Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
3. feb 2009

etka aj ja planujem zacat chodit plavat cca od marca...prida sa aj katkaza tak sa pridaj tiez, mame priblizne rovnako stare deticky...uz sa tesime

mgurnak a odkedy ste prihlaseny, nechceli ste pauzu kvoli prikrmom ?

marina ako sa mate ? kedy nas konecne pridete pozriet ?

andulka26
3. feb 2009

cafte maminy,
mgurnak, pytala som sa na to instruktorky. Vraj by nemal byt problem, len uvidia kolko deticiek im bude pokracovat a podla toho zostavia skupiny. Zajtra ak pojdeme plavat, dam si k menu fajocku aby sme sa poznali. Mozes mi do IP napisat tvoje meno, aby som vedela ktora si ty? Poslem ti aj ja svoje. 😉

Misku dnes troska prehanalo, takze mame skor opacny problem s kakanim. Neviem ci to nie je zo zubkov, lebo teplotu nema a je stale ciperna, takze som chorobu vylucila. Pre istotu zavolam zajtra dr. a podla toho uvidim ci pojdeme plavat.
Nam pomohlol pri zapche cajik na travenie pre deti. Je sice az o ukonceneho 6 mesiaca, ale doporucila mi ho lekarnicka. Dva dni som jej ho davala a v pohode sa vykakala, ani nemusela vela tlacit. Islo to v pohode. Kym bola mensia robila som jej feniklovy. Donedavna sme boli cisto na MM, flasku nechcela ani za svet tak som to vyriesila tym makkym naustkom na aventacku flasku. V pohode jej to tecie, tak si vzdy aspon par hltov da a zvysok skonci na podbradniku 🙂

matac
3. feb 2009

ahojte ja uz mam moje bambulky velke ale ak mozem poradit my sme cajik davali na zaciatku do striekacky od nurofenu velmi nam to pomohlo. postupne si zvykla vela pit a cez leto to bolo super. 🙂 a este prve prikrmy da sa kupit lyzicka na prvy prikrm. odporucam. je to taka nadobka s lyzickou kde sa papanicko da a postupne sa vytlaca na lyz. a do pusinky. vsetko krasne spapali a nikto nebol spinavy 😉

a_rianna
4. feb 2009

ANDULKA ved vy už mate ukončený 6 mesiac ved vy ste o par dni starší ako my a my sme mali ukončený 21. pytala som sa na to lekarky a ukonč. 6. mes. sme mali 21.1.

a_rianna
4. feb 2009

nie nevadi mi, možeme byť všetky spolu v kurze, ale ja som dohodnuta ešte s jednou kamoškou, ak teda sa rozhodne pokračovať na 100% tak aj ona bude s nami. To je ta mamička namiesto ktorej ide dneska marina.

baby ja neviem čo sa stalo malemu ale on je už 2 hu noc hore každé 2 hodinky.. ja som taka nevyspata... vyzeram ako vyžmýkanec... fuha a včera mi cez den spal 20 minut dokopy, čo inokedy mi pospi po 2 hodinky.. nepomohla ani prechadzka v kočiku.

inak marina a mgurnak, kde vy byvate? chodite na plavanie pešo? or autom?

marina.o.
4. feb 2009

ahoj a _riana,byvame na vlcincoch a chodime peso.Nemame to daleko,taka 20 min. prechadzka.Takze by to bolo fajn,krby sme spolu.Spoznali by sme sa blizsie,nielen cez pismenka 😉

zelmirka,uz sa hanbim 😔 ,ale niekedy musime prist.Aj u Chlebanov sme navno neboli.
Ale pozvanie plati aj pre Vas 😉

mgurnak
4. feb 2009

violetka, kde si sa straitla?
caute baby..ako bolo na plavani?

marina.o.
4. feb 2009

ahoj,uz sme doma.Na plavani bolo fajn.Oni sa uz ponaraju aaaa sup 😀
Ale sedem ludi v bazene plus instruktorka je dost. ☹
Nechcela by som tak chodit stale.
Pôjdeme von?

a_rianna
4. feb 2009

no tak dufam že do druheho kurzu nas daju menej, neviem to nejako porovnať lebo nas je stale 7 dem 🙂

Ale čo som kukala na ten papier tak nas na porkačovanie bolo zapíšaných asi 14 mamičiek tak neviem ako to zasa vyriešia s tym delenim detičiek.

inak baby.... nedame niekedy ked bude krajšie nejake stretko na namesti???

marina.o.
4. feb 2009

a_rianna môzeme dat aj stretko 😉
Ja som na ten papier ani nepozerala,ale sedem je vela.Keby si raz vyskusala 5 v skupine urcite by sa Ti tam viac pacilo.
Mne to tam pripadal taky chcaos a hlava na hlave.To ste tam aj stale okolo bazena ? U nas sme v miestnosti kde je bazen len maminky a deti.Myslim,ze aj to je lepsie.

marina.o.
4. feb 2009

a_rianna,zajtra sa pridi na nas o 11:30 pozriet,hadam Ta tam pustia.Uvidis ten rozdiel.

a_rianna
4. feb 2009

no zajtra mi to nevyjde pride ku mne kamoška

no stale tam niekto je... moj muž tam bol 2 x dneska a min. stredu ked on bol v bazene. Mne sa tiež moc nepači ked tam stale niekto pobehuje, ale tolerujem, chapem že si chcu natačať a tak... teraz mi to vadi pretože su chripky, ale som ticho lebo aj moj muž tam bol 🙂)

min stredu bolo kolo bazena asi 7 ludi...

no ja verim tomu, že ked je menej mamičiek tak je lepšie... tak dufam že v budúcom kurze bude najviac 5 - 6 mamičiek... aj ked podla toho papiera neviem neviem... ale budem optimista.

a inak ked porovnaš instruktora... tak kt. sa ti vidi lepšia odhliadnuť od toho chaosu kvoli hlave na hlave 🙂

marina.o.
4. feb 2009

Pokial viem,tak bolo povedane,ze len spoza skla sa môzu prist pozriet ockovia,resp.mamicky.Nam povedala instruktorka,ze posledna hodina bude volna a vtedy tam maju pristup aj pribuzni.
Môjho muza tam sice tiez pustila s prizmurenim ocka lebo na poslednej hodine nebudeme.
Aj ja chapem,ze si kazdy chce dieta natocit ale na to je ta posledna hodina.Ja som sa citila blbo,ked tam bol môj muz celu hodinu.Ani som sa nespytala druhych mamiciek ci im to nebude vadit.
Ale aj to asi zavisi od instruktorky.Neviem si to predstavit tu minulu stredu ako hovoris,to tam muselo byt hrozne.
Ani pre deti to nie je dobre.Aspon u Adelky som si vsimla,ze sa stale obzerala do kola.A to mi nerobi.
Neviem povedat ci nasa je lepsia ale to je asi zvyk.Som zvyknuta na nu,tak poviem,ze nasa 😉
Ak by nas malo byt sedem,to radsej nepokracujem.Ani v oddychovej miestnosti nie je tolko miesta.Hlavne,ze si mas za to platit. Dnes som sa tam citila celkom navyse ☹

a_rianna
4. feb 2009

ale nie nebola si navyše...

no nam povedala inštruktorka, že sa možu isť pozrieť, a že bolo by dobre že postupne až na poslednej hodine tam nie je vela ludi... tak tu je vela ludi stale.

ale aj tomino sa stale otača na všetky strany.l.. ale to robi stale lebo mi tam mame stale vela ludi....

no vieš mne to tak pripada....že oni raz vravia tak a raz tak... ty si spominala, že ti hovorila ta ženska v kanci že max 5 - 6 mamičiek a som ti vravela že ked som tam bola ja sa nahlasovať najpr. telefonicky potom osobne, že no mame tu 5 mamičiek + 3 čo nahlasujete to je 8 sem čo je plný kurz...

oni maju z toho prachy tak prečo by nezobrali do kurzu aj 8 mamičiek. A to sme tam teda mali byť 8. Len ako som ti spominala, dalšia kamoška ochorela tak si cely kurz presuvala lebo jej ani za otca nechceli vratiť z kurzovneho ani korunu.

a_rianna
4. feb 2009

a inak jedna moja kolegyna tak ta bola v kurze len s jednou dalšou mamičkou takže boli len 2
to musela byť parada

marina.o.
4. feb 2009

To je na Vas a instruktorke,ze Vam to tak povolila.
Ved deti tam potrebuju klud.
No co uz 😉

marina.o.
4. feb 2009

z nasho kurzu asi nikto nie je zvedavi na deticky,lebo nikto sa nechodi pozerat na nas ☹
ale co si vsimam,tak aj kurz pred nami.Co aj boli pozriet tak boli za dverami.

a_rianna
4. feb 2009

no hlavne teraz ked su chripky tak je to dobre.... lebo ani nevieš a detičky su nakazene...

marina.o.
4. feb 2009

ved to,len nech su deticky zdrave.

a_rianna
4. feb 2009

inak ked som dneska davala tie * tak boli pri 5 tich
Ty, mgurnak, ja, kamoška a andulka, tak by to mohlo pri tom dalšom kurze ostať 🙂

a_rianna
4. feb 2009

my mame v nedelu oslavu muž bude mať 30 a v sobotu zasa braško 30, akedže my sa držíme s chorobami..ale doma u nas su všetci chorí, a aj švagor s dcerou su chorí tak dufam že nas nikto nenakazí... mame objednanu obrovsku tortu ale ak budu chorí radšej každemu narežem kus tortu a poslem baliku... 🙂)

ale to všetko zjeme my

mgurnak
4. feb 2009

aj my cez vikend oslavujeme 30 tku...moj brasko, takze ideme na vychod..
a fakf by bolo super, keby sme boli len my 5 v tom bazeniku na ten dalsi kurz...budeme dufat 😀 ..a beriem aj to stretko 😉

etka
4. feb 2009

zelmirka, katkaza velmi rada 🙂 odkial budete chodit, my zo Soliniek a prave rozmyslam nad kupou nejakeho nosica...alebo s kocarom lepsie?hm, musim zvazit, ved je tam potrebnych milion veci so sebou, zejo, tak to strelim do kocara a ajdemo 😀

zelmirka1
4. feb 2009

etka ja som z borika a katkaza zo soliniek takze ked pojdete zo soliniek mna len vyzdvihnete po ceste....
ja som zatial planovala ze budem chodit s kocikom, ved uvidime....mozem aj autom ale este neviem
kedy sa ti narodila Ela ? moj Misko je 25.9.2008

marina.o.
4. feb 2009

etka,neviem co planujes brat do plavarne ale my sme zbalene v malom ruksaku 😉

mgurnak
4. feb 2009

tak tak marina ...pravda... 😝

etka
4. feb 2009

juuuj, tak to je parada, tesim 😉 Elik sa narodila 10.10., takze budeme moct zacat kurz zacinajuci niekedy po 10tom marci, snad nam to s Vami vyjde narovnako
marina, to je dobra sprava, takze babo vpredu v nosici a veci vzadu v ruksaku, hotovy obojzivelnik 😀 😀 😀 , jedine, ze by som brala velky plazovy uterak 😀 😉

a_rianna
4. feb 2009

no sa začne teraz 16.2. a potom až za 5 týždnov čiže to vychadza na nejakeho 23.3. 🙂))
ten další na kt. budete mocť už aj Vy etka to už bude hadam aj krasne teplučko a slniečko lebo toto počasie to je depka

marina.o.
4. feb 2009

etka,budes ako vianocny stromcek 🙂
mgurnak Ti poradi ako sa zbalit.Ja mam maly ruksak a ona este mensi 😉 ,ze mgurnak? 😝

etka
4. feb 2009

to je veru pravda arianna, toto neni ani zima ani leto a na jar sa to tiez veru nepodoba... 😖 mate pekne fotky z plavania, vyzera to tak, ze detickam sa to naozaj paci, ale asi zalezi aj na tom kolko vas tam je, sak?
Ako sa poznam marina, ked pojdem 1x tak budem mat obrovsky batoh a postupne sa mi bude zmensovat... 😉 ked pojdeme 10x, hodime sa rovno do plaviek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre