• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
aj ja by som potrebovala dobrú kaderníčku :slight_smile:
o tej maďufe som počula, no ona je dosť drahá, nie?
ja by som za melír + účes dala maximálne 1000, koľko to je EUR... :sweat_smile:
som myslela, že aj to je dosť... ako som odišla z martina, tak som poriadne ostrihaná nebola.
9. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano biela mas pravdu madufa je draha :frowning2:
ale taky melir a farbu aky mi urobila ona na promocie som nikdy predtym nemala...je naozaj dobra
inak u nej by to stalo urcite viac, neviem poradit kde urobia melir s ostrihanim do 1000 Sk lebo aj ked sa to zda
vela tak mam pocit ze to moze vyjst este viac.
9. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne účes robila kamoška kaderníčka v mt a ona si moc nepýtala a mala som to super. no už za ňou nemôžem dochádzať, aj keď je to v martine, nie je to ďaleko, no je to komplikované.
nemám nikoho na stráženie k oliverkovi a keď už si manžel zoberie voľno z práce, tak kvôli tomu ,že mi treba k dr. a pod...
podľa mňa tých 1000 je strop, neviete, koľko by to stálo v tom kaderníctve maxe? tam vyzerajú takí profesionáli
:sunglasses:
9. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka, máš krásneho chlapčeka. tá fotka v zavinovačke je krásna. :pensive: :slight_smile:
9. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem biela :slight_smile:
v maxe neviem, asi bude najlepsie tam zavolat a normalne sa opytat kolko to cca vyjde ked povies co presne chces lebo je to dnes fakt dost drahe. Skor by som skusila niake mensie kadernictva zasite niekde v meste lebo v obchodnych domoch je velky najom a podla toho maju aj ceny.
9. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zilincanky..ahoj Marcelita, ak si tu:slight_smile: Sice som sa vam vsetkym ozvala po niekolkych mesiacoch a zase som zmizla na dva tyzdne, ale budem sem chodit opat.
budem potrebovat kadejake informacie o lekaroch a pod.:slight_smile:
10. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko violetka..ja len teraz tak na skok lebo ideme s malym plavat a este nemam nic prichystane....tak sa tu niekedy zastav :wink:
10. feb 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teda a poriadne sa vycvachtajte!
je tu niekto?
10. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mgurnak, dneska s vami plavala moja kamoška :slight_smile:) si nahradzala hodinu
10. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, s filipkom, celkom v pohode baba.......dnes sme boli v bazene len 4....paraada :slight_smile:
10. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
violetka ahoj,
teda dlho si tu nebola :slight_smile: a mas presne ten isty termin, kedy sa narodil nas maly :grinning:
10. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste mali super.... volali vam už na další kurz??
10. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli s oliverkom v parku pri bôriku... pobehať si, no a stalo sa, že sme odbehli dosť od kočíka, no, ale mali sme ho stále na očiach, no už sme boli dosť ďaleko a akurát šiel okolo divný "týpek" a rovno ku nášmu kočíku, tak som chytila malého a utekala ku kočíku, on ma zbadal a zdrhol. už som mala srdce niekde v hrdle. :unamused:
bola tam tiež jedna mamička s kočíkom, ktorá ho videla už keď sa začal obšmietať, tak tiež pridala ku kroku k nemu aby ho vyrušila...
baby vy tam chodíte? ja sa tam niekedy aj bojím, v tomto počasí hnusnom je väčšinou prázdny, ani neviem, na akého vyvrheľa tam natrafím...
brr, normálne mám z neho ešte teraz blbý pocit.
:angry:
10. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela-ty brdo ja by som sa asi zjancila :grinning: mne je celkovo en park strasne nesympaticky a to som tam stravila cele detstvo s mojim dedom.pamatam ze tam chodil taky pan s ponikom a vozil deti, hojdacky boli pekne plno deti...teraz?hoza
10. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzidzuska, ja tam rada chodím, lebo malý tam ma super výbeh, pekné chodníky a tak, ale tie decká čo tam chodia a divní ľudia sa tam potĺkajú, to je des. a tí psy samozrejme, včera zase tam pobehoval taký... neviem,aká to je rasa, taký ten "trhať", hneď som z malým utekala preč.
mne sa nepáči okolie tam kde bývam a niekedy ideme na bulvár medzi tie paneláky sa prechádzať, moc tam nechodia autá, alebo na námestie, alebo do parku. . .
už si zohnala tú kaderníčku? :wink:
10. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cez leto straaasne rada chodievala do parku dole k tescu,kadernicku este nie... :unamused:akosi nebol cas teraz byva v Rosine tak tu ho pustim na ihrisko a po hodine ho beriem spat :grinning:sadnem si tam do tej budy a nemusim sa bat ze mi kamsi utecie alebo na cestu vybehne len to blatooo :angry: vy ste odkial?
10. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bývame na hlinách8. joj, aj ja by som radšej bývala na dedine. je tam kľud. tu je strašný hluk, samé autá...
ja idem teraz k jednej kaderníčke, no najbližšiu dobu, asi za 2-3 týždne, tak ti potom poviem, akosom spokojná...
10. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, môžem vám sem aj ja občas niečím prispieť? Na modrom koníkovi som straaaaaaašne dlho nebola. Teda až tak strašne dlho zas nie, ale v tejto téme ešte nikdy. A to som tiež žilinčanka. :slight_smile:
10. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj mamajana, my sa asi poznáme, však? :wink:
10. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Svanti! :slight_smile: Rada ta opat vidím!! Je to uz poriadne dlho, co som tu nebola veru!
ake to vychadza znamenie ten 9.10.?
ahojte vsetky!
10. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj biela, áno poznáme, aj dnes sme sa stretli, keď si išla do parku. Ja som šla s a_riannou.
10. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela-a ku komu ides?
10. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volá sa majka holúbeková. poznáš? má kaderníctvo ako je GMK na štvorcovom.mne ju doporučila jedna kozmetička z hlín7... nepoznám ju, no vyskúšam.
chodila som ku kaderníčke na autobusovej stanici no neviem, nemám pocit, že by ma dobre strihala. ja to chcem tak postupne a ona mi spraví 4 schodíky a to má byť ako postupne...

jani, myslela som si hneď, že si to ty... :slight_smile:
10. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj mamajana :slight_smile:
10. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Biela..to kadernictvo spoluvlastni moja kamoska tiez..ale to je ta druha..nie Majka, ale Katka :slight_smile: Robila mi aj uces na svadbu a kozmeticka odtial mi robila vizaz na svadbu..ale kozmetika je tam uz myslim zrusena.
10. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pridavam sa tiez debaty akurat som prisla z prechadzky...

inak ja chodim do parku na boriku casto /bodaj by nie ked tam byvam/ ale zatial som nikdy ziadny problem nemala
zeby sa ma divne typky bali ??? mne sa tam prechadza fajn lebo ziadne auta a ked bolo pekne pocasie tak sa dalo posediet na lavicke a bolo tam tych mamin s kocikmi dost. Je fakt ze tie hojdacky by potrebovali uz trochu udrzbu
niektore preliezky si este pamatam ked som na nich ja lozila a to uz je straaasne davno

mamajana to si ty co sme sa vcera spoznali ? ja mam pocit ze sme sa uz stretli a neviem kde ???
10. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano želmirka mamajana bola včera so mnou ked si nas stretla :slight_smile:
ja som mala dneska prvy trening som skapata ..normalne ma nohy nedržia muž ma poslal si lahnuť ze vezme maleho..tak idem aspon na hodku dať slofika
10. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte maminy, zdravim mamajana , ako sa maju deticky dnes? Miska ma jeden z tych lepsich dni tak som rada.

dnes mi volali z Nereusu, ohladom pokracovacieho kurzu. Zacina v utorok o pol desiatej, tak som zvedava ako zaradili vas a ci brali do uvahy poznamky co boli k menam na nastenke. Napiste kedy dali vas aby som vedela ci budeme spolu. Vyhovovalo by mi to radsej v pondelok a v stredu o pol dvanastej, lebo mala mi akurat o desiatej zaspava a tak jej budem musiet zas upravit rezim. :unamused:

Papanie nam moc nejde, stale nezje viac ako tri lyzicky tak som sa rozhodla ze si dame par dni pauzu a potom to skusim znova.

Ja mam kadernicku v Gbelanoch a som maximalne spokojna. Mlada baba, vie co leti a hlavne co coloveku pristane a vie aj dobre poradit. Keby ste mali zaujem poslem kontak.
10. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky este som sa chcela spytat ci ste uuz boli v tej solnej jaskyni pri junkaci.chystam sa tam s malym
andulka26-ta kadernicka ma ake ceny?
10. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Violetka a si spokojná? ja to tam vyskúšam, mám na ňu číslo a potom vám napíšem. :slight_smile:
zelmirka, ja som tam veľmi rada chodila, na jar, cez leto, bolo tam veľa ľudí, tak som si tie týpky moc nevšímala, ale taraz je tam prázdno a o to viac si uvedomujem, že by mi nikto neprišiel na pomoc, keby ma tam niekto chcel napr.okradnúť... :angry:
a_rianna, aký tréning? čomu sa venuješ?
10. feb 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok