestory na Holleho ulici a znama ktora s nimi spolupracovala mi povedala ze su sikovni.
Dnes som stihla este nakup a maly spal az do 17.00 parada.... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli