Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
13. feb 2009

ale občas sa aj sám zahrá, keď ho dám do ohrádky. nemá inú možnosť.

dzidzuska
13. feb 2009

ilja len lietat psa nahanat uplne sam aj tri hodinky obcas sa pride ukazat inak o nom ani neviem

biela
13. feb 2009

akého máte psa? dúfam, že nie pitbula 😖

dzidzuska
13. feb 2009

maltezaka a vonku zlateho retrievra 😀

biela
13. feb 2009

maltezaka, no o toho by som mala väčší strach ako o dieťa 😉
nám sa páči ten jack russel, no to tak do budúcna.

dzidzuska
13. feb 2009

myslim ze ak dieta vyrasta so psom alebo inym zvieratom je to len dobre...maly sa naucil lozit tak ze sa chcel ku psovi dostat:D

biela
13. feb 2009

mne by pes doma nevadil, ale mačka. bŕŕ

dzidzuska
13. feb 2009

my sme mali uz vsetko mozne 😀

biela
13. feb 2009

mne by to v byte smrdkalo. zviera. 😒

dzidzuska
13. feb 2009

my sme vzdy nieco mali...uz sme mali snad vsetko....

biela
13. feb 2009

naši susedia majú psov a cez deń im kňučia, nedá sa to počúvať. je mi ich ľúto. ☹

biela
13. feb 2009

čo robíte cez víkend? my pôjdeme niekde na výlet no ešte neviem kde.

zelmirka1
13. feb 2009

ahojte
vidim ze pokec funguje....
inak my mame psa aj macku, byvame v rodinnom dome ale aj tak su obaja vnutri...ja si tiez myslim ze ked dieta vyrasta v prostredi kde su aj zvieratka tak je to dobre. Aj ked zatial so opatrna kym je Misko malicky. Mame starsieho mopsa ale ked maly podrastie chceme si kupit labradora alebo nieco podobne. Samozrejme ak nebude mat nahodou alergiu.

Ja som bola vonku 2,5 hodiny a riadne som bola zasnezena...aj kocik bol uplne biely...ale maly sa krasne vyspal tak je to fajn.

biela
13. feb 2009

ahoj zelmirka
pamätám si, aj môjmu drobcovi sa dobre spinkalo v kočíku keď bol taký maličký, spinkal by aj pol dňa v kočíku na takejto zime. je tu super, už som ho balila do fusaku a už zaspinkal lebo vedel, čo ho čaká... 🙂

marina.o.
13. feb 2009

murnak,to ste boli len dve na poslednej hodine???kdeze boli dievcata?

marina.o.
13. feb 2009

pardon mgurnak 😉

zelmirka1
13. feb 2009

biela a kedy ho to spinkanie v kociku preslo ? aby som vedela co ma caka

marina.o.
13. feb 2009

zelmirka,ja zacinam mat pocit,ze Adelku to uz teraz prestava bavit.Pospinka si asi hodinku a potom uz len pozera.

zelmirka1
13. feb 2009

no ved aj moj uz sem tam kuka...ked pozera je dobre ale moj mrnci a uz aj plakal parkrat...no hadam este vydrzime
a ked uz bude v spotovom kociku ta to bude lepsie lebo uvidi okolie

biela
13. feb 2009

zelmirka, čo ťa budem zbytočne trápiť dopredu... 😉
môj pekne spal dovtedy, kým bolo ako-tak zima, keď bola jar, tak už bolo po spánku. ale to bolo individuálne, niekedy spinkal pekne a niekedy ho zobudil aj vtáčik čo čvirikal v parku.
ale čím bude tvoj miško väčší, bude sa zaujímať o dianie okolo, a možno to bude aj na úkor spánku, možno nie.
🙂

marina.o.
13. feb 2009

Adelka bude tusim spavat len v noci🙂 Teraz spinka ale cakam,ze sa uz zobudi.Vnutri spi okolo pol hodiny...

marina.o.
13. feb 2009

a sme hore...

zelmirka1
13. feb 2009

je mi jasne ze v zime spi super, hlavne ked bol mraz to spal ako zabity...
to ked sa bude zaujimat o vsetko okolo je predsa fajn na to sa tesim, len kym nesedi tak v hlbokom kociku nic nevidi...

joj marina bud rada ze v noci spinka aspon si vyspata, my teraz v noci nic moc tak som unavena

marina.o.
13. feb 2009

ja som rada,ze noc prespi.Ale cez den je to niekedy s nou tazke.Bola by len na rukach...

katkaza
13. feb 2009

Ahoj
malú máme u našich,tak mám voľno-ideme do kina.mám trochu strach,ako to zvládnu,ale nejdem im ešte volať...je tam dve hodiny.Ja sa normálne nudím...je to čudné,keď tu nie je ☹ My sme sa dnes moc neprechádzali,lebo sme mali zlú noc/a mne sa nechcelo/.Som nechápala,ona zasa začala jesť dva krát za noc...proste kým som jej nedala,tak nezaspala....som si myslela,že už máme stabilný režim...a je po ňom.

zelmirka1
13. feb 2009

ahoj katkaza
to poznam ja ked som prvykrat nechala maleho mamine tak som asi za hodinku volala ci je OK.
a to s tym papanim v noci si nic z toho nerob to je normalka, asi to je ten rastovy spurt ci ako to volaju
a vraj to prejde len babetko chce zrazu viac papat. Moj maly presne do 4 mesiacov papal len 2x a teraz sa zacal budit aj 3-4 x a celkove horsie spinka. Som unavena ale co uz.

no marina cudujes sa ? ved na rukach je super ?

katkaza
13. feb 2009

marina...čím sa kŕmite?dávate večer aj kašu?

zelmirka1
13. feb 2009

katkaza
kasa nie vzdy pomoze, tiez rozmyslam ze ju od pol roka vyskusam ale vraj to niekedy nezabera a prave ked
ma plny zaludok tak spi horsie babo...

katkaza
13. feb 2009

veď zatiaľ sa to dá,aj keď ja som v noci asi stokrát hore...cumlík musí byť 🙂 mne dr.povedala,že mám dávať kašu,ale nedávam....ale keď bude najhoršie jej uvarím 🙂

mgurnak
13. feb 2009

my sme zacali teraz tiez kasickou, ale nedavam ju mu na noc...dam mu ju tak okolo 18.00 a pred spanim mu este dam trosku mliecka..ale v noci sa budime tak 1-2 krat..ale mi kasicku davame kvoli tomu aby nam trosku pribral...
marina..no boli sme len ja a jessica...dominika nebola, ona bola s oteckom v utorok a scarletke prepichovali to na pliecku tak nemohla ist plavat....takze tak..ale ti poviem, ze to bola sranda ked sme tam boli len my dve...a o pol jednej som uz bola pred carefourom.. 😀 a kedy vlastne pridete domov?maly zaspinkal tak ja idem zehlit..papa maminky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre