Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
20. feb 2009

ewul ...hlasovalo sa tu aby sme vedeli pocet parov..davala som do pozornosti od pondelka do stredy no na teba sme nemali ani cislo ani nic..cize sme ti nemohli dat vediet rozhodovalo sa podla poctu kde sa napise zavazny mail...a nakoniec podla hlasovania vysiel penzion larion ale je tam velmi obmedzeny pocet lozok..cize sa trebalo rozhodnut rychlo ..lenze avena bola v tom termine obsadena a dalsi penzion by nam bol maly..a z krivana co bola tretia ponuka..sa neozvali a kedze cas je drahocenny museli sme konat rychlo..cize uzavierka hlasovania bola v stredu vecer a ratali sme..tym padom len tak - tak sme sa vosli do larionu...a hned na to sa pisal zavazny mail..aby nam ten datum niekto neobsadil..ale dohodli sme sa s dievcatami ze ak niektore nebudu moct ist musia za seba najst nahradu...teda bereme cely penzion vsetky miesta a budeme plne obsadeni..takze ak nejaka kocka vypadne ...budes na zozname aby sme ti dali hned vediet ci teda ides alebo nie..na zozname su zatial 4 kocky ktore nestihli hlasovanie a teda su takpovediac nahradncky...cize teda aj s tebou mozeme ratat ako s nahradnickou?..velmi nas to mrzi ze to takto dopadlo ale bolo treba knat velmi rychlo

ewulqa
20. feb 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ juj to vazne??? ach boze to ma mrzi, ja som ani netusila....som bola cely tyzden na lyzovacke. Do riti.No keby niekto vypadol,ja by som isla urcite!!!! Ale baby, ja by som isla sama s malym

ewulqa
20. feb 2009

to vazne uz sa nenajde ani jedno miesto??

vejinka
20. feb 2009

veru asi nie uz teraz mame problem...ale keby sa uvolnilo tak s tebou ratameee

ewulqa
20. feb 2009

😖 ok

ewulqa
20. feb 2009

a co nenajdete vacsi penzion teda dakde inde

vejinka
20. feb 2009

prekonzultujeme to s babami a dame ti vediet mozno ta jedna postel by sa este nasla

vejinka
20. feb 2009

problem je ze sme sondovali vsade..a tento penzion nam vacsine uplne vyhovuje a vobec nam nevadi ze tam nieje bazen..a hoteli su velmi drahe a bohuzial z krivana sa neozvali..to bol moj tip na vytaza...asi nemaju vtedy volne miesto co ans mrzi lebo datum ktory sa odsuhlasil je 19-21.6

vejinka
20. feb 2009

ewul ved to nieje koniec sveta..neboj sa urcite sa najde volne miesto...a pojdes s nami...inak ako bolo na lyzovackke? tu na liptove je dobry pol metra snehu..

vejinka
20. feb 2009

ak ti staci jedna postel...skusime ju niekde najst.. 🙂

vejinka
20. feb 2009

tusim ty si mala pri tomto datume napisane nie..takze teraz neviem

claudinka
autor
20. feb 2009

ewul jediny problem bol v tom,ze v zadany dohodnuty termin si napisala nie,ze ti nevyhovuje

ewulqa
20. feb 2009

no jasne,najdite prosiiiiiiiiiiim!. Ja som nemala nie, urcite to si ma s niekym asi pleties.Ja som hovorila ze urcite chcem ist!! A na lyzovacke bolo celkom fajn az na take dve strasne ootravne decka....Juj babyyyyyyyyy najdite mi tu postel jednu

ewulqa
20. feb 2009

cooo??? a kedy claudy?? ja si nie som vedoma ziadneho nie, ja som ani nevedela ze aky termin,ja som sa napisala len do tabulky a tam som napisala ze chcem ist maj-jun!!

vejinka
20. feb 2009

no to xce klud holky..tu postel skusime najst...problem je ze si mala mat napisane ano...ale tak chybycka se vloudila tym padom ked si mala iba jeden datum automaticky som si myslela ze druhy je nevyhovujuci a dala som nie...takze to nejako vyriesime

vejinka
20. feb 2009

takze znova ratajme...

ewulqa
20. feb 2009

baby ja som nevedela :( som myslela ze to je iba predbezne zatial a tym padom ako som isla na lyzovacku,tak som nevedela ze uz sa to tu tak zavezne rezervuje. Ma to mrzi.No moja chyba, tak ked najdete tu postel,tak by som teda velmi chcela ist.Dakujem

claudinka
autor
20. feb 2009

ewulqa urcite si tam mala nie.. pozri si par stran dozadu, som to tu viackrat spomenula, ze ti nevyhovoval prvy termin

claudinka
autor
20. feb 2009

Dobrý deň

Prepáčte za neskorú odpoveď. Vaša rezervácia je potvrdená. Poprosím vás zaslať zálohu = 47 osôb= 11,95 x 2 noci = 23, 90 Eur/1osoba – 40 % záloha =10 eur/1 osoba

Suma 10 Eur každá osoba x 47 ludí = spolu 470 Eur

Na číslo účtu : 2612718370/1100

VS 190609

Môže byť záloha takýmto spôsobom ? alebo aký návrh máte vy?Pri skupinách to zvyčajne mávame takto.

vejinka
20. feb 2009

mam navrh pekne sa vyzbiera tolko ako bolo v tom maily..za noci tolko a tolko ludi vsetko sa to posle terezke..a ona z tych penazi vyplati zalohu..a ostatok zobere zo sebou a doplati sa na mieste...+ kazdy si zaplati aku xce penziu ok?

claudinka
autor
20. feb 2009

jedna postel sa urcite najde, kedze do apartmanu sme sa zhodli, ze pojdu tri babeny a je tam miesto pre styri..

ewulqa
20. feb 2009

claudy a kde som mala nie?? v tej tabulke?? to urcite sto percent nie!!! mala som tam maj-jun a na konci A ako ano,este viem ze som to pisala podla teba ze ako to mas ty som pozerala

ewulqa
20. feb 2009

takze najde??? supiiiiiiiiiiis 🙂

vejinka
20. feb 2009

kocky ved pisem ze som ja urobila chybu ..lebo ked si mala pri jednom datume napisane ano...tym padom som brala akoze druhy datum nie! no ale uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom:(( mrzi ma to

ewulqa
20. feb 2009

pockat pockat a kedy sa tam teda ide? v juny nie? No ved ja som tam mala maj-jun, tak potom neviem teda ze co

claudinka
autor
20. feb 2009

ale boli zadane dva terminy a pri tom prvom zadanom si mala napisane nie a pri druhom ze ano.. aha tak nic, neni to tvoja vina

vejus jaaaaaaaaaaj to som nevedela

ale aj tak jedna postel volna je.. takze pohodicka

claudinka
autor
20. feb 2009

stastie, ze silwietta berie manzela 😉 ewul jej sa podakuj potom 😉 😉

vejinka
20. feb 2009

ewul ale my sme hlasovali pri datumoch ano alebo nie..a tusim si mala pri ten druhy datum ano...cize automaticky som brala druhy datum ze nie...ono slo o to aby tam bolo napisane pri oboch datumoch ano ak si xcela ist a bolo ti jedno aky datum

vejinka
20. feb 2009

jo apartman mame este jednu postel volnu...

vejinka
20. feb 2009

idem kupat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre