Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
6. feb 2009

dobre lokalitu mame ...teraz datum

vejinka
6. feb 2009

aby si muzovia zobrali dovolenku ..teda naplanovali

vejinka
6. feb 2009

mala by som si ist zdriemnut...ale som taka nazhavena zeby som nezaspala 😀

vejinka
6. feb 2009

pre istotu som si do izby doniesla aj adapter na notebook a uz ho aj zapajam aby mi to tu nesciplo 😀

claudinka
autor
6. feb 2009

ja si myslim, ze ak bude dobra cena, tak kludne staci piatok-nedela, ale ak bude lepsia na stvrtok-nedela, este lepsie 🙂 mno, ten Liptov asi vyhral a ja sa aj tesim, kazde leto, ked som bola malinka, sme tam travili, tak si aspon trosku pospominam na stare casy..
datum podla toho, ci penzion alebo hotel, kam sa nakoniec budeme chystat, je lacnejsi mimosezony..

sasasx
6. feb 2009

Odpoved z GALANTO>

Dobrý deň,

Teší nás, že máte záujme stráviť predĺžený víkend v našom penzióne.

Máme 19 izieb, z ktorých je 14 izieb v penzióne a 5 izieb mimo penziónu.

Izby sú dostatočne veľké aj na postieľky, iba izba č.3 a izba č. 14 je trošku menšia. Postieľky máme v našom penzióne 3.

Termíny od 05.06.2009 sú voľné.

Varná kanvica a mikrovlnka by Vám bola k dispozícií 24 hod denne v jedálni.

Cenová kalkulácia:

1 osoba x 2 noci x 33 €- 20 % zľava = 52,80 € cena za ubytovanie pre jednu osobu s raňajkami, so zľavou 20 %

1 osoba x 2 noci x 0,50 € = 1 € miestna daň za ubytovanie obci Liptovský Ján

Príplatky za obedy: 7,30 €

Príplatky za večere: 5,97 €

Za stravovanie prijímame aj stravné lístky.

Čo sa týka relaxačných pobytov, ako je napríklad sauna, cena je pre 1 osobu/1 vstup 3,15 €.

Soľná jaskyňa je pre Vás všetkých zdarma, 1vstup.

Dúfame, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vašu odpoveď.

vejinka
6. feb 2009

super len sa mi to zda drahe troska

sasasx
6. feb 2009

akurat pozeram na tu cenu 33€, ze je to cena za noc s ranajkami pocas sezony, ktora tam zacina 1.6 - s tou pocitali, kedze som sa v maily pytala na jun. pocas maja su ceny este vyrazne nizsie...
no nic, kazdopadne je tu 20% zlava pre skupiny.

Skusime vyckat na ostatne ponuky, ja este poslem tu avenu, horec a to tretie...🙂 prip. este ine penziony

vejinka
6. feb 2009

a o tie tri postielky by sme sa pobili alebo hodili kocku? 😀

sasasx
6. feb 2009

no co sa tyka postielok dufam, ze vacsina ma cestovne;) tie tri by boli pre baby, ktore nejdu autom

vejinka
6. feb 2009

dobre sak casu mame dost... 😉 😉

vejinka
6. feb 2009

hmm... 😉

vejinka
6. feb 2009

oni by mali odpisat aj s ostatnych este dnes ze? teda aspom ta stracho...no ta drevenna 😀

sasasx
6. feb 2009

hej strachanovka sa ozvala, ze dnes vypracuju ponuku

vejinka
6. feb 2009

super 😉

vejinka
6. feb 2009

ale ta galanto je krasna...velmi sa mi paci

vejinka
6. feb 2009

noo teraz pozeram tie cely...presne oni to pocitali zo sezonou na leto....no neviem posunieme to na koniec maja?

vejinka
6. feb 2009

boze nie cely ale ceny 😀

vejinka
6. feb 2009

a este si niekde poslala? alebo to uz nechas az na pondelok lebo neviem ci sa ozvu cez vikend

sasasx
6. feb 2009

mozem porozposielat cez vikend, uvidim ako mi vyjde cas - bo potrebujem zbezne poziret kazdy penzion kde pisem, nech ten mail ma hlavu aj patu🙂

sasasx
6. feb 2009

a teraz sa idem venovat drobcovi;))))

vejinka
6. feb 2009

utekaj a diky ze si sa na to dala 😉

vejinka
6. feb 2009

a ostatne kocky piste pripomienky 😉

claudinka
autor
6. feb 2009

tiez sa mi ta ponuka zda trolinku drahsia..

ja som tiez pisala davnejsie do penzionu77 blizko Ba, kedze baby pisali, ze az v oktobri a tiez mi odpisali:
Určite sa dá dohodnúť na Vašich požiadavkách.Je možné si priniesť postielku, jednu máme aj my. Cena 1- lôžkovej izby je 57 eur aj s ranajkami. 2-lôžková je 72 eur aj s ranajkami. Záleží kolko vás bude, ak by vás bolo viac ako 6 môžme vám poskytnúť aj stravovanie.Všetko sa dá dohodnúť! Aj nejaké zlavy. Ak sa pre nás rozhodnete, môšte my zavolať a dohodneme . Je možnost použiť aj kuchynku!

ale tento penzionik je malilinky, tusim ani 20 ludi sa sem nezmesti, preto.. ale nas bude urcite viac, tak nic 🙂 🙂

vejinka
6. feb 2009

paanecku tak ten penzion 77 je brutal drahy 😨 😨

vejinka
6. feb 2009

no ja viac ako 20€ nedam .cisto za postel ..len ak by to fakt bolo eno nuno 🙄

vejinka
6. feb 2009

no uz sa neviem dockat inych kalkulacii 😒

vejinka
6. feb 2009

ved to su hrozne ceny...mam urcitu predstavu viem ze moja predstava nemusi byt splnitelna...ale nemienim za ten pobyt dat polovicu muzovej vyplaty...dufam ze v tych ostatnych penzionoch to bude s cenami lepsie..ale ani ten galanto nieje najhorsi len by sa termin musel posunut na koniec maja a mali by sme to do 20€ aj s ranajkami na tri noc ale....a ked pripocitame tu slubenu zlavu...no nevizera to vobec zle...alle nejdem predbiehat pockam na tie dalsie ponuky 😉

claudinka
autor
6. feb 2009

na koniec maja? pre mna-za mna 😀 😀 tiez som skor za nieco lacnejsie, chcem ist v lete aj na nejaku inu dovolenku 😀 tak 30 - 40 eur za noc, viac nie..

vejinka
6. feb 2009

pockame co pozistuje sasa...a potom sa uvidi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre