Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

luculka
28. jan 2009

a co tam ja pozeram 19?

csikike
28. jan 2009

baby, verte tomu, ze to deti zvladnu, my sme boli na lyzovacke v zazrivej, je to od nas 222 km a maly to zvladol v pohode, len sme ho cestou zabavali, ale isli sme po dialnici, takze to rychlo preslo 😉

luculka
28. jan 2009

jaaj som pozerala blbost 🙄

ajula25
28. jan 2009

ja pozerám minmo sezóny nejako tak mi to vyšlo, že my tam budeme mimo sezony 😅

luculka
28. jan 2009

dobre si pozerala,,ja som zle,,,jedneho v dvojlozkovej izbe,,,a tam maju len ranajky asi ze?

luculka
28. jan 2009

Jani tam ti pozicaju aj baby vysielacku 😉

ajula25
28. jan 2009

luci nie. to tá jedna osoba v dvojke je preto taká cena, lebo si priplácaš za luxus, že máš sama pre seba veľkú posteľ...a raňajky nie sú zahrnuté v cene ubytka. tie sa doplácajú 3€ na osobu. Len alinka písala ohľadom tých služieb, tak snáď napíšu aj cenu polpenzie...

janka1874
28. jan 2009

no tak som Vás aspoň tu dočítala podľa mňa už nešpekulujme a berme tú severanku mne už je jedno že koľko je to km keď každému vyhovuje termín 12-14 tak poďme vtedy a do tej severanky to bol druhý favorit

a keď detičky robia cirkus pri ceste skúste ísť v tom čase kedy by mali spať možno aspoň pólku cesty prespia aspoň u nás to vždy fungovalo (teda doteraz)

luculka
28. jan 2009

ajul uz mi to cvaklo,,,
tie ranajky,,to viem som tam nasla,,len ostatne ze polpenzia a tak preto sa pýtam,,

janka1874
28. jan 2009

luculka to mne si písala?

luculka
28. jan 2009

jani ved aj ja som tak uvazovala,,ale malá spáva az o jednej,,no ale to je este pol roka,,,dalek,,,
ja to nechápem,,sak my stale chodime niekam autom uz od narodenia,,,minimálne kazdý druhý vik. k svokre,,,a stále si nezvikla 🙄

ajula25
28. jan 2009

jani no ono tam sa dá aj tak ubytovať až o 15.00 takže tak by bolo dobre potom plánovať cestu. myslím, že by to bolo v čase obeda a to by detičky asi pospali v aute.
a ja si tiež myslím, že niet čo špekulovať už. uvidíme teda čo odpíšu Alinke a podľa toho sa zariadime.

luculka
28. jan 2009

ozaj a to ako sa potom objednáva strava? polpenzia len na sobotu vlastne?
tak to by nam teda akurat spala,,,, 😵 mohla by 3 hodky 😅 😀

alinka76
28. jan 2009

ja sa teším na ten biliárd, to sme vždy radi hrali 🙂

ajula25
28. jan 2009

luci strava sa počíta následovne: piatok večera, sobota: raňajky, večera, nedeľa: raňajky. Takže ti to výjde 2 x polpenzia.

luculka
28. jan 2009

ajul no predsa nezapries ze si v tom robila 😀

ajula25
28. jan 2009

luci profesionálna deformácia... 😀

alinka76
28. jan 2009

ajulka, bocmanka berie apartmán, idú všetci 5-ti . Maťa, nebude ti to moc vadiť? Teda ak dobre čítam, že je tam len jeden apartmán

ajula25
28. jan 2009

píšem. 😉

ajula25
28. jan 2009

ali myslím že sú dva tie AP, nie? jeden rodinný a jeden 4 posteľový s odd. posteľami....
http://www.severka.sk/2008080002-ubytovanie.html

ajula25
28. jan 2009

dokonca sú 4 AP. 😉

alinka76
28. jan 2009

si dobrá, toto som ja nečítala 😀 tak beriem späť. kto sa hlási ďalší do APT?

ajula25
28. jan 2009

baby ja nechcem kresliť čerta na stenu, ale tuším tá severka je pre nás malá... 😅
oni majú v ponuke dokopy 20 izieb a my by sme potrebovali 23 🙄

luculka
28. jan 2009

ajul,,, 😅

ajula25
28. jan 2009

toto je na porazenie. ako začarovaný kruh. stále sme na začiatku.... 🙄

alinka76
28. jan 2009

ajula, to nemyslíš vážne, však detí je 19, tak nemôže byť viac párov

alinka76
28. jan 2009

aha, už som to zbadala, je to ináč. hm, jedine že apartmán si vezmú dva páry, sú to dve izby, ak som dobre čítala

ajula25
28. jan 2009

no neviem, či by to niekto takto chcel. v podstate sme cudzí a apartmán aj keď sú dve izby je to spolu a majú jedno socilane a sprchy. takže nemyslím, že by to niekto zobral. 😒

alinka76
28. jan 2009

to bol len nápad. tak čo teraz? ani larion nemá viac izieb ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre