3. veľké stretnutie marcoviek 08. Pridajte sa

anezena
20. feb 2011

Blizi sa nam jar, leto a s nim aj stretko nasich marcovych pohrom s rodicmi 😵 😵 😵
Navrhujem termin v juni ajanse ze na nasej chate 😀
www.eurolandia.sk al. stranku mame aj na FB http://www.facebook.com/pages/Horská-chata-Poho...
co poviete na termin od 17. - 19. juna?
ak mate nejaky iny napad, miesto, termin - pokojne piste 😉 😉 😉

mamatata
20. feb 2011

Ahojte, no hadam budeme moc prist, ja by som v kazdom pripade prisla, tesim sa na vas babulky a samozrejme na deturence 😉 🙂

jaja0110
20. feb 2011

@anez, super tema uz veru treba pomaly premyslat co a ako 🙂 😉 😉

Mne sa chata pozdava urcite tam bude paradne, len dufam ze vtedy sa nam podari prist na slovensko, skor ako v juni tak ci tak neprideme takze ak vsetko pojde podla planov tak sa radi pridame dufam ze to vyjde 🙂 🙂

anez, len napis nieco viac ze ako je tam strava plna penzia, alebo polo? A co cena za 1 noc? Alebo da sa niekde vybehnut do mesta alebo je to v horach...? Alebo nejake ihrisko...? Ze co tam budeme robit...dame aj karneval? 😀 🙂 🙂

lienockaa
20. feb 2011

@anezena -jeemine, jaky super termin, to by sa nam velmi hodilo..lepsi termin pre mna ani nemoze byt..🙂mame vtedy 4.vyrocie svadby..😀 a nemame nic v plane na ten datum..to vyzera nadejne..uz len aby sme boli aj deckami zdravi, to je jedina prekazka, ktoru musime zdolat.. 😝

jaja0110
20. feb 2011

@lienockaa, nieje nic lepsie ako oslavit 4. vyrocie svadby hlboko v horach 😀 😀 to bude ina zuuurka 😵 😵

capy
20. feb 2011

ahojte tak aj my sa tesime na stretko.

a anez ty si neako spata s tou chatou?

anezena
autor
20. feb 2011

baby co sa tyka ceny vsetko je na nete
http://eurolandia.sk/cennik.html
a strava - ako budeme chciet amme super kuchara, a napr. teraz ked sme tam boli tak pekne vsetci plna penzia. 😉
co tam budeme robit - blizko v sulove hradna - je ranc - su tam kone a ovecky, majo do leta detske ihrisko spravi, chcu sa do toho pustit hned na jar, nejake drevene velke. je tam taky plac - trava - ihrisko velke, ale nic tam nie je ziadne preliezky.
karneval moze byt - majo nam este aj muziku bude hrat. je tam biliard - danuso furt hrava 😀, ping pong, stolny futbal a kopec hier takych spolocneksych pre dospelych . zilina je 15 km odtial, aj povazska, 3O min odtial su rajecke teplice - tak keby sme sa chceli kupat, alebo len tak s atam ist previezt.

@lienockaa paraaada 😉 😉 😉

@capy chatu ma majo s jeho brachom. maju do nov. prenajatu a v nov. ju chcu kupit 😉 😉

jaja0110
20. feb 2011

@anezena, a my by sme boli uctovani ako tabor, alebo ako skupinovy zajazd, alebo ako materska skolka? 😀 😀 😅

anezena
autor
20. feb 2011

@jaja0110 podla toho kolko by nas bolo. majo scul uz chrape vedla mna, tak neviem, ze co a ako, ale zajtra sa ho spytam a nech nam da nejaku cenu 😉 😉 😉

jaja0110
20. feb 2011

@anezena, jasne nech to da ako skupinovy zajazd hadam sa nas tolko nazbiera 😅 😎

anezena
autor
20. feb 2011

@jaja0110 tak majo je uz hore
keby nas bolo 10 rodin a viac tak nam da taketo ceny:
dospely - ubytko - 10 €/noc
dieta nad 3 roky uz plati, ale majo povedal ze nam da vsetky deti zadarmo ubytko a mozu pekne buvat na pristelke
plna penzia dospely 10 € /ranajky, obed, vecera/
a plna penzia nasi drobci: 5 €

Takze napr. rodina s jednym marcovcatom zaplati za vikend:
2 x noclah dvojlzkova izba /s moznostou 2 pristelok/ 2x 20 €
dieta - ubytko zdarma, inak by platilo 2x7,50 €
dospely strava /mamina/ - zacneme vecerou v piatok a skoncime obedom v nedelu- 2x plna penzia: 2x 10 €
dospely strava /tatino/ - 2x10 €
dieta strava - 2x 5 €
SPOLU: 90 €

jaja0110
20. feb 2011

@anezena, wooow tak to su super ceny, parada 😎 😎

Tak baby hlaste sa 😀 😀 😀

anezena
autor
20. feb 2011

jajus - nooo sak nebude zdierat vlastnych ludi, kamosov apod 😀
baby idem spat, sak ledva kukam. a pkojne sa pytajte hocico
inak kuchar je taky, ze ked povieme ze chceme obedovat to a to - on sa prisposobi. dokonca teraz nam to aj robil tak, ze polievku dal deckam uz o tej pol 12 - isli spat aked sa zbudili urbil im druhe. my sme mali napr. gordon blue a ni makso na prirodno, a tak - ako si povieme, takze pokojne jedalnicek si mozeme samy vytvorit 😉 😉

jaja0110
20. feb 2011

@anezena, halusky- hlavne aby boli aspon raz halusky 😀 😎 😵

blcha
21. feb 2011

caute babulky no super ze dalsie stretko uz sa tesim dufam ze babtko bude poslusne a uzijeme si to s vami 😉 😉 no mna by zaujimalo ze o tam ale budeme s tymi detmi robit v horach v lese 😝

anezena
autor
21. feb 2011

@blcha citaj vyssie

co tam budeme robit - blizko v sulove hradna - je ranc - su tam kone a ovecky, majo do leta detske ihrisko spravi, chcu sa do toho pustit hned na jar, nejake drevene velke. je tam taky plac - trava - ihrisko velke, ale nic tam nie je ziadne preliezky.
karneval moze byt - majo nam este aj muziku bude hrat. je tam biliard - danuso furt hrava , ping pong, stolny futbal a kopec hier takych spolocneksych pre dospelych . zilina je 15 km odtial, aj povazska, 3O min odtial su rajecke teplice - tak keby sme sa chceli kupat, alebo len tak s atam ist previezt.
a to tam ideme vlastne len na 3 noci, na 2,5 dna - takze v sbotu mozeme urobit nejaky vylet - v piatok poobede ten ranc. vecer nam spravi majo didzinu 😀
Vo voľnom čase máte v chate k dispozícii biliard, ping pong, stolný futbal, šípky alebo stolové hry - kocky, žolík, poker. Pod chatou môžete využiť ihrisko na loptové hry. V areáli chaty je možnosť grilovania a opekania.
kto chce moze ist na turistiku

ivularadula
21. feb 2011

ja sa tiež hlásim, mm ešte o tom nevie, keď príde om tak mu oznámim že ideme, a už sa mooooooooooooooc tešííííím, určite bude supersky, jáj jak sa teším, už som aj vyzdravela hádam od radosti 😀

ivularadula
21. feb 2011

baby a dáme mohli by sme detičkám dať zase spraviť v BESS tričká poprípade aj pre nás 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@ivularadula supeeer napad 😉 😉 😉 😉
a ja navrhujem objednat tricka s kratkym rukavom, lebo bude predsa leto, snad teplo ale keby aj bolo chladnejsie, mozme im pod t dat trcka s dlhym rukavom, a jasne mozeme aj pre nas 😉 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@jaja0110 scul az citam 😅 😅 jasneee halusky vybavime, musi byt 😵 😵 😵

kristina011
21. feb 2011

Ahoj babuľky .

No my určite nebudeme môcť prísť. Je to predsa diaľka a neviem, čo dovtedy bude. Aj naším chceme zájazd a ja musím ísť k babke - opatrovať ju. Takže ☹ ☹ ☹ ☹ Ale rada by som strááááášne prišla 😵 😵 😵 😵 No je to ešte ďalekko, tak hádam sa to nejako podarí. Hneď by sme to spojili aj s návštevou po rodinách, keďže máme rodinu v Trnave, Šali a Bratislave 🙂

blcha
21. feb 2011

@anezena no sak ja som to citala len vacsinou su tam vypisane veci co je tak pre strasie deti ale sak nevadi ved nase decka sa tam vyblaznia zabavia ja len ze sa tam nechystam chodit po tuach po lesoch to mozem aj doma 😀 ten ranc by mohol byt super no a my tam na tri noci asi nepojdem asi iba na dve ale urcite si nenecham ujst stretko 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@blcha evi ja som sa sekla, myslela om 3 dni, dve noci, na vikend, ale jasne, ze kto by chcel, mozeme ist aj na dlhsie, ze prist uz cez tyzden napr. vo stvrtok. ako budeme chcet 😉 😉
prvy augustovy tyzden robim na chate rdinny tabor a ten je pre decka tak do 4 rokov, mozno jedno dve tam budu 5 rocne ale osttane vsetko take male ako su nase, aj mensie. tak neboj uuuuricte tam neco vymyslime, alebo teda uz predtym. mozeme najky prgram im urobit 😉 😉 ten ranc pojdeme okuknut ked bude teplejsiie na jar, tak potom hodim foto, ja som tam este nebola 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@kristina011 kika a vy ste odkial? kosice ci humenne?

anezena
autor
21. feb 2011

toto je ten ranc
http://www.rancsulov.sk/
to je v obci sulov, v priestoroch druzstav niekd evzadu, neviem nebola som tam,a le su tam aj ovecky
my sme boli teraz pesi v sulve, asi 1km od chaty to je, za 15 min sme tam boli aj s detmi, ale ze ten ranc je na konci dediny - tak urcite do polhodky pesi sme tam, ale kt bude chcet moze ist aj autom 😉 😉

blcha
21. feb 2011

@anezena sak co budeme chodit auto ved sa prejdeme ne?
ja ale neslubujem ze ideme na 100% ale dufam ze vsetko bude v pohode a pojdeme 😉 krpata bude mat len dva mesiace takze my hlavne podla nej sa budeme zariadovat 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@blcha jasne evi, ttaaal chapem. uvidis ako bude. 😉 😉 😉

kristina011
21. feb 2011

@anezena moja my sme až Snina 😝 skoro pri hraniciach s Ukrajinou, hraničný priechod Ubľa ☹ ☹ ☹ To je na opačnom konci republiky 😀 😀 😀

anezena
autor
21. feb 2011

@kristina011 akurat to pzeram, sak to mate len 340 km 😀 za 5 hodin ste na sulove. 😉 😉 ale mohli by ste ist a ako pises, budete to mat po ceste a mozete ist potom na navstevy do TT, BA. Trnava je od sulova 140 km - p dialnici cely cas, za hodku a pol si v TT 😉 😉

jaja0110
21. feb 2011

@anezena, ozaj a je tam vonka nejake posedenie lavicky alebo teda konkretne ohnisko kde by sme mohli opekat alebo varit gulas? 😵 😵 ja len na zradlo myslim 😀 😀

anezena
autor
21. feb 2011

@jaja0110 jasnee kukaj na stranku je tam velka terasa, jedna je dole hned vedla jedalne adruha je na 1. poschgodi, vchod z kazdej izby. a na Velku noc uz tam bude aj paradne ohnisko prerobene to co tam teraz je. takze gulasik nie je problem, a jasna vec ze aj opekacka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre