Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
4. máj 2008

inac ten kocik, co si vybrala bibka, tak to je kocik, podobny v akych sme sa my kedysi vozievali...samozrejme urcite uz zmodernizovany, ale vsimla som si, ze idu do popredia 😉

madcap
5. máj 2008

Dobre ranko zienky, mala by som na vas dotaz - tie, co chodite mhd-ckou, plati sa nieco aj za kocik? 😕 Ja som uz sto rokov nesla autobusom😅

svantica
5. máj 2008

ahojte
ake je poco v ziline?
tu je pod mrakom a navyse tu v panelaku je aj zima 😎
veri u babky je celkom fajn, vsetci v praci takze pohoda 🙂

dadus
autor
5. máj 2008

ahoj svanti, ale chladno a pod mrakom.....
madcap, za kocik sa neplati nic, pokial mas v nom dieta, ale keby si ho prevazala prazdny, teda bez dietata, tak sa plati tusim ako batozina.....

madcap
5. máj 2008

dadus diky, vies, niezeby som sa ako panicka vsade autom vyvazala, ja pekne slapem vsade pesi 😀

dadus
autor
5. máj 2008

madcap v pohode, a keby si sa aj vyvazala, co je na tom????je to jeden zo standardov zivota 😉

madcap
5. máj 2008

jasneee a urcite pohodlnejsi😀

dadus
autor
5. máj 2008

no to mi hovor 😀

kutina
5. máj 2008

Ahojte, Bibi,
ja som mala malú ked sme išli z pôrodnice veľm naľahko oblečenú, len body, kabátik, plienka dupačky, (mám to v prvom albume), ale bola zabalená v auto-zavinovačke.
My sme ju dosť využívali. Ešte aj teraz ked je chladnejšie, tak ju tam zabalím. Napr ked ideme do obchodu, nemusím je dávať oblečenie, kým výjdem z auta a prídem do obchodu. Len ju pekne odbalím a hotovo. .-)

dadus
autor
5. máj 2008

cau kut ako? mala este vcera nieco pospala?

madcap
5. máj 2008

Dadus, ale zase pesi je to zdravsie 😀

dadus
autor
5. máj 2008

no to mas pravdu, ja len ze teraz posledne tyzdne som tak nachodena....ze na to ani nespomeniem.... 😝 😀 😀 😀

svantica
5. máj 2008

ahoj basa 🙂
normalne som na teba zabudla 😎 a to som ta sem tam vidim vonku.

madcap
5. máj 2008

Kacenaaaaaaaaaaaaa, ja som ta nespoznala, to si ty? No ja odpadnem, hlavne, ze sa nevieme skontaktovat a tu na seba nadabime😀

dadus
autor
5. máj 2008

posta pre teba dorucena 😀 😀 😀 😀

madcap
5. máj 2008

dadus, vsak aj ja, preto zistujem tie autobusy 😀 Otazne je, ci si este vobec budem vediet kupit listok 😀

kutina
5. máj 2008

dadi, áno pospala hodinu, takže som brázdila s červeným dáždnikom a len mikine po zimných solinkách...ale mala spala
no a neuveríte, ale v noci spala od 7,30-22,50 od 23,00-5,30 a potom ešte do 8,15....sa cítim úplne fit 😵
madcap-dadi - do mesta chodím najradšej peši, bo nemám starosť s parkovaním a tie prachy, čo by som zaň zaplatila použijem radšej na kávičku z Coffee & Co 😉 a jasn, že je to zdravšie....no takisto si neviem predstaviť, že v určitých prípadoch by som auto nemala k dispozícii

dadus
autor
5. máj 2008

madcap, to hodis do automatu mince, naklonis sa ku okienku a zareves....jedne listok 😀 😀 😀
kut jasne, sak aj ja chodievam peso z hajika do mesta, ak samozrejme nemeskam....no ja mam vyhodu s tym parkovanim, ze mama tam robi, tak to ma gratis......ale to mas pravdu, radsej to dat za kafco 😉
teeeda tak si takto mokla....no ale mala zacina robit pokrok, ze by sa vratila do starych kolaji???? 😀

madcap
5. máj 2008

kuti, jasne, do mesta to nie je problem, ale na take vodne dielo slapat pesi, nic moc 😀

dadus
autor
5. máj 2008

madcap, ty si odkial?

madcap
5. máj 2008

z osmicky, teda z hlin VIII

madcap
5. máj 2008

jaaaj, to treba zarevat "jeden listok" a ja som minule kricala iba "listok" a som sa divila, ze nic nevypadlo☹

dadus
autor
5. máj 2008

sak to mas z nas do mesta najblizsie.....
no a este ked zareves kde presne to chces, tak to bude 100goloveeeeee 😀 😀 😀

kutina
5. máj 2008

dadi, kiež by to by bolo supriš...uvidíme však ešte 😉

dadus
autor
5. máj 2008

ok baby my ideme plavat...uvidime sa tui neskor...pa zatial...

lahodacka
5. máj 2008

ahojte babule, tak dnes mam volno, idem sa poflakat, lebo sa citim na prd, stale sa mi toci hlava, neviem, co so mnou je...Beriem Marinu a ideme tahet...este neviem, kde, ale ideme.... 😉
Dada cislo mam, este musim byt naladena a volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

strunka
5. máj 2008

ahojte babule 🙂
akosi vas ani nestiham citat, my mame pre zmenu zas horucky asi zo zubov, lebo inak mu nic nie je ani nekasle ani nesopli, aj celkom papa KLOP KLOP KLOP 😠

strunka
5. máj 2008

tak neviem nemate niekto nejaku fintu ako prespat zvysok roka, a potom sa zobudit do neveho, hadam bude lepsi ... 😝

dadus
autor
5. máj 2008

struni ty mas ale zelania 😉 treba dat maleho niekomu na vikend, ako som to spravila ja...
laho supis, tak sa pustime do toho a ty sa vonku pekne nalad aj s marinou 😎 😀

mimi
5. máj 2008

dadka, ked pojdem busom s malym bez kocika, nevies, ci sa plati za dieta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre