• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
autor
inac ten kocik, co si vybrala bibka, tak to je kocik, podobny v akych sme sa my kedysi vozievali...samozrejme urcite uz zmodernizovany, ale vsimla som si, ze idu do popredia :wink:
4. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky, mala by som na vas dotaz - tie, co chodite mhd-ckou, plati sa nieco aj za kocik? :confused: Ja som uz sto rokov nesla autobusom:sweat_smile:
5. máj 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ake je poco v ziline?
tu je pod mrakom a navyse tu v panelaku je aj zima :sunglasses:
veri u babky je celkom fajn, vsetci v praci takze pohoda :slight_smile:
5. máj 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj svanti, ale chladno a pod mrakom.....
madcap, za kocik sa neplati nic, pokial mas v nom dieta, ale keby si ho prevazala prazdny, teda bez dietata, tak sa plati tusim ako batozina.....
5. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus diky, vies, niezeby som sa ako panicka vsade autom vyvazala, ja pekne slapem vsade pesi :grinning:
5. máj 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
madcap v pohode, a keby si sa aj vyvazala, co je na tom????je to jeden zo standardov zivota :wink:
5. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee a urcite pohodlnejsi:grinning:
5. máj 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mi hovor :grinning:
5. máj 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Bibi,
ja som mala malú ked sme išli z pôrodnice veľm naľahko oblečenú, len body, kabátik, plienka dupačky, (mám to v prvom albume), ale bola zabalená v auto-zavinovačke.
My sme ju dosť využívali. Ešte aj teraz ked je chladnejšie, tak ju tam zabalím. Napr ked ideme do obchodu, nemusím je dávať oblečenie, kým výjdem z auta a prídem do obchodu. Len ju pekne odbalím a hotovo. .-)
5. máj 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau kut ako? mala este vcera nieco pospala?
5. máj 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus, ale zase pesi je to zdravsie :grinning:
5. máj 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mas pravdu, ja len ze teraz posledne tyzdne som tak nachodena....ze na to ani nespomeniem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj basa :slight_smile:
normalne som na teba zabudla :sunglasses: a to som ta sem tam vidim vonku.
5. máj 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenaaaaaaaaaaaaa, ja som ta nespoznala, to si ty? No ja odpadnem, hlavne, ze sa nevieme skontaktovat a tu na seba nadabime:grinning:
5. máj 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
posta pre teba dorucena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, vsak aj ja, preto zistujem tie autobusy :grinning: Otazne je, ci si este vobec budem vediet kupit listok :grinning:
5. máj 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, áno pospala hodinu, takže som brázdila s červeným dáždnikom a len mikine po zimných solinkách...ale mala spala
no a neuveríte, ale v noci spala od 7,30-22,50 od 23,00-5,30 a potom ešte do 8,15....sa cítim úplne fit :dizzy_face:
madcap-dadi - do mesta chodím najradšej peši, bo nemám starosť s parkovaním a tie prachy, čo by som zaň zaplatila použijem radšej na kávičku z Coffee & Co :wink: a jasn, že je to zdravšie....no takisto si neviem predstaviť, že v určitých prípadoch by som auto nemala k dispozícii
5. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
madcap, to hodis do automatu mince, naklonis sa ku okienku a zareves....jedne listok :grinning: :grinning: :grinning:
kut jasne, sak aj ja chodievam peso z hajika do mesta, ak samozrejme nemeskam....no ja mam vyhodu s tym parkovanim, ze mama tam robi, tak to ma gratis......ale to mas pravdu, radsej to dat za kafco :wink:
teeeda tak si takto mokla....no ale mala zacina robit pokrok, ze by sa vratila do starych kolaji???? :grinning:
5. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuti, jasne, do mesta to nie je problem, ale na take vodne dielo slapat pesi, nic moc :grinning:
5. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
madcap, ty si odkial?
5. máj 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z osmicky, teda z hlin VIII
5. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, to treba zarevat "jeden listok" a ja som minule kricala iba "listok" a som sa divila, ze nic nevypadlo:frowning2:
5. máj 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak to mas z nas do mesta najblizsie.....
no a este ked zareves kde presne to chces, tak to bude 100goloveeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi, kiež by to by bolo supriš...uvidíme však ešte :wink:
5. máj 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok baby my ideme plavat...uvidime sa tui neskor...pa zatial...
5. máj 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak dnes mam volno, idem sa poflakat, lebo sa citim na prd, stale sa mi toci hlava, neviem, co so mnou je...Beriem Marinu a ideme tahet...este neviem, kde, ale ideme.... :wink:
Dada cislo mam, este musim byt naladena a volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
5. máj 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
akosi vas ani nestiham citat, my mame pre zmenu zas horucky asi zo zubov, lebo inak mu nic nie je ani nekasle ani nesopli, aj celkom papa KLOP KLOP KLOP :angry:
5. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem nemate niekto nejaku fintu ako prespat zvysok roka, a potom sa zobudit do neveho, hadam bude lepsi ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
struni ty mas ale zelania :wink: treba dat maleho niekomu na vikend, ako som to spravila ja...
laho supis, tak sa pustime do toho a ty sa vonku pekne nalad aj s marinou :sunglasses: :grinning:
5. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, ked pojdem busom s malym bez kocika, nevies, ci sa plati za dieta?
5. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok