Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
8. feb 2009

asitka, úplne ťa chápem, s tou vytvorenou témou ma to mrzí, je tu nezmyselných tém ... a keď niekto potrebuje skutočne pomôcť...
a máš nejaké špeciálne požiadavky na tú opatrovateľku? mohla by to byť napr. aj stará pani na dôchodku?
ešte ma napadlo, je to na dlho, pozri baby čo sú zo žiliny, pozri túto tému, prípadne ešte tému "kam s deťmi v ZA", tam chodia tiež žilinčanky a napíš im ip...

asitka
8. feb 2009

mala som pani na dôchodku...ja hlavne potrebujem...aby si zvážila...či to chce, či nechce robiť...lebo striedať ľudí pri malej už neplánujem....nerobí to dobrotu ani pre ňu...ani mne to na klude nepridáva...a predpokladám, že tá pani skončila...skrz svojho pohodlia...lebo bola už nejaký čas na dôchodku...občas si šla zacvičit...poprechádzať...a zdalo sa jej...že je nevyužítá....a takto prišla o pohodlie...aj keď dieťatko s tých 8mich hodín najmenej 3 prespalo...zvyšok sa jej trebalo venovať...ale, keby nebola lenivá...šla by s ňou na prechádzku...či...atd...no spravila to raz....viac nie....nuž...čo už...stalo sa...len to neférové jednanie z jej strany ma fakt dojalo....ani adolescentka v rozkvete puberty...by asi toto nevystrojila...nuž...čo ...rozchodím....mám sa stretnúť asi s troma...2 sú mladé dievčatá...a jedna je mamina čo má doma 3 ročné dievčatko...tak uvidíme...zháňam po internete...jak besná...ešte tento týždeň to akosi polátame dovolenkami...ale potom už fakt potrebujem...niekoho...dakujem vám všetkým za rady a tipy....snáď to dobre dopadne.... 😕

zelmirka1
8. feb 2009

ahojte kocky
ja som dnes bola v kine 😀 mamina mi kocikovala maleho a boli sme s muzom na ceskom filme Nestyda, super
sme sa zasmiali taka mila komedia to je. Len v tom Cinemaxe maju strasne nahlas zvuk ako keby divaci boli hluchi...keby to bol niaky akcny film tak neviem neviem ci som to zvladla.
peknu nedelu maminky

😉

biela
8. feb 2009

asitka, tak nech sa ti zadarí, aj mladé kočky môžu byť fajn, hlavne majú veľa energie sa dieťaťu naozaj venovať. nechcem uraziť starších ľudí, no niektoré veci ohľadom výchovy si myslím je už nad ich sily...
daj vedieť ako si dopadla. držím palce. 😉

marina.o.
9. feb 2009

dobre ranko maminky,my sme tento tyzden s Adelkou u mojich rodicov.
asitka,ja by som Ti velmi rada poradila ale nie som zo ZA a mozno Tvoj problem budem mat niekedy aj ja ☹
zelmirka,s Robom sa tiez chystame na Nestydu.Na buduci tyzden pride sestra s neterkou,tak si vyrazime do kina.Uz sa tesim,lebo sme stale doma.Aspon,ze chodime na plavanie.

mgurnak
9. feb 2009

bre ranko...my dens ideme do poradne, tak potom dam vediet ako sme dopadli.. 😉

a_rianna
9. feb 2009

bre ranko my mame po oslavach.... som taka dojedena až hruza... inak som sa sekla a mužovi som dala na tortu o 6 sviečok viac... tak to nemohol predychať....ješiťak jeden 🙂

zelmirka1
9. feb 2009

ahojte
ariana to si ma pobavila ze o 6 sviecok viac...to by asi aj moj tazko zvladol 😝
inak neodolala som a kupila tiez taky dennik pre mojho Miska...sice ma s tym raz mozno vysmeje ale neva.

daj vediet mgurnak aky ste ....

marina ty sa mas ked ste u rodicov, urcite sa vytesuju a malu nedaju z ruky a ty si oddychnes, ci nie ?

marina.o.
9. feb 2009

mgurnak,aj my sme zvedavi kolko ste pribali 😉 ako bolo na vychode?
zelmirka,mas pravdu nasi sa vytesuju.Dnes som bola aj u zubarky a este pojdem kadernicke.Uz ked som tu,tak si vybavim co treba.

mgurnak
9. feb 2009

nooo...tak nic slavne...vazime iba 7 kg ☹ tak musime zacat papat kasicky, aby sme to dobehli...a o dva tyzdne zasa na kontrolu na vahu....ale aspon ma ukludnila, ze to nie je nic no\eobvykle, kedze marcel ma vela aktivit a je zive babatko 😎 tak spon sa nestresujem....
marina..normalne nam tu chybas, nemam si ako ist vybavit veci 😉 nema kto postrazit kocik 😝

dzidzuska
9. feb 2009

ahojte 😀

biela
9. feb 2009

ahoj dzidzuska 😀

dzidzuska
9. feb 2009

ahoj biela:Dako sa mate?moj malicky je akurat na prechadzke so svokrom tak sama doma konecne obedujem

biela
9. feb 2009

joj, aj ja chcem takého svokra. 😀
my sme boli dnes v parku, oliverko nám už bežká, chce ísť tam kde ísť nemôže napr. na cestu a tak... však to poznáš, máme rovnako staré detičky... skoro...

dzidzuska
9. feb 2009

no to ano:DDuz miminko aj prislo z prechadzky boli od 13tej vonku:Dto chodi kazdy den takto...

biela
9. feb 2009

aj ty mu furt hovoríš miminko? aj ja, pre mňa to bude ešte dlho bábätko 🙂

dzidzuska
9. feb 2009

no veru ja mu inak asi nepoviem 🙂 to je choroba asi vsetkych maminiek:D

biela
9. feb 2009

ja si nemyslím, že som chorá 😀

dzidzuska
9. feb 2009

😀 diagnoza mama 😀

marina.o.
9. feb 2009

mgurnak,aj vy nam chybate 😉 Tu nemame s kym kocikovat.Nemame tu take male babo na okoli.
Tak Marcel musi viac papat 🙂 radsej nech ma menej kg ako by mal byt vypaseny 😉 on si drzi liniu.
Uz ste si pozreli to DVD?
Pozdravujte na plavani 😀

zelmirka1
9. feb 2009

mgurnak to neva ved nemusi byt kazdy valibuk no nie ? urcite papa kolko mu staci a tak je to spravne.
inak dnes bola pekna zimusa vonku...

zdravim arianu, som rada ze sme sa spoznali

😉

marina.o.
9. feb 2009

aj tu dole je poriadna zima.Bola som dvakrat na prechadzku a poriadne ma vyfukalo 😠

zelmirka1
9. feb 2009

fiha marina az dvakrat..ja len raz ale bola som 3 hodiny...
kadernicka to je dobry napad...aj mne by sa zislo...to bude mat Adelka peknu maminu 😉

a_rianna
9. feb 2009

aj ja zdravim zelmirku... 🙂

daniela84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaza
9. feb 2009

Etka ďakujem.Už je ok.Tento tyždeň sa chystáme so zelmirkou kočíkovať,tak sa môžeš pridať 🙂

dzidzuska
9. feb 2009

Kocky neviete mi poradit nejaku dobru kadernocku v za?

marina.o.
9. feb 2009

zemirka to este uvidim,ci budem pekna 😉 sesternica-kadernick aje chora,tak dufam,ze do konca tyzdna bude fit.Som sa na nu spoliehala,lebo v ZA som este u kadernicky nebola.

zelmirka1
9. feb 2009

dzidzuska
velmi dobra je Magdalena Schwartzova, neviem ako sa to pise, vsetci ju poznaju pod menom Maďufa a pokial
viem robi teraz v budove Dermapointu za plavarnou pri tenisovych kurtoch, ale treba sa objednat dost dopredu, je vyborna, tiez som ku nej chodila, lebo je aj vizazistka. Momentalne chodim do kadernictva Rebeka v meste pri VUB a som tiez spokojna.

zelmirka1
9. feb 2009

marina neboj keby nie aj tu v ZA sa najdu sikovne kadernicky...
aj ked viem ze ked je clovek zvyknuty tak nerad meni.

Normalne ani nejdem spat lebo maly sa mi zacal budit castejsie a zrejme bude este o 23.00 papat tak tu visim na MK a cakam...ach jaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre