Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
4. feb 2009

ahoj etka
vidim ze infosky o plavani uz mas tak uz sa len tesit na marec...aj nam to vyhovuje koncom marca a verim ze bude
uz teplejsie...ako vidim tu debatu treba sa pytat kolko nas bude aby nas nebolo moc v tom malom bazeniku...
no sme tri keby sme zohnali este dve boli by sme rovno jedna skupina ?
fiha 10.10 to bude velmi silna osobnost tvoje dietko

marina.o.
4. feb 2009

etka,ja chodim z domu v plavkach 😀

marina.o.
4. feb 2009

zelmirka,pozerala som si Vase fotky.Misko je aky zlatucky.Vzdy som ho videla,ked spinkal 😉

zelmirka1
4. feb 2009

dakujem marina ...konecne som si urobila album a dala zopar fotiek...no ved aj Adelka je kocka ako som ju videla v kociku
inak s tymi navstevami ja sa priznam ze som este s Miskom nikde nebola...neviem preco som mala strach ze ci to zvladneme...pritom beham veselo po obchodoch a na kavicku a je v pohode.
Budem rada ak sa niekedy dohodneme na navstevu, hadam si aj Adelka s Miskom padnu do oka

🙂

etka
4. feb 2009

zelmirka, to uz som pocula s tym datumom, hm...tak to sa mam na co tesit 😉
marina, aka frajerka 😀 😉 ,
ozaj dievcata, ake plienky alebo plavecky pouzivate pre dietky?

zelmirka1
4. feb 2009

to sa tes etka....a bud rada dnesna doba praje skor silnym ako slabym...
zo mna mali srandu v nemocnici lebo som musela rodit cisarskym a ked ma prijali a rozhodovali o tom kedy ma operovat tak som chcela nie 25. ale 26 co samozrejme nebrali do uvahy...aby bol maly silnejsi...mna trochu zaujima numerologia a astrologia tak som si hned kukla aky maly bude podla hodiny a datumu narodenia.
😀
ale nech uz je datum akykolvek hlavne aby boli drobcekoviua zdravi a lubili sme ich.

etka
4. feb 2009

hehe, no esteze by si rodicky datum vyberali 😀 , musim to aj ja kuknut, tie datumy, je na to nejaka speci stranka?
presne tak zelmirka 🙂

zelmirka1
4. feb 2009

nie je stranka na to, program kde sa vypocita horoskop podla hodiny a datumu narodenia je na nete ale potom treba len vediet ho vysvetlit podla postavenia planet...je to velmi zlozite ja som tiez len amater ale nieco uz rozumiem, nieco sme rozobrali s kamoskou a ked ma bude neskor zaujimat viac tak su astrologovia ktori to vedia...

ja to zase s tym vestenim buducnosti neprehanam to sa nema, beriem to skor tak aby som vedela schopnosti a danosti maleho, odhadla ako ho vychovavat a tiez to v com by sa mu mohlo v zivote darit a tak...

katkaza
4. feb 2009

želmírka,vždy sa ťa chcem na to opýtať a zabudnem...malá je narodená 2.10.,ja som 9.10. MM 2.1.Sá sa z dátumov nejako odhadnúť,po kom bude viac povahovo? 🙂
Inak dnes sme boli na nožky a povedal nám presne čo vám. 🙂 Keď sme prišli dom sme ortopedy zhodili a aká bola šťastná..Ja som strašne chcela porodiť prvého/neviem prečo/ 🙂

katkaza
4. feb 2009

Etka,kde na Solinkách bývate?Môžeme dať niekedy kočíkovanie 🙂

zelmirka1
4. feb 2009

to sa takto jednoducho tazko da povedat...jednak treba cely datum aj rok...z toho sa uz nieco da vycitat /napis do IP ak budem mat cas kuknem/ ale aj tak najpresnejsie je ked clovek vie hodinu a minutu narodenia...ja som preto sledovala hodiny na sale a prosila sestricku aby mi presne poznacila kedy sa maly narodil. Inak aj ked nevies preco si chcela porodit prveho tak zrejme v podvedomi nieco bolo preco...ale kedze sa narodila druheho tak to tak malo byt.

To je fajn ze mate nozky OK tak uz aj vy veselo kopkate...moj Misko sa dnes prvy krat otocil z chrbatika na brusko uplne sam...bola som v kuchyni a zrazu kukam maly je na brusku...taky bol vyvaleny a ja tiez lebo sa mi zrejme skoncia casy ked som ho mohla nechat niekde lezat a tak som ho aj tam nasla... 🙂

etka
4. feb 2009

katka, myslim, ze sa aj stretavame kocikujuc 😉 samoska, dame! 🙂 byvame blizko zbernych a vy?

katkaza
4. feb 2009

Tak vidíš,človek ani nevie a je to tu. 🙂 Dnes na tej ortopédii bol chlapček,čo sa na tom stole/keď sme vyzliekali/skoro sám posadil.By si neverila,ako dvíhal hlavičku.Ale ja už neporovnávam 😅

zelmirka1
4. feb 2009

hej vy solinkarky dufam ze nezabudnete aj na boricanku s tym kocikovanim....

etka
4. feb 2009

sak prikocikuj zelmi 😀

zelmirka1
4. feb 2009

katkaza fakt porovnavanie je najhorsie...ja sa niekedy pristihnem a je to nanic...kazde babo ma svoj cas kedy
sa rozhodne to alebo ono robkat...

etka no ved ja prifrcim...alebo prifrcite vy sem do parku 🙂

katkaza
4. feb 2009

my na borovej-oproti sabotáži.A chodievaš sama,alebo v tej tlupe mamičiek?ja chodím okolo jednej a sama ale nie vždy 🙂 boli sme dvakrát so zelmirkou 🙂

etka
4. feb 2009

vacsinou sama ak nikoho nestretnem a tiez chodim okolo 1nej...no tak to sme blizko...zitra teda tiez tak vystartujem ak nebude liat a pojdem tvojim smerom...a dohodneme aj ten park!

katkaza
4. feb 2009

no ja sa zajtra chystám do carrerfouru,ma zelmirka nakazila 🙂 ja som tým smerom predtým nejazdila 🙂 ale keď budeš chcieť daj vedieť kde a kedy a stretko bude 🙂

zelmirka1
4. feb 2009

fajn, vidim ze mame podobne casy ja tiez chodim von okolo 13.30 hod. tak to sa urcite stretneme...
nie sice zajtra lebo ideme na poradnu tak pojdem von neskor na kratucko...budu maleho ockovat tak len dufam ze to zvladneme tak pekne ako prvykrat a hlavne bez reakcie...

zelmirka1
4. feb 2009

aj ja som dnes bola v carefoure...mala som strasnu chut malemu kupit niaku hracku tak som sa "vysantila" 😀

uz aby bolo teplucko a mohli sme vyrazit na namestie na terasu...

etka
4. feb 2009

dobru kocky, ide na mna spanie 🙂

zelmirka1
4. feb 2009

dobru aj ja idem...aj ked maly hlados bude asi za chvilku hore 😲

katkaza
4. feb 2009

tak aj ja 🙂 bru 🙂

a_rianna
5. feb 2009

dobre ranko...

No ja som tiež porovnavala...a niekedy aj ano, momentalne mam stavy, že sa malý asi nikdy nenauči sedieť, lebo sa mu asi jednoducho nechce, a niektore maminky vravia že im detičky sedia už od 5 mes.. no ale ja som Tominka davala až neskor, a podkladam ho tak naozajsky až teraz od pol ročka, ale tak snad sa nauči 🙂

dnes podla počasia to vyzera aj možno na slniečko trošku.. tak dufam že vykukne ked pojdeme vonku s Tomikom.

a_rianna
5. feb 2009

s tým počtom v kurze vam babky nechcem kaziť radosť, lebo ked som včera odchadzala tak tam jedna mamička sa prisla zapísať od marca ma 4 mesačneho chlapčeka, ale povedali že je to ešte zavčasu stači neskor... a ete jedna mamička janka... mi písala do IP že ako a kedy sa može prihlasiť tiež od marca tak to vas je už hned viac. Ale nebojte dobre bude len treba asi povedať tej tam ... že kolko max detičiek davaju do kurzu... a ked povie že 5 tak jej to treba pri rozdelovani na uvodnej hodine pripomenuť. Ja som nevedela že je menší počet lebo mne povedala pri prihlasovani ked sme moli 8 smy že je to plný stav... 🙂)

dnes nam maju doviesť vanu sprchač zachod umývadlo... tak manželik zasa bude lietať a odvažať do novej chalupky...

zelmirka1
5. feb 2009

ariana to je dobre ze si maleho zacala podkladat az od polrocka skor sa to ani nema, aj tak vacsina deti sedi uplne samo neskor az okolo 7-9 mesiaca tak neboj. To porovnavanie je fakt hrozne ja to tiez sledujem a potom som v strese.
vedela som ze na zapis na plavanie v marci je zavcasu....urcite nas bude viac ved uvidime, ked ste nam
povedali skusenosti tak vieme ze je lepsie ked je nas menej a budeme sa snazit to vyzadovat.

Inak kde presne mate ten domek, ktora ulica ? Niaky opraveny na novo ? To mate asi frmol pri zariadovani, ale
zase to su pekne starosti, ja som sa vzdy tesila ked sme nieco nove do bytu kupili aj teraz sme pre narodenim maleho trochu prerabali a mam taku radost z novej izbicky...

zelmirka1
5. feb 2009

fuha moj maly sa zase otocil sam na brusko...musim ho viac sledovat a nie tu vypisovat na MK 😀

a_rianna
5. feb 2009

to je šikulka 🙂 lebo niektore detičky to nedokažu ani v 5 - 6 mesiacoch :- )

no je to Boricka cesta a ako predavaju to sudove vínko, tak tam je teraz hned za tým vystavanýnový moderný barak, a hned za ním je zltý dvojdom, tak v tej jednej polke kde je teraz neskutočný bordel... tam bývame resp. budeme bývať my

no ved my ked sme sa pred 2 ma rokmi s vtedy ešte priatelom stahovali tu do bytu tiež sme ho komplet prerabali a až tak super bolo bývať v novom, takže ked som sa dozvedela že mame možnosť sťahovať sa do domčeka bola som rada...ale aj sa mi opať nechcelo to všetko prerabať a hlavne ked mam maleho. ale tak snad sa to rýchlo dokonči a potom sa budem ja realizovať na zariadovanie ak ovšem ostanu ešte peniažky ale tak všetko postupne ...

mgurnak
5. feb 2009

nesitham citat 😉 ale konecne to tu frci...kto objednaval pocasicko? ja si idem dat este kavu, lebo maleho dnes na plavarni utopim.. 😀 poobede sa tu zasa zastavim...papapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre