Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
11. mar 2009

violetka,to bolo trosku nadnesene 😉 Ked je zaujimava tema,tak si ju pozriem,bezohladu na vadkerti.Ale je fakt,ze ju nemusim....

marina.o.
11. mar 2009

fíha biela o upíroch??? to aby sme sa Ta bali 😕

violetka1
11. mar 2009

ale ved to je normalne, ze kazdemu je iny cl. sympaticky.

biela citas Sumrak, ze ?.-) ja som k nemu este nedosla..ake to je?

marina.o.
11. mar 2009

baby,odkedy mame Adelku ledva precitam zdravie,ktore odoberame...

violetka1
11. mar 2009

ja som marina stihala ked bola mensia, potom ked zacinala chodit a tak, tak vobec no a teraz sa to aj da trosku zase

marina.o.
11. mar 2009

ja som asi nesikovna... ☹
ale bude to tym,ze ona cez den spi malo.A ked spi robim vsetko mozne okolo hrncov a domacnosti.

biela
11. mar 2009

vio, ten súmrak je fajn, páčia sa mi tie postavy. prečítala som prvé dva diely, už som si objednala tretí, no ten vynde 31.3. videla som aj film, ten sa mi tak nepáčil. ale knihy sú pekné. no niektoré veci mi vadia, napr. autorka furt používa tie isté frázy, možno je len preklad zle urobený, neviem. ale je to pekné.
marina, presne, keď bude väčšia, budeš zase čítať, ja som do oliverkových 1.narodením neprečítala nič. až teraz.
keď buvká, alebo večer, lebo telka ma nebaví.

violetka1
11. mar 2009

Mar, vobec nie si nesikovna..Mne Kika malo spala v noci ale cez den pekne pospinkala..aj teraz ked ide- ale musi mat uplne plny zaludok z obeda..aj polievku aj druhe, tak prespi tri hodiny- a to ma 27mes.

violetka1
11. mar 2009

Biela co?? to ma az tri diely??
a to akoze tie iste dve hlavne postavy su tam stale?

Film ma nejako nelaka. vzdy byvaju sklamanim oproti knihe, hlavne, ked knihu citas skor.

Ja som uz raz nevedela co citat a normalne som precitala teraz Dobrodružstvá Morica Benovskeho 😀- 520 stran..no ale som rada, ze mam za tým..

biela
11. mar 2009

to má 4diely a autorka píše 5-ty. 😀
a ináč, tvoja najobľúbenejšia kniha...? 😉

marina, ty si šikulka, keby mne spal oliverko tak málo, tak kašlem na varenie a upratovanie, radšej vyložím nohy a oddychujem. a ty si taká dobrá gazdinká... 😉

marina.o.
11. mar 2009

o,dakujem.Teraz sa marne pokusam malu uspat a nejde mi to ☹

violetka1
11. mar 2009

ani mne dnes mala nechce spat 😠 😠
aj rano vstala velmi skoro.

kniha?? to je tazka otazka, hehe..asi take co mi ostali v pamati z mladosti, co som citala..lebo vtedy som to tak strasne prezivala..🙂 Ako Odviate vetrom, Via Mala, Jana Eyrová, Dumasovky, Anna zo zeleneho domu a spol.
a ty?

biela
11. mar 2009

e.segal - príbeh našej lásky, a anna zo zeleného domu 😀 to je niečo tak krááásne, ja by som to mohla čítať donekonečna.
ale obidva tieto romány boli aj sfilmované, a aj tie filmy, resp.seriál sa mi tiež hrozne páčili...
no ako si písala, väčšinou ak sa robí film podľa knihy, tak to je o ničom, no toto boli výnimky.

violetka1
11. mar 2009

Seagala som citala viacere..aj Pribeh nasej lasky.
Jedina Anicka zo zeleneho domu bola krasna aj sfilmovana

biela
11. mar 2009

a videla si aj ten film príbeh našej lásky, lovestory? tá herečka bola strašne zlatá, tak som plakala ...

violetka1
11. mar 2009

myslim, ze nevidela. skoda 🙂

biela
11. mar 2009

ja som ako decko málo čítala, chytilo ma to ako 12 ročnú. pamätám si jednu knižku, volala sa "monika a marián" a bola to o dvoch školákoch, ona bola bifľoška a on flákač a zamilovali sa do seba. stalo sa to v poľsku 😀 strašne sa mi to páčilo. ona si poranila oko či čo a on jej chodil čítať a zamilovali sa do seba.

biela
11. mar 2009
mamajana
11. mar 2009

Ahojte,
čítam, máte dobrú tému, no ja čítam vkuse. Väčšinou si kupujem knihy od našich slovenských autoriek, Hamzová, Gillerová, gállová atď. Pravdupovediac, už ich ani nie je kam dávať, ale keď vydá niektorá z nich novú, hneď si ju kúpim. Akože naozaj, sú to tzv. braky, ale podľa mňa sú to super knihy, hlavne teraz, keď som na materskej, je to o nás,, a niektoré sú fakt akoby o mne.

mamajana
11. mar 2009

Biela, Annu zo zeleného domu a všetky jej pokračovania som čítala asi 12krát, je to nádherné, ale taký človek ako anna je naozaj len v tom románe

mamajana
11. mar 2009

Ešte sa mi páčil román od Simmela, Láska je len slovo. To som zhltla za tri dni. Teda dúfam, že to on napísal 😝

biela
11. mar 2009

ahoj Jani,
ako sa máte?
jani, super,že si kupuješ knihy, ja sa v tom tiež vyžívam. za každú materskú si kúpim nejakú.
a tvoja najobľúbenejšia? 😉

mamajana
11. mar 2009

no najobľúbenejšia, kým som študovala, strašne s ami páčila Jana Eyrová. Ale teraz asi od Gillerovej Ráno neplačem, je to síce brak, ale bolo to krásne, prečítala som to asi za jeden deň.

biela
11. mar 2009

o tej anne máš pravdu, aj tie jej deti... také ukážkové, tak nejak milo neposlušné, ale pritom roztomilé... 🙂

mamajana
11. mar 2009

ja čítam v kulse, teda v kuse, malý mi tu búcha na klávesy 😉 , teraz čítam od hamzovej Dnes si tu a zajtra.....ale už som pri konci, no super kniha

biela
11. mar 2009

jani a čítala si od márie ďuranovej "teraz už viem" ?som dostala na vianoce a ešte som nečítala.

mne sa napríklad strašne páčili aj knižky od V. Andrewsovej, "nemilovaná", "čierny anjel" a ďalšie diely, alebo aj "kvety v podkroví".

mamajana
11. mar 2009

tá anna, aj v tom filme, keď sme to kukali aj s našimi, tak aj oni povedali, že taký človek neexistuje, ona presne vedela, čo komu povedať, ako sa s kým skamarátiť, no keby bol dnes taký človek, aj keď v tejto dobe by to aj ona mala ťažké

biela
11. mar 2009

ja by som chcela byť tiež taká komunikatívna ako anna. 🙂

biela
11. mar 2009

jani, však keď si anna poradila s ráchel lindovou, by si poradila aj v dnešnej dobe. 😀 😀 😀

mamajana
11. mar 2009

nie, to som nečítala, od ďuranovej mám len Za všetko sa platí, ale pravdu povediac, nejak sa mi to ťažko čítalo, táto autorka ma neoslovila.
Oslovila ma len Hamzová, Gillerová a Džerengová - Gállová a z týchto troch jednoznačne vedie Gillerová. Napr. Vasilkovú mám všetky knihy, najprv bola super, ale keď som prečítala jej predposlednú knihu Nataša, tak to už bolo moc na moje chápanie. To akože ja nemusím a preto som si ani nekúpila tú poslednú Rozbité šťastie, aj keď ma to stále láka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre