Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
4. máj 2009

estel kralova lehota penzion larion..

www.penzionlarion.sk

vejinka
4. máj 2009

ka3n jj uz vidim ...to hej to v pohode spraces hoc kde 😉

estella
4. máj 2009

veji ved preto..lebo vcera mi niekto napisal v septenbrovkach ze Liptovsky Jan..tak preto sa mi to nezdalo....ja sa uz tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim......

rony253
4. máj 2009

ahojte, estell to ja som pisala Liptovsky JAn, lebo som si myslela, ze je to tam. pardon
Veji super ste to urobili, a dakujem za dvojpostelku. tesim sa
uz nech je ten Jun, len este neviem, ako pojdem na to Slovensko, uvazujem, ci opät letiet, ale bude to asi menej stresu ako ist autom, auto tiez Sara moc nemusi, ked jej je dlho zacne cirkusovat a chce ist von z autosedacky, horor niekedy.

vejinka
5. máj 2009

dievcata som velmi rada ze ste spokojne ako som to dopisala...samozrejme za pomoci a odbornej pomoci claudi 😉

vejinka
5. máj 2009

estel...pfuj pfuj netesme sa predcastne...aj ja sa tesiiiiiiiiiiiiim 😀

vejinka
5. máj 2009

estel a kukla si si aj ten penzion? pekne izbicky a restavraciu a taaak...joj uz aby to bolo 😀

ka3n
5. máj 2009

rony a ty si odkial? ides sama?

claudinka
autor
6. máj 2009

mno a co ten skrecok? mozeme k nej niekoho dat? ci ani nie?

vejinka
6. máj 2009

asi nie..ona jedina si platila tusim sama lebo jej muzik je nedovercivy..nic v zlom 😉

ka3n
6. máj 2009

tak vies veji, neni to malo penazi davat cudzim ludom, mojmu sa to tiez moc nepozdavalo, ale ja som to platila postou a mam istotu, ze to je zaplatene a tak..mam adresu terezicky, a odlozeny ustrizok..vies ja vam verim vsetkymi, hoci vas nepoznam, stali ste sa mojimi kamoskami, ale muzi su ini.

skrecok
6. máj 2009

Vejinka, ba to je naopak, uz sme boli vela krat okabátení, lebo sme až moc dôverčivými ľudmi 🙂 Takže to z manželovej strany je len opatrnosť, aspoň si to myslím 😀

skrecok
6. máj 2009

Baby k tomu apartmanu - manzel chcel ten apartmán len v pomere k svojej velkosti (objemu) bál sa že izba by mu bola mala 😝 😀 Teraz vážne, samozrejme sme sa dohodli, že by sme nemali problém s dvojlôžkovou izbou, za predpokladu, že by nám bolo umožnené uskladniť v apartmánovej chladničke pred pripravené papanie pre Riška, ktoré by sme potrebovali zohriať v MR vždy pred papaním.

ka3n
6. máj 2009

BAbeny, skrecok ma pravdu, uplne s nom suhlasim..Skrecok, ale s tym papanim je to jasne, ze sa bude zohrievat v MR a tak..

rony253
6. máj 2009

ka3n s cim suhlasis so skreckom?

ka3n
6. máj 2009

Rony, ze sa jej manzel bal to platit ked nas nepozna, moj tiez tomu moc neveril, ale ja vam verim, tak som to zaplatila...ved predsa sme tu vsetci neznamy ludia ..aj ja vas poznam iba cez net a tak, ale stali ste sa mojimi kamoskami a verim vam..A ked skrecok pise, ze, boli velakrat okabateni, tak su asi trosku opatrnejsi.

rony253
6. máj 2009

aha, nevedala som s cim si suhlasila. o.k.
chapem.

vejinka
9. máj 2009

dievcata rozmysali ste uz nad nejakym programom?

ka3n
11. máj 2009

Hmmm...no tak to teda veji neviem, ze aky program, ja len ratam, ze bude pekne teplucko a budeme chodit na nejake vychadzky/prechadzky a vela na cerstvom Liptovskom vzduchu...ak by sa dala nejaka opekacka, grilovacka.

claudinka
autor
14. máj 2009

Holky, co tak buduci tyzden stretko, ak bude pekne pocasie v Medickej zahrade? 😵 😵 😵

rovni
14. máj 2009

jasan 😉
len musim poriesit parking

natasa8
15. máj 2009

claudi... ja by som sa mozno pridala 😉 (to stretko v medickej myslim)

anickaajanko
15. máj 2009

ahojte

nas uz neevidujete ani ako nahradnikov?

claudinka
autor
16. máj 2009

neviem, preco si v tej tabulke neni, uz som ta tam pripisala.. 😉

anickaajanko
16. máj 2009

😀 dakujem
potom dajte vediet ci sa spraceme

anickaajanko
16. máj 2009

claudi my by sme sli sami
lebo manzela uz neuvolnia z roboty
ak sa teda zmestime

claudinka
autor
17. máj 2009

jasnacka anickaajanko 😉

vejus tak ako to vyzera? kolko mame volnych izieb alebo ako?
mam napisat vsetkym nahradnikom, ci este maju stale vsetky zaujem?
a potom budeme vyberat podla coho? 😒

vejinka
17. máj 2009

mnoooo..idem na to kuknut..a hned som tu

vejinka
17. máj 2009

takze pozrela som a ideme na to...pekne podla toho ako su zapisane...BABUCI ozvi sa ci by si teda sla..ak ano treba poslat peniazky terezke...isla by si do trojky lebo uz neni nic volne..takze rozhodni sa keby si nesla treba to napisat cim skor..bud tu alebo claudi do IP!

a ozaj este ma napadlo kedze do trojpostelovych moze ist pristelok..teoreticky by tam mohli ist dve rodiny..teda uprednostnene by mali ist len kocky ktore nebudu mat so sebou polovicku..ale to sa este predebatuje...ide mi o to plne obsadit penzion a aby nas slo co najviac 😉

vejinka
17. máj 2009

ale ak by chlapi suhlasili tak kludne sa podelte ako xcete...k dispozicii su 2 TROJPOSTELOVE IZBY + 2 PRISTELKY!!! LEN O TIETO DVE IZBY SA ODTERAZ BOJUJE 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre