Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

lahodacka
26. apr 2008

a to mözu akoze zamknut?
Ozi, mamina tento mesiac nebudem ☹ Uz fakt neviem, ako si to mam vysvetlit, ta mrcha ma uplne nici...chodi si, ako chce... 😢

lahodacka
26. apr 2008

no dada, ja som fakt niekedy blba, az to beton trha... 😖

violetka1
26. apr 2008

laho..kolko uz skusate?
dadus, my sme Tako museli do vectry uplne porozlkadlat- aj kolesa..inak nevosiel a do kufra sme toho moc uz nedali a to vies tie nase cesty s deckom do ZA- volaco aj pobalit musis🙂

dadus
autor
26. apr 2008

laho hlavu hore, ved pri tvojom strese, dofrcim dom a neboj aj bocian prileti......ok idem ja do terenu....
jasne, ze mozu zamknut, ked je vela prispevkov......a vtedy sa musi vytvorit tema druha 😉

violetka1
26. apr 2008

tu sa ukazuje pekné počko- včera od poobedia lialo a bola kosa, ani von sme neboli- dnes už musím..ale stále sa mi gebula točí..Zatiaľ sa lúčim. Nechceli by ste k nám niektorá nažhavená hyperaktívna prísť poupratovať??

lahodacka
26. apr 2008

vio, skusame nie dlho, ale stale mam pocit, ze som uz pristara....neviem preco, aj tie stresy, co som tu mala, to vsetko ma tak negativne naladuje a berie nadej...uvidim, ked budem doma...
vio, ty sa volas viola? Lebo moja mama je viola a viem, ze je to ojedinele meno...

kutina
26. apr 2008

takže nepodarilo 😀 😀 😀 😀

kutina
26. apr 2008

laho- kašli na snažilkovanie, nám to tiež nevychádzalo.....potom sme si povedali, že ideme užívať a hned na prvý šup bolo 😉

lahodacka
26. apr 2008

no kuti, len ja uz toho casu moc nemam ☹

kutina
26. apr 2008

máš, čoby si nemala ....či ide niekam pepo???

kutina
26. apr 2008

idem dať papať naty, bo piští už

lahodacka
26. apr 2008

tak zatial o nicom neviem, hadam nie...ale ja sa musim zariadit...bud babo alebo praca...oboje mat nemözem 😒
Inac Natalka je strasne zlata 🙂

kutina
26. apr 2008

diki laho

lahodacka
26. apr 2008

dada, asi pojdes robit sexi babysiterku...

dadus
autor
26. apr 2008

tak toto som nepochopila 😅

lahodacka
26. apr 2008

nechaj tak

dadus
autor
26. apr 2008

jaj uz chapem 😀

violetka1
26. apr 2008

Laho- Kati- Ja sa volám Eva. Violetka mám preto, že sa mi páči fialová farba🙂
mam mala kolegyňu v jasličkách Violu. Tiež Žilinčanku..to asi nebola ona, že? 😀
Laho, my sme snažilkovali 9mes. A čo počúvam od mamičiek, je to úplne normálna doba. Ešte máš v poho vek, však máš len 28- a to si hovoríš že stará?!?! No des!! Musíš vypnúť! Neviem síce, čo tam robíš u tých uchrlchlaných 😀 švajčiarov, ale asi ti to nerobí už dobre🙂

lahodacka
26. apr 2008

nie, moja mama je ekonomka...no tak to mas pravdu, uz mi to nerobi dobre dost dlho, preto odtialto padam a to co najdalej

violetka1
26. apr 2008

hm..a priatel co ma so strelnicou? Pretos a pýtam, ze bracho chodi tiez strielat a myslim, ze ak je tam ten tvoj casty navtevnik, tak sa budu poznat, bo bracho to robi uz roky rokuce a na skoro profi urovni.

montinka
26. apr 2008

ahojte hm tak aj si vyberiem nakoniec asi ten kombinovany. a laho nesustred sa tak na to zevraj vtedy to dlhsie trva. to sa tak hovori tak ja neviem. inak ako sa mate?

kutina
26. apr 2008

ahojte,
monti, však môžeš ako my....kúiť kombinovaný a potom používať len vaničku a potom predať a kúpiť ďalší 😀

montinka
26. apr 2008

no hej len ked ja chcem takyto nejaky a tam asi vanicka nie je ze. kukni ak chces: http://www.anjelik.okshop.eu/detsky-kombinovany...

kutina
26. apr 2008

monti- to máš jednoduchšie .-)

montinka
26. apr 2008

myslis hm len este musim zistit ci ma ten kocik prehadzovaciu rucku ale asi ano

kutina
26. apr 2008

určite verím že má

kutina
26. apr 2008

prihodila som foto

montinka
26. apr 2008

inak dobre vela vazi ze 20 kil 😨

montinka
26. apr 2008

kutina prekladateľna rukovät znamena ze sa da prehadzovat zpredu dozadu vsak?

montinka
26. apr 2008

jej ved ja ta z videnia poznam.🙂 Natalka je zlatucka.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre