Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

heppu
6. okt 2008

my byvame na rondli a nemame problem ist kamkolvek tak ak chces ist tak si vymenme cisla a podme napisem ti ip

svantica
6. okt 2008

ahojte 😀
my teraz len vstavame 🙂 konecne si mozem rano pospat a maly tiez 🙂

heppu
6. okt 2008

ahojky tak my sa chystame uz asi von

mgurnak
6. okt 2008

caute...my chodime k dr.holakovej do nemocnice....zatial jaj nemozem nic vycitat..uvidime ako to pojde dalej...heppu...ako sa ma mia?my chodime kocikovat na hlboku, kedze byvame na vlcincoch...ale sm-tam sa stavim aj na bulvari....dobre ranko.....

heppu
6. okt 2008

ahojky mgurnak Mia sa ma super kuka telku a chystame sa von neprida sa niekto???a ako sa ma maly????

marina.o.
6. okt 2008

tak by sme šli aj my von

marina.o.
6. okt 2008

mgurnak my chodime na hlbuku.To sa asi aj stretávame.

heppu
6. okt 2008

super tak kedy pojdeme???ja som si este teraz umyla vlasy tak musim pockat kym uschnu a mozme vyrazit

svantica
6. okt 2008

heppu,ze kuka telku 😀
aj nas maly kukal telku ked bol mensi a ostalo mu to.
my mame tiez dr. mrazovu,ale ked som byvala na vlcincoch,tak sme chodili k dr. janosovej,ale myslim si,ze su tam aj lepsie dr.

marina.o.
6. okt 2008

mne je jedno.Malej dám papať ba pôjdeme von

heppu
6. okt 2008

ok tak ak chces tak sa mozme stretnut tak o jedenastej niekde

marina.o.
6. okt 2008

ja poznam zilinu malo.Chodime nma tu hlboku a na bulvar

heppu
6. okt 2008

no tak mozme na bulvar lebo ja moc nepoznam hlboku

marina.o.
6. okt 2008

ok,tak tam.My mame zeleny kocik oxford.

heppu
6. okt 2008

my mame oranzovy casualplay S4 tak o jedenastej to hadam stiham je to ok??

marina.o.
6. okt 2008

pre istotu č.0908 428 084

heppu
6. okt 2008

moje som ti poslal v ip

marina.o.
6. okt 2008

ok,tesime sa

heppu
6. okt 2008

super aj my pa zatiL

mgurnak
6. okt 2008

nas maly este spinka...my pojdeme von asi az poobede...miin kocik poznam, keby nieco 😉 a na hlbkoj budem hladat zeleny oxford...
marina....my mame modru trojkolku knorr...a urcite sa stretavame...ked ta najdeme tak ta oslovim..alebo ty mna...dufam, ze neoslovim niekoho ineho 😀

heppu
6. okt 2008

no tak mozno sa poobede stretneme aj Mia akurat zaspala

martija
6. okt 2008

dik dadus,si ma potesila,teda ak sa vobec dostaneme k dobrej lekarke,skusim teda sa spytat aj dr.marazovej,ci nas vezme,to znie super,ziadne cakanie...toho sa najviac desim s malym deckom.Sme v spanielsku,tu sa objednavaju uplne vsetky deti,co je nie vzdy vyhoda,lebo ked chcem termin na dalsi den,nemusi byt,takze mi ine neostava vela krat ako pohotovost,a tam sa nacakame hodiny....ved uvidime,ako nam to pojde na sk.

marina.o.
6. okt 2008

mgurnak,ja som na hlbokej kazdy den.Budem hladat 🙂 My sme prisli teraz z vonku.

marina.o.
7. okt 2008

ahoj baby,kde ste všetky???

mgurnak
7. okt 2008

ahoj marina..no dnes som sa pokusala viac krat dostat na MK...ale sa mi nepodarilo...teraz som tu len na skok.....lebo maly siel spat a mam este kopec zehlenia.....boli ste dnes kocikovat? my sme boli troku poobede, aspon sa maly nadychal cerstveho vzduchu...tak zatial...

marina.o.
7. okt 2008

Ahoj mgurnak.Ani ja som sa sem nemohla dostat.Boli sme aj vonku ale az o pol stvrtej.Doobeda som mala aj ja zehlenie.Zatial sa maj pekne.

heppu
8. okt 2008

dobre ranko maminy .nikto tu nie je asi.

marina.o.
8. okt 2008

Ahoj,dobré ránko

lahodacka
8. okt 2008

ahojte baby, tak ako sa mame?...Co nove?

marina.o.
8. okt 2008

ahoj,konečne tu niekto je 🙂 Naša malá teraz spinká,tak upratujem.Inak sa máme celkom fajn.A Ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre