Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

anickaajanko
19. jún 2009

sa mi nechce
Veji kedy tam asi moze byt Jurocko, aby sa neubytovala a potom jej budeme menit izbu, chcela som pockat do obeda ci sa neozve dakto ale to je uz asi neskoro, na zbalenie atd
neviem

vejinka
19. jún 2009

uz je neskoro ja som to zabalila..uz sa nik neozve

vejinka
19. jún 2009

netusim kedy..ale dakedy tesne poobede podla mna

vejinka
19. jún 2009

musim ist dieta je hore a ozaj nebereme kocik lebo mam strach ze ani ten velky batoh sa ti do auta nezmestia nieto este kocik 😅

martinna78
19. jún 2009

baby nehnevajte sa, ze som vam skomplikovala tie izby ☹ ale clovek si nenavybera ☹
ospravedlnujem sa vopred vsetkym, nechcem aby vznikli nejake nedorozumenia, aby hned pri ubytovavani ste nemali problemy ☹ ☹ ☹
take ma hrozne tie sopliky maly,uplne zelene, stale odsavam, uz by mohli zabrat tie antibiotikove kvapky ☹
aj krvicka mu trochu ide ☹

winona24
19. jún 2009

maťka neospravedlňuj sa....každá jedna Ťa chápe....myslím,že ani jedna z nás by za takýchto okolností nešla....neboj....všetko sa zariadi 😉

miriam24
19. jún 2009

Cafte ... ja este len zacinam pracovat lebo mam len pol dna volno ... 🙂 takze si vas citam 😉 a este musim dobalit nejake veci ...

winona24
19. jún 2009

ja už som tiež na 90% zbalená....len som nasratá,lebo ten môj súdruh si zobral dofču a predsa sa len musel trepať do roboty.....ja už som o takomto čase chcela vyraziť....

ináč tu v BA je už zamračené

miriam24
19. jún 2009

win .. aj moj mal mat volno ale nakoniec musel ist do roboty ale uz mi volal ze uz coskoro ide domov 😉

babuci
19. jún 2009

baby maly ma od vecera sopel a ja som este nic nepobalila lebo je zly☹

babuci
19. jún 2009

my vyrazame az o druhej. manzel skor nemoze. veji hod mi do posty mobil, keby sme bludili. alebo niekto kto ste tu.

anickaajanko
19. jún 2009

Veji napis mi cele mena Jurocka a Martiny zavolam jej teda

eweny
19. jún 2009

Tak my uz sme vyrazili..nabaleni ako cigani 🙂

anickaajanko
19. jún 2009

eweny kočujete?

eweny
19. jún 2009

..ked sa pozeram na ten plny kufor,tak sa mi zda,ze ideme na tyzden,nie na vikend..

eweny
19. jún 2009

Anicka,presne tak 🙂 len ten moj maly ciganik je dnes velmi zly 😢

vejinka
19. jún 2009

heheh vy si myslite ze ja nic nerobim len tu vysedavam? 😀

anicka volala si jurockovi? a martinine meno xces naco? alebo je to uz vybavene? 😉

babuci tak co s tou stravou? uz nemozem volat moc som dnes prevolala 😔

vejinka
19. jún 2009

jedla som obed takmer hodinu...baby baby 😉

vejinka
19. jún 2009

tu bude zjavne poriadne liat..je zamraceneeee

vejinka
19. jún 2009

boze moj...to su dnes trampoty...nehovoriac o tom ze som prevolala aj gate a nakoniec teda moji rodicia nejdu ale zjavne budeme obsadeni plne...to je podstatne ze martina nepride o peniaze aj ked s tou vecerou je to teraz kustik problem ale ked babuci povie ze xce veceru tak problem sa vyriesi tym padom a martina dostane plnu sumu 😉

vejinka
19. jún 2009

aspom ze dieta poslucha ako tak.. 😉

anickaajanko
19. jún 2009

tie mena som chcela kym sme si nevolali, zaidne izby sa uz menit nebudu ta na recepcii je uz nervozna a ja sa jej uz bojim 😀

martinna78
19. jún 2009

jejda babule moje,koli mne tolko rozruchu ☹ Veji posli mi ucet za telefon, preplatim.... Anicka aj tebe dakujem, ste mali tolko starosti nakoniec...mrzi ma to ☹
dajte potom vediet,ked budete ubytovani vsetci, ako to dopadlo
a naozaj sa svet nezruti ak my nevratia zalohu,hlavne aby ste sa mali dobre a v zdravi si uzili pekny vikend 🙂
myslim na vas....

vejinka
19. jún 2009

martina..neblazni..ze poslat ucet...ja som si zaciatkom mesiaca zmenila program pre mna na fer a veru je to super ...ani zdaleka nebudem platit tolko akoby som platila keby si nezmenila program...asi som vedela co sa bude diat 😀 😀 😀

anicka takaaa zenska si ty a ...ty sa jej bojis? 😀 😀 😀 no ale toto 😀 😀 😀

vejinka
19. jún 2009

ok babulky...majte sa krasne ...zdokumentujeme vsetko co sa bdue dat...berem aj fotak aj kameru...a myslime na vas 😉

martinna78
19. jún 2009

Veji ty si este tu? naozaj by som vam tu moju zalohu ak to vratia pekne poslala tebe a Anicke za ucty telefonne 😉

anickaajanko
21. jún 2009

nehrozi Mati, mrzi ma ze si nebola, bolo fajn, ale ziadne ucty sa preplacat nebudu

vejinka
21. jún 2009

joooooooooj zienky supeeeeeeer bolo...uz aby sme isli zasa... 😀 😀 😀

vejinka
21. jún 2009

samozrejme..ziadne ucty 😉 ved keby sme nexceli volat tak nevolame 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre