Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
25. feb 2009

ahojte... no čitam Vaš jedalniček 🙂

tak my rano ked sa zobudi dame mliečko 120 ml, potom za 3 hodky dam jablčko nastruhane alebo banan alebo potom od Hami presnidavku jablko + slivka a tak za hodku a pol mu dam polievku... a potom už do večera len mliečko každe 3 - 4 hodinky 120 ml.. kolo 5 tej večer som davala kašu ale jemu bolo z toho strašne ťažko.. tak som to prestala davať a na noc mu spravim po kupani mlieko 150 ml...... .-))

a_rianna
25. feb 2009

no aj my sme dneska dostali dotazníky od nereusu tak na otázku či budem pokračovať napíšem že ak daju pokračovacie kurzy lacnejšie o 1000 sk budem o tom uvažovať 😀

nuž a dneska naša inštruktorka nebola ... bola tam taka kratkovlasa bloninka neviem ako sa vola... no ale Jani... poviem ti... to bol zažitok... ani si vlastne o nič neprisla... ta hodina nemala ani hlavu ani patu... sak ona nema hlas na to aby viedla hodinu... sme sa tam potom zhodli že zlatá nasa Monika.... lebo toto bola taka hodina bez duše ... inak sa mi zdalo že sme tam boli namiest pol hodky asi len 15 minut...
ale zasa na druhej strane sa mi pačilo ako zotrela na začiatku macha... 🙂) lebo bol zasa doležitý a mudry ako radio

a cestou som stretla Luciu s Barborkou a vravela že ani oni nemali Moniku a že to bolo take no nevie to opísať... akoby tam ani nebola osoba, kt. to vedie

mamajana
25. feb 2009

Ahojte,
no a_rianna, však ja som si raz nahrádzala hodinu a presne s tou blondínkou krátkovlasou. No máš pravdu, má strašne tichý hlas, tým pádom sme aj my spievali potichšie, a tá hodina nebola až tak dynamická ako s Monikou. Takže ak to bola dnes ona, čo zrejme bola, tak asi viem, o čom píšeš.
No čo, každá inštruktorka je iná, ale myslím si, že pri miminách by to malo byť predsalen také dynamickejšie, živé, veselé, nie?

marina.o.
25. feb 2009

baby a ta instruktorka ma aj okuliare?

gabrielkaa
25. feb 2009

ahojte, no veru s tymi vlaskami mojimi je to tak...mam sice prirodne brckave ale suche ako sahara. vyhoda, ze sa nemastia, ale su zase take suche, ze sa az krepovateju. musim si kupit nejaku dobru masku. a farby to nehrozi. som si minule dala taku co sa zmyva a to ste mali vidiet ten chemlonik na hlave...mam skratka citlive vlasy 🙂
diky za rady s tymi plienkami. ja som pouzivala pampers, bola som celkom spokojna, ale chcela som vyskusat tie huggies, a tie sa mi zdaju lepsie o cosi, lebo su take "papierovejsie" ako pampersky, tie sa mi zdaju take viac igelitove a mam dojem, ze malicka mala po nich trosku cervenu ritulu, myslim po pamperskach. nie moc ale len trostik. zbadala som rozdiel ked som plienky vymenila, ze ta ritka je taka "spokojnejsia", len musime do huggies este dorast, teda nozicky nam musia zhrubnut. ale sa mi zda, ze uz trosku zhrubli, lebo uz tam nebadam take velke medzery. ale skusim tie newborn babylove.

marina.o.
25. feb 2009

gabrielka,mne sa tiez zdaju huggies papierovejsie.este som mala aj HAPPY od belly.Tie su tiez viac papierove.Aj si kupila tie babylove?

gabrielkaa
25. feb 2009

ahoj marina, este nie, musim poverit priatela,lebo ja zatial brazdim len hlboku 😀
dnes som bola az vzadu na vlkoch ...za podchodom

marina.o.
25. feb 2009

ono asi na znacke nezalezi,len nech su tie najmensie.
My sme boli dnes v MC.Bola tam pediatricka.Tak sme ta trosku besedovali.

a_rianna
25. feb 2009

kedy chodite do toho MC... že by sme s vami niekedy zbehli... ja ani neviem kde to je ...

inak... pampersy maju akesy menšie čislovanie myslim tým že ostatne plienky možeme mať 3 jky ale pampiku už 4 rky...

ale treba vyskušať čo každemu sedi...

a marina ano mala okuliare ta inštruktorka .

gabrielkaa
25. feb 2009

co je to MC? (materske centrum) a kde to je?

a_rianna
25. feb 2009

ano MC je materske centrum, myslim že je niekde na hlinach ale ja netušim kde presne... ale marina a mgurnak tam chodia 🙂 oni viac prezradia 😉

a_rianna
25. feb 2009

dnes Tomasko ma svoj den... sme sli z plavania tak spal cca 20 min. a odvtedy nie a nie zaspať... teraz ho už ani nejdem davať tak sa mu tatinko venuje o 7 dmej okupeme a dufam že konečne zalomi...

mgurnak
25. feb 2009

ahojte...my tiez nespime od 15.00..hadam to do tej 19.30 vydrzi......to MC je na hlinach na zakladnej skole...ja tam chodim piatky na fitloptu z babatkami..a dnes bola beseda s pediatrickou ako uz spominala marina...kazdy mesiac je s niekym...minule bolo s gynekologom..ale to som nebola....

marina.o.
25. feb 2009

ja som tam bola dnes prvykrat 😉
a_rianna,tak to ste mali,podla vsetkeho,s nasou instruktorkou.Mu ju mame radi.

mgurnak
25. feb 2009

ano, mame radi..nam vyhovuje..ale my sme v skupine len 4 mamicky, tak u nas nemusi rozpravat nahlas... 😝

marina.o.
25. feb 2009

veru tak,alebo my sme ticho 😝

a_rianna
25. feb 2009

no my sme tiež dneska boli len 4 ria 🙂 inak nas je 5. ale je to teda asi o tom ako sme si zvykli na začiatku... .
alebo o tom, že kto ma aký pristup rad.... ja mam rada dynamiku a ked vidim, že sa niečo v tom bazene deje... toto bolo take nijake... ale je to nas nazor... takže neberte to v zlom....

a_rianna
25. feb 2009

no teda my sme tiež nekričali... praveže všetci boli ticho aby ju vôbec počuli... ale možno je pri vas ina ked pozna vaše detičky... a možno to nebola ani ta ista...

marina.o.
25. feb 2009

ved my to nebereme v zlom.To je zvyk.Ja som tiez nebola vo svojej kozi,ked som bola s Vami v prvom kurze.

gabrielkaa
25. feb 2009

no moja boba spi od tristvrte na styri a uz by som ju isla aj nakojit hadam...a furt spi 🙂
inak do toho MC by som casom aj ja rada zacala chodit. trosku sa zaradit medzi ludi, aby som na nebol robinson crusoe, ci ako sa to pise 🙄
este ohladom tych plienok, ano aj ja som si vsimla, ze pampersy od 3-6 su v poho a huggies ta ista vahova kategoria su vascie. asi maju mensie velkosti

mgurnak
25. feb 2009

ved pretoaj ja som zacala chodit do MC...aspon stretnem aj ine mamicky a pokecame...este tam asi "dopracem"aj marinu 😀 😝

zelmirka1
25. feb 2009

ahojte
aj ja sa tesim ze zacnem chodit do MC aby som sa prevetrala... 😀 teda pokecala s inymi maminami a Misko videl aj niake ine deticky....ja som sa bola kuknut v tom MV na Hlinach, baby ako tam chodite s kocikom ved su tam schody ?

marina.o.
25. feb 2009

zelmirka,tam kde ma dnes mgurnak "dopratala",tam schody neboli.Mozno jeden 😉
dnes si sa tu neukazala cez den.Kde si bola?

marina.o.
25. feb 2009

mgurnak,taka som Ti unavena...ten sneh by sa mohol do rana stratit ☹

zelmirka1
25. feb 2009

no tak neviem na Jarnej ulici je len jedno MC a boli tam schody...??? alebo som vosla niekadial inakadial....

dnes som vyskusala novy fotak, Misko ma 5 mesiacov tak ak mate chut mrknite...

juj marina dnes som mala depku a maly bol placlivy tak som akosi nemala cas ani naladu...a poobede ma prisla pozriet kamoska a boli sme spolu v meste na prechadzke a na kavicku a nalada sa vylepsila 🙂

inak k tym plienkam ja pouzivam od narodenia pampersky a som spokojna s nimi...akurat ze som malemu davala mensie lebo podla kg by mal mat vacsie a boli mu velke...inak som ho dnes vazila a mame 6900 g, dobre nie ?

marina.o.
25. feb 2009

gratulujeme Miskovi 😉

katkaza
25. feb 2009

zelmirka gratulujeme 🙂 ja som nové foto vystihla ešte skôr ako si napísala a veľmi pekné 😅

marina.o.
25. feb 2009

aj ja som si uz pozrela,pekne.Nasa Adelka ta sa hra tak s kolotocom,ze ho raz cely odtrhne a zlomi 😀
zelmirka,hlavne,ze sa Ti nalada vylepsila.To centrum sa vola nezabudka.

zelmirka1
25. feb 2009

ved aj Misko ten kolotoc tak trha ze mu urcite raz zleti na hlavu...ti medvedikovia na fotke poletuju...
to centrum je nezabudka ja som isla okolo zakladnej skoly a vosla branou za nou a bolo tam asi 5 schodov...

katkaza sikulka mas prehlad... 😀 ako sa ma Karolinka ? uz sa otacate ?

marina.o.
25. feb 2009

Ty si isla inym vchodom.To som si vsimla,ze tam boli schody.
Misko,uz spinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre