3. veľké stretnutie marcoviek 08. Pridajte sa

anezena
20. feb 2011

Blizi sa nam jar, leto a s nim aj stretko nasich marcovych pohrom s rodicmi 😵 😵 😵
Navrhujem termin v juni ajanse ze na nasej chate 😀
www.eurolandia.sk al. stranku mame aj na FB http://www.facebook.com/pages/Horská-chata-Poho...
co poviete na termin od 17. - 19. juna?
ak mate nejaky iny napad, miesto, termin - pokojne piste 😉 😉 😉

jaja0110
21. feb 2011

@anezena, jooooj super tak pokial budu bryndzove halusticky a opekacka tak nevidim prekazky 😀 😀 😵 a ty si uz zajednala tento termin na beton? takze to plati 17-19.jun?? Aby som potom vedela na kedy bukovat letenku 😉

anezena
autor
21. feb 2011

@jaja0110 ano majo ma to uz zaznacene v kalendari, ale ked to este nahodou zmenime a bude volny termin -. nie je problem. ale predsa musi si to aspn predbezne zaznacit 😉 😉 😉

anezena
autor
22. feb 2011

baby na FB som zalozila udalost Tretie velke stretko marcoviek, aby sme mali prehlad, kto urcite ide kt nie tak kuk tam a odkliknete, ci idete al. nie
http://www.facebook.com/event.php?eid=167321789...

anezena
autor
22. feb 2011

Babyyyyy, problem. prave mi volal Majo. ze v tento vikend su v Sulove nejake Majstrovstva v cyklistike a ze tam bude min. 3000 ludi, takze majova chata aj vsetky okolo budu totaaaalne plne. ze keby sa nam dalo, ze ci by sme nesli o tyzden skor. toho 10.- 12. juna. lebo ze keby sme aj sli v ten vikend okolo 20. - tak by t tam bolo naaa nervy, vsade sami cyklisti, uzatvorene cesty a vsetko. ale povedzte, ci by vam ten termin vyhovoval 🙂))

jaja0110
22. feb 2011

@anezena, no mne viac vyhovoval ten prvy termin ale neva znacim si teda ten novy 10-12.6 ale stopro to teda neviem povedat, lebo ja som este 3 mesiace v skusobnej dobe a cim neskor si budem pytat dovolenku tym vacsia sanca ze ju dostanem... ale kazdopadne pokusime sa 🙂 🙂

anezena
autor
22. feb 2011

@jaja0110 ok jajus 😉 😉 😉

blcha
23. feb 2011

mne je jedno aky datum to bude ked bude stretko volno si spravime mne by teda ale vyhovovalo vzdy ked to bude neskor ako skor nech je to krpate starsie a dlhsie vydrzi 😀 😀 😀
a chcem sa spytat ci tam budeme mat k dispozicii aj toho kuchara hocikedy
lebo pr v bojniciach bola vyhoda toho ze ked ma chytil hlad tak sme isli na hamburger alebo langos alebo co a chlapi si vzdy vecer aj o 23 mohli objednat pizzu sak aby som tam potom nebola hladna ja budem vtedy este velka rozozrata zena 😀 😀

anezena
autor
23. feb 2011

@blcha jasna vec, cela chata bude obsadena len nami, kuchar bude jedine pre nas vart, takze aj jedlo ranjaky, secko bude ako si my povieme.
my napr. teraz po veceroch sme jedavali take misy. nrmal sme mali veceru, decka sme dali spta, ale kedze sme byvali aj do 2, aj do pol 5 😀 hore, tak sme boli hladni a spravil nam paradne misy. ked kliknes na to BLIZI SA, tak tam je vyfoteny kuchar a aj tie misy. spravi ake budeme chcet. lebo ska jasne nebude zase do polnoci s nami hore apotom od 6 na noach chystat ranajky 😉 😉
http://eurolandia.sk/index.html

jaja0110
23. feb 2011

Mnaaam tie misy vyzeraju uuuzasne 😵 😵
anez, ozaj kolko je kapacita chaty? Ci sa tam vsetci pomestime ak by nas islo 10 a viac rodin 😀 😉

ivularadula
24. feb 2011

veru mňááááááám, to bude super 🙂

anezena
autor
24. feb 2011

@jaja0110 kapacita chaty je 52 posteli, ale mame 8 izieb a 4 apartmany, kt pozostavaju z dvoch izieb

jaja0110
24. feb 2011

@anezena, tak so sa pomestime 😎 🙂

capy
25. feb 2011

baby ja sa na vas tak tesim 😵 😵 😵
inak fakt uz je desat rodin a ak sa este niekto prida, tak sa nezmestime 😅

anezena
autor
25. feb 2011

@capy este dve rdinky mozu ist v pohodke, lebo my ked tak budeme spat dole, majo tam ma svoju izbu 😉 😉 😉 a napr keby sla janka sabonova sama s tamarkou, aj chym sama s davidusom, tak mozu byt v apartmane - kazda v jednej izbicke 😉 😉

capy
2. mar 2011

@anezena a ubytko v apartmane stoji kolko? lebo tento rok asi pojde aj vikinko 😉 dakujem

anezena
autor
4. mar 2011

@capy sa musim spytat Maja, ale myslim, ze on nebude rozlisovat v tento vikend cenu za APA a normal izbu
baby a kolko nas teda ide? 13 rodin, vratane nas? a deina a petuska - este nevedia..
kukam ze to sme akurat pomesteni. este som rzmyslala, ze keby nas slo viac a napr. niekto by siel bez muza nejaka mamina, tak by sa mohli dat dve dokopy al. dve rodinky a boli by v apartmane - tam su vlastne dve izby 😉 😉

capy
4. mar 2011

@anezena tak by som si ho rezervovala ak sa da. dakujem 😉

anezena
autor
4. mar 2011

@capy ok, rezervujeme 😉 😉

liliana15
11. mar 2011

ahojte baby, mate este volné? 🙂 ja absolutne nestíham, ale rada by som sla s tami sa trosku odreagovat 🙂

anezena
autor
11. mar 2011

@liliana15 jasne janka, sak ty si uz napisana na FB 😉 😉 😉

liliana15
12. mar 2011

@anezena, super, lebo ja malicko sledujem FB aj koníka.. keby nieco, posli mi IP, alebo postu na FB...🙂

capy
7. máj 2011

baby ja sa uz neviem dockat a najviac ma tesi ze aj vikinko chce ist a kazdu chvilu sa ma pyta kedy uz pojdeme na ten hotel do lesa 😀 😀 😀
a ozaj co tricka?

anezena
autor
8. máj 2011

@capy aj myyy, uz sa to blizi, uz len mesiac 😵 😵 😵 😵 nooo ozaj, co s trickami? dame si ich znova spravit? nejake Marcove pohromy? 😅 😅 😅

anezena
autor
8. máj 2011

capy hodila na FB navrhy, tak kuknite a skuste sa vyjadrit ze co a ako 😉 😉 😉

blcha
9. máj 2011

no ja som teraz na nete malo ale ziadne navrhy som nikde nenasla 😕 😀

jaja0110
19. máj 2011

Caute babenky tak aktualizujem nase stretko, tu je zoznam tych ktori sa nahlasili s trickami, tak si to prosim skontrolujte ci vam to sedi, ak NIE tak mi napiste lebo v pondelok to uz vsetko objednavam!!!

@anezena - zelene tricko 110, zelena satka 3-4r, majovi tricko XXL s textom
@mamatata - zelene tricko 110
@ivularadula -zelene tricko 110
@lienockaa -zelene tricko 110+ biele tricko s lienkou bez textu 80
@jaz - 2x ruzove tricko 92 a 110
@blcha - ruzove 110
Janka Sobonova (zabudla som nick) 🙂 ruzove 104
@capy -2x zelene 110 a 128
Lenka (simonka) -ruzove 110
@bublinkajasminka -ruzove 104
+my s babami...to je 11 rodin 🙂

nejde: luci, chym, kuko
nevyjadrili sa: @zrzuska, @deina, @petuska55 -baby dajte vediet ucast a ci mate zaujem o tricka, na FB su v teme "stretko" linky, posielala som vam na FB aj IPecky..... 😉

jaja0110
19. máj 2011
anezena
autor
20. máj 2011

@jaja0110 super jajus, pre nas secko suhlasi na satku napis DANUŠKO a na Majkove tricko NAJLEPŠÍ TATINO NA SVETE dakujemeeee 😉 😉 😉

jaja0110
20. máj 2011

@anezena, jasne vsetko mam poznacene, a ten napis DANUŠKO musi byt velkymi pismenami? Pre istotu sa pytam lebo na vzorovej satke je to malymi, podla vzoru by to malo byt Danuško... Alebo chces vyslovene velke pismena alebo to je jedno? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre