Stretko Marcoviek 2007. Nahlasujte záujem

cia13
21. jan 2008

Ahojte,
prosim tu nahlasit predbezny zaujem a pridavat nejake penzioniky, hotely atd....

predbezny termin je maj /navrhujem jeden z prvych dvoch tyzdnov, kde je vo stvrtok sviatok, cize by sme mohli ist na 4 dni/

doteraz zverejnene moznosti ubytovania:

http://www.penzionmalafatra.sk/
http://www.avenaplus.sk/

ufka
1. mar 2008

ahojte mne sa celkom páčili aj javorníky a hlavne tiež s polpenziou nie varit. my s malou spíme oddelene takže nemáme problém ak bude postielka

cia13
autor
1. mar 2008

ja by som tiez uprednostnila nieco zo stravou aspon polpenziu

natana - neviem si predstavit, ze by sme sa vsetci dovalili do nejakej dedinskej restiky 😀

adrica
1. mar 2008

Inac baby ja sa tiez priklanat, k niecomu kde sa nebude musiet varit. 😅

majussa21
1. mar 2008

Aj ja sa priklanam k nevareniu a medzi ubytov.sa neviem rozhodnut, no ten sustiak vyzera supis

drnda1
2. mar 2008

Ja nechcem aspon jeden víkend varoť, PROSÍM... 😝
Inak súhlasím so všetkým...ten Dadkin penzion vyzeral super! 😉

dadka212
2. mar 2008

Natana no veď ani my nie sme náročná rodinka, len ako Cia si tiež neviem predstaviť, že sa dovalí nejaká 40 členná skupina dospelých do nejakej reštiky a ešte k tomu s 20 malými deťmi 😅 😀

Ale ten Šuštiak vyzerá super aj to okolie pre deti, škoda tej stravy 😖

nastenka27
2. mar 2008

Ahojte devuchy - ten penzion Sustiak zabezpecuje aj ranajky aj polpenziu ale hned vela ich penzionu v restike. Som to vyspehovala na majovkach. Tiez si neviem predstavit, ze by som mala na stretku este aj varit. Ale asi najlepsie aj najpohodlnejsie bude zohnat nieco s restiokou priamo v objekte.
Ten Dadkin penzion preverujem tiez. Uvidime, v ktorych budu mat v nasom termine volne a dame hlasovat. Ten, ktory bude mat najviac hlasov, tam sa pojde. Inak netreba sa bat o postielky. V kazdom ubytovani by to mal byt standard. Ja by som mohla zohnat este dve cestovne a pozicat keby bolo hotelovych malo.

dadka212
2. mar 2008

Nastenka ty si poklad 😵 😵 😵

nastenka27
2. mar 2008

Dadka diiiiiiiik. 😉

drnda1
3. mar 2008

Nastenka - robíš to super. 😉

nastenka27
3. mar 2008

Baby uz mi doslo par odpovedi:

Hotel Diery - Terchova - http://www.hotel-diery.sk/
ODPOVEĎ:
v tomto termíne máme už len trinásť voľných izieb. Sú to dvojky s prístelkami a tri apartmány (trojlôžkový, štvorlôžkový a päťlôžkový).
Na počet lôžok by nám to sedelo, ale predpokladám, že by ste potrebovali izby presne také , ako ste napísali a to by sme Vám bohužial nemohli vyhovieť.
Hotel disponuje len jednou postieľkou, ktorá je k dispozícii bez poplatku.
Cenník nájdete na našej stránke: www.hotel-diery.sk
V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, ktoré podávame formou švédskych stolov.

nastenka27
3. mar 2008

Hotel Podjavorník - Podjavorník - http://www.podjavornik.com/cz/index.php
ODPOVEĎ:
Dobré ráno,

je nám veľmi ľúto, ale žiaľ na tento termín už máme vyčerpanú ubytovaciu kapacitu.
V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať.

nastenka27
3. mar 2008

Penzión Horec - Liptovský Ján - http://www.penzion-horec.sk/rezervacia-ubytovan...
ODPOVEĎ:
Pekny den z Horca pani Janikova .

V termine od 30.5.-do 1.6.08. mame k dispozicii volne miesta ,cize 18/2 post. Izieb,ale bohuzial postielky pre babeta nemame.

Ak viete tento problem vyriesit bolo by to fajn.

V pripade zaujmu nas mozte kontaktovat na t.c.0911/691604 alebo, penzion@penzion-horec.sk

S pozdravom Stancekova.

nastenka27
3. mar 2008

Este chyba odpoved od dvoch hotelov. Tak uvidime. Inak ten Horec by sa mi pozdaval a ozelela by som ten balkon. Lenze tam nie su postielky. ☹

cia13
autor
3. mar 2008

nastenka - super ze v tom Horci maju volne.
Ja by som tiez radsej brala balkom (muz fajci), ale ak nie je, tak nevadi.
Co sa tyka postielok je to skoda, ale verim, ze aj to by sa dalo vyriesit.

yesno22
3. mar 2008

ahojte....ja som si teraz precitala co nove...ako som pisala uz davno, nam vyhovuje cokolvek a kdekolvek...tiez by som prijala so stravou ale nie je to podmienka...postielku mame a teoreticky by som este jednu vedela zohnat...dam vediet zajtra...balkon nam netreba, a mozme byt aj v apartmane, ak by ale susedom nevadilo, ze maly vie poriadne nahlas plakat... 😀

dadka212
4. mar 2008

Ahojte 🙂
no som zvedavá, kam sa nakoniec vyberieme 😝

My tiež nepotrebujeme balkón ani postielku, síce tato fajčí, ale pochybujem, že budeme stále na izbe, teda pokiaľ bude pekne 🙂

nastenka27
4. mar 2008

Hotel Donovaly - Donovaly http://www.hoteldonovaly.sk/index.php?option=co...
ODPOVEĎ:
v uvedenom termíne máme Vás voľné izby a máme k dispozícii dve detské postieľky.

Ceny za ubytovanie v letnej sezóne :

1/2,1/3,1/4 –lôžkové izby 490 Sk /osoba/noc

prístelok 350 Sk/osoba/noc

V prípade Vášho záujmu Vás poprosíme o potvrdenie rezervácie a zároveň sa ospravedlňujeme za

oneskorenú odpoveď.

Eva Vestegová

recepcia, hotel Donovaly

nastenka27
4. mar 2008

Takze uz mame dve kladne odpovede. Penzion Horec a Hotel Donovaly. 🙂

dadka212
4. mar 2008

No to je super 🙂 len ma sklamali s tými postieľkami 😒 síce my nepotrebujeme ale sú takí čo áno...

nastenka27
4. mar 2008

No presne, potrebujeme ich sedem. Uvidime.Ale sak ked chcu zabezpecit sluzby nech pozicaju z vedlajsich hotelov. Normalne sa to tak robi.

ufka
4. mar 2008

ahojte hotelíky sú pekné,ale podla mna strašne drahé,menu na osobu 250sk?

nastenka27
4. mar 2008

Ufka, mali sme uz aj lacnejsie ale tam sme sa nezmestili. Dobre ceny maju male penzióny ale tam sa 40 ludi (nepocitam deti) nezmesti. Boli sme nuteni siahnut aj po drahsich ubytovaniach aby sme sa tam vosli vsetci.

cia13
autor
4. mar 2008

nastenka - ja by som sa pokusila zohnat postielku, dam vediet 🙂

nanette
4. mar 2008

Nastenka - neviem, či mi to ušlo, ale ten penzión Šuštiak má postieľky? v cenníku som to síce nevidela, ale neviem, či si sa aj tam informovala, alebo nie..... lebo ak majú reštiku hneď vedľa, tak to by nebolo so stravou také zlé, lebo inak je tam pekne...

natana
4. mar 2008

nasti ak by sa hlasovalo tak me sa pači aj Šuštiak aj Donovaly 🙂

nastenka27
5. mar 2008

Ahojte,
nasla som este jedno super ubytko. Ani som sem nedavala link, kym som si neoverila, ze maju v tom termine volne. Podla mna je to najlepsie doteraz: http://www.penzionlarion.sk/
Obsadili by sme cely penzion takze by sme mali maximalne sukromie. V pohode sa tam zmestime. Maju restauraciu priamo v penzione a dve terasy vonku. Pri nich aj detsky kutik. Ubytovanie je za super cenu: 800,- Sk/izba. Maju tam poznamku, ze idividualne poskytuju este zlavy pre sportove kolektivy, dlhodobejsie a skupinove pobyty. My sme skupina tak by sme mohli este lepsiu cenu dohodnut.
Volala som s nimi a maju k dispozicii dve postielky. Cize tak ako inde. Ja by som sa pokusila zohnat este dve cestovne, my postielku mame. Pred penzionom je velke futbalove ihrisko, tam by sme mohli s detmi travit cas. Maju aj dobre doplnkove sluzby: DOPLNKOVÉ SLUŽBY okrem masaznej vane a finskej sauny este toto:

Vieme , že ubytovaním služby nekončia , preto ďalej ponúkame :
- vlastné parkovisko
- okrem samozrejmej možnosti telefonovať Vám ponúkame aj prístup k internetu.
- pre deti je v penzióne k dispozícii detský kútik s hračkami
- požičiavanie bicyklov
- bezplatná úschova lyží a bicyklov
- spoločenské hry - šípky, stolný futbal, kartové hry......
- faxovanie , kopírovanie
- zorganizovanie fakultatívnych výletov
Som z toho dost nadsena. Maju krasne urobenu stranku.

nastenka27
5. mar 2008

No takze zostupila som na zem, ukludnila sa idem dalej realne uvazovat. 😀 Takze zatial mame potvdene, ze maju volne v penzione Horec, v hoteli Donovaly a v penzione Larion. Penzion Sustiak sa este neozval. Asi mu zavolam aby sme mohli dat dnes a zajtra hlasovat. Do konca tyzdna by sme uz mali nieco rezervovat lebo uz sa cas krati.

dadka212
5. mar 2008

Nastenka vyzerá to super 😵

nanette
5. mar 2008

Nastenka - ten penzión sa aj mne páči, viac ako Donovaly, vyzerá to super, aj ceny sú lepšie, aj súkromie budeme mať.... dokonca majú aj 2 postieľky, čo síce nie je moc, ale ak sa podarí kočkám, ktoré písali, zohnať ďalšie, tak možno to nakoniec výjde a budeme mať postieľky všetky, čo potrebujeme..... 😵 😵 no ešte uvidíme, čo ten Šuštiak, lebo ten je tiež super, len keby sme vedeli, čo s postieľkami... ak by ich bolo viac, bolo by to dobré, ale pochybujem.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre