Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

montinka
5. nov 2008

zelmi no to uz teraz presne neviem neviem ci od troch alebo od piatich mesiacov az ale zistim. 😉

montinka
5. nov 2008

no takze Zelmirka je cvicenie BABY FIT pre deticky od 6 mesiacov a potom ze su brusne tance pre zeny po porode aj s babatkami tak uz si len neskor vybrat. 😉 😉

nana
5. nov 2008

Ahoj monkap a kedy chodite na cvicenie, my v pondelok na 9,30

nana
5. nov 2008

Ahojky svanti, kedy sa stahujete, u Vas je stale tma a chlapcek do partie sa zide.

zelmirka1
5. nov 2008

Montinka dakujem pekne...takze len prezijeme zimu a na jar ked budeme mat 6 mesiacov uz mozme cvicit, plavat.
to je super, uz teraz sa tesim.

svantica
5. nov 2008

ahojte 🙂
nani,este neviem,ale hadam do vianoc uz budeme byvat, mozno aj skor. ved este nikto nebyva a uz sa tesime 😀

montinka
5. nov 2008

zelmirka aj ja sa chystam len teraz neviem na ktore. 😀

monkap
5. nov 2008

ahoj nana, my chodime vo stvrtok 😉

nana
5. nov 2008

svanti aj my sa tesime a uz v dvoch bytoch sa byva asi tyzden.

vera21
5. nov 2008

Ahojte 🙂
Laho, zijem zijem, len uz sem len tak nakuknem - zavislacim na ebayi 🙂 🙂 🙂
Baby, ja chodim s malou do Labyrintu uz od piatich mesiacov a myslim, ze je to zo vsetkych nasich aktivit aj ta najlepsia 🙂 🙂 Mne sa tam paci, a myslim, ze aj malej...No a ja tam chodim aj na jogu...

vera21
5. nov 2008

Ozaj, a niekto sa pytal na nejake aktivity v centre - tam funguje CVC Zirafa www.zirafa.sk - je to na Pivovarskej ulici, na poschodi. Nebola som tam sice, ale raz pojdem 😀

montinka
6. nov 2008

vera akolko sa plati v labyrinte 70 na hodinu ze?

zelmirka1
6. nov 2008

ahojte pekny den vsetkym....pocasie sa sice pokazilo ale aj sa chystame von..
montinka ani ja neviem ktore...najlepsie bude ist sa dopredu kuknut a potom si vybrat

mgurnak
6. nov 2008

ahojte...montika, my mame skoro rovnako stare deticky+-,aj my sa chystame volakde chodit ...v januari by sme chceli zacat chodit plavat....a aj na ostane aktivity by sme sa dali nahovorit..len mne sa nechce tam ist samej 😉

andulka26
6. nov 2008

montinka, mgurnak, aj ja sa chystam chodit plavat s malou, tak ak pojdete, rada sa k vam pridam. Mate uz typa kam?

zelmirka1
6. nov 2008

ahojte
ja sa rada na plavanie pridam, ale az v marci...aspon mi poviete ako sa to paci detickam...l.

stonozka
6. nov 2008

ahojte babulky, ktoré by ste mali záujem a ste z okolia, kamoška čo mala otvárať bazarik/nejak to nevyšlo/ detských vecí v ža, ma na dome vela vecicieč - dovoz z UK tak ak chcete možte k nej skočiť a nakupiť viac info cez IP

mgurnak
6. nov 2008

stonozka..ja by som amla zaujem, tak daj vedeit do IP a dohodneme sa....
andulka...plavanie je za plavarnou..je to pre babatka od 5 mes...my chceme zacat chodit plavat v januari..to budeme mat viac ako 5 mes..stoji to 3550/10 lekcii..je v tom aj saunovanie a nejaka teoria....aspon tak mi to povedali...

andulka26
6. nov 2008

mgurnak, to by bolo fajn. Vekovo sme skoro rovnako, tak by to slo. Nevies kolko dopredu sa treba prihlasit? Ak mas kontakt, posli mi ho skusim tam zavolat a pozistovat nejake info a hned by som sa aj prihlasila.Dikes 😉

stonozka, posles mi nejake info ohladom tych veciciek?

mgurnak
6. nov 2008

andulka, mas IP 😉

vera21
6. nov 2008

Ahojte 🙂 Monti, v Labyrinte sa plati jednorazovy vstup 90sk. Alebo sekom na tri mesiace 900 🙂
Na plavanie chodime aj my baby, davala som kontakt na ten Nereus sem par stran dozadu. Je to iba pevna linka, v januari budu zacinat nove kurzy, tak sa mozete prihlasit uz aj teraz, aby vedeli postavit skupiny. Je to tam dobre, zatial sme spokojni 😉

rabaka
6. nov 2008

vera

a ako je to s brušnými tancami po pôrode nevieš? S ako starými deťmi sa tam dá ísť, dáva na ne niekto pozor?

svanti
ak to nie je tajomstvo kam sa to máte sťahovať? To je niečo nové keď tam ešte nikto nebýva?

lahodacka
7. nov 2008

ahojte babule...tak ako sa mame?
My celkom ok, len ked dlhsie chodim, tak ma strasne bolia päty a citim uz aj chrbticu. Vzivote som tolko nevazila, ako teraz, tak telo si akosi nechce zvyknut... ☹
Krvne testy(genetika) nam vysla dobre, boli sme pre istotu aj na ultrazvuku, ten je tiez v poriadku, ale Pan Cisarik nam zobral este krv na rozbor chromozomov...tak dufajme, ze aj to bude ok...potom sa mözeme uz len vytesovat. 😉

lahodacka
7. nov 2008

A este som sa chcela opytat, mamicky, to ste byvali aj vy tak strasne nervozne? Mna dokaze rozhodit uplne vsetko! Casto som podrazdena a dokonca som musela obmedzit sledovanie televiznych novin...tak to uz je co povedat...ako sa da proti tomu bojovat? 😅

jonatanka
7. nov 2008

ahojte maminky zilincanky, mohla by mi niektora z vas poradit dobreho detskeho zubara, ja som zatial nenasla ziadneho, vopred dakujem a prepacte, ze som tu tak vpadla.

lahodacka
7. nov 2008

jonatanka, no neviem, ci je dobra, ale ja som bola spokojna, kym som bola mala...Pani zubarka Schmidova, ma ambulanciu v skole na Hlinach 5...tak skus tam, alebo potom sa treba opytat aj zubarov pre dospelych, ci beru deticky...ja mam Pana Urbanka pri Celulozke, blizko od vodneho diela..s tym som spokojna...

patkao
7. nov 2008

Ahojte maminy..ked tu citam o tom zubarovi, neviete mi neaka poradit dobreho pediatra? vraj si ho treba zaistit uz pred porodom, tak som uz o tom pomaly zacala rozmýslat..

jonatanka
7. nov 2008

dakujem skusim sa tam ist popytat, patkao ja mam pre deti dr. Zuzika a som s nim max. spokojna, bol to aj moj pediater a uplne mu doverujem, kamoskam ktorym som ho doporucila su tiez spokojne, treba si ist vzdy doktora omrknut

lahodacka
7. nov 2008

no halo, tu je akosi ticho... 🙂

andulka26
7. nov 2008

Ahojte maminy, ja chodim s Miskou ku Dr. Kubovej na detsku polikliniku, susedka ma dr zuzika a obe sme spokojne. Mne ju doporucila znama a cez nu som si ju aj vybavila. Lebo mi patrime inde. Co sa tyka detskeho zubara, mozem odporucit takisto Dr. Schmidovu chodim k nej uz dlho a aj cela nasa rodina. Mala som uz zopar zubarov ale tato je z nich najlepsia. Aj pristup ma perfektny. Sestricka je tiez mila, tak sa deticky aspon tak neboja. Len neviem ci bere este novych lebo uz pred rokom tam chcel ist jeden nas znamy a zobrala ho len sukromne, vraj ma uz moc pacientov. Ale za pokus to stoji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre