Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

katika1
4. apr 2008

ada to si opísala nás 😲 😀 a dnes nás to čaká tiež - vraj príde 15.00 - ideme do Lc.. takže príde okolo 16.00 a kým sa dohádame a dobalíme 😝

lenkamt
4. apr 2008

ja som sa rozhodla nechať baby vyspať doma /rozumej na balkóne/ o 15.00 vyrazíme tak snáď o 16.00 by sme tam mohli byť 🙂

katika1
4. apr 2008

my asi tiež okolo 16-17.00 🙂

ada78
autor
4. apr 2008

ak boh, alah a vietor da - tak dufam, ze my okolo 17:00. ale to by musela byt fakt super konstalacia. 😀

lenkamt
4. apr 2008

a o koľkej je večera??? 😀 aby sme to stihli 😵

ja stále neviem ako a kde idem napratať tašky s vecami, takže berte všetkého nadostač budem si požičiavať 😀

mima07
4. apr 2008

adka ale ja som zenska na materska a mne tie dni tak splyvaju 😀 tak ja dorazim tiez po 17 najskor ja mam tu vyhodu ze sexica sa nebude so mnou hadat 😀 😀 a nasla som tichoslapkove topanky mozno si ich aj ja zoberiem aby som sa mohla fotit 😀 😀

katika1
4. apr 2008

to sú čo tichosplakove topanky?

ada78
autor
4. apr 2008

balerinky, co vyzeraju ako papucky. 😎
lenka, mimi a ja sme si uz kupili. 😀

bilushka
4. apr 2008

Ahojte, no tak my neviem vobec kedy dorazime-lebo muz sa sice v piatok dovolenku, lenze on je zase ten vyletny tip, takze my ked to zoberieme cez Vysoke Tatry alebo kde ma bude chciet silou mocou zaviezt tak ja mam cely den neurcity ale do 17 by sme snad aj my mohli dorazit na miesto 😅

mima07
4. apr 2008

ada kolko nam trva asi cestateda za normalnych okolnosti lebo bude piatok ☹

katika1
4. apr 2008

ja sa tešíííím 😀
inak moj chlap včera zahlásil, že tam ostávame na jdenu noc a ja že či mu šibe, že na dve.. 100krát som mu o tom hovorila a aj tak ma nepočúval a myslel si že na jednu 🙄
takže ma počúva tak ako mimin 😝

ada78
autor
4. apr 2008

mimus - hat neviem.
senec - bojnice je 160 km, ale cas si netrufam odhadnut. prvych 90 km je dialnica a zvysnych 70 sa budeme serinkat po cestach-necestach. 🙂

rybka78
4. apr 2008

adka, nepodcenuj cestu do bojnic. 😉 ak idete cez trencin, tak je to pohoda. 😀 od trencina po pd je malo dedin, tak ste tam za necelu hodinku. a z pd je to kusok. no v pd vlani, ci kedy to bolo prerobili znacenie, tak je to pre domacich uplne na ... a pripravte sa na zaplavu mesta autami.

bilushka
4. apr 2008

Tak my tam budeme predsa len prvi, lebo manzel povedal, ze v piatok radsej vyrazime skor ako ked vseti skoncia v praci a bude chaos na cestach, takze my uz okolo obeda vyrazime, este sa po ceste niekde najeme atd.

mima07
5. apr 2008

ja by som mohla tiez vyrazit skor ale neviem ako segra cele sa mi to zamotava lebo jej muz odchadza v sobotu domov na 2-3 tyzdne a ak nenajdeme niekoho kto ho zoberie na letisko tak misia ohrozena ☹

bilushka
5. apr 2008

Mima, misia ohrozena 😲
S Alexom ti pomozeme, ved nas tam bude tolko kompetentnych, prosim prosim len pod!!!

mimi.k
5. apr 2008

Aj moj ma v piatok dovolenku...predbezne som mu povedala, ze o druhej tam musime byt a ako vidim, budeme asi prvi 😀 tak ale teraz neviem, kedy mame vyrazit...

mima07
6. apr 2008

bilu sak ked ma neprejde parny valec pojdem momentalne je najhorsi scenar asi taky ze dorazime v sobotu do obeda 😉

baileysa
6. apr 2008

baby, serbliarky, berete aj serble=nocniky? 😕 mne sa moc nechce, lebo je to hebedo, ale sa obavam, ze uz je to nutnost 😅

ja este neviem, kedy pojdeme, este sme nehodili rec 😉

ada78
autor
6. apr 2008

rybka - ja ju nepodcenujem. ja tu cestu vobec nepoznam. 🙂

a povedala som drahemu, ze dvaja tatinkovia si beru dovolenku, tak by si fakt mohol svihnut a nie trcat v robote. len prevratil oci. 🙂

mima07
6. apr 2008

len si zoberte serble aspon okukame aby sme kupili ten naj 😀 😀
baby aj my si zoberieme dovolenku ? 😀 😀 😀

bilushka
6. apr 2008

Berte serble, choditka, a ja neviem este co, vsetko okukame a podla zvazenia si to potom kupime aj my 😀

A babyyyyyy, v piatok brutalne oteplenie-az 22C 😵
Takze berte slnecne brylky, balerinky, opalovacie kremy a slnecniky pre deti 😉

baileysa
6. apr 2008

len si nekupujte hraci nocnik 🙄

bilushka
6. apr 2008

Preco, presne taky som chcela....

baileysa
6. apr 2008

lebo on v kuse hra, akoze po vycikani, az kym ho neumyjes a nevyschne, teda kym je tam spojenie tych dvoch dzindzikov, no a ja mam vacsinou po vycikani ine na starosti, ako bezat ratovat nocnik 🙄 teda dieta obliect, zabezpecit proti poraneniu a az tak odklusat do zachoda a ten nocnik zatial stale hra, jednu a tu istu melodiu 🙄 🙄 🙄

baileysa
6. apr 2008

podla mna, ked budete ucit deti na nocnik take starsie, tak su super tie nalepky, co zmenia farbu po vycikani, ale teda som to neskusala, ale sa mi to zda dobry napad 😉 aj ked aj hraci nocnik by sa mi zdal super, len ja som ho uz nechela, ale sme ho dostali, tak ja cakam kedy mu dojdu baterky 😀 samozrejme keby som chcela,aby hral, tak uz su vybite 🙄

ada78
autor
7. apr 2008

baby - som sa od vas virtualne nakazila. ☹
tecie mi z nosa a kycham ako besna.
idem sa kurirovat, lebo misia bojnice sa neuskutocni. 😢

lenkamt
7. apr 2008

čo vám všetkým šibe? to máte z toho že nepijete to čo máte 😠 😀

baby, liečte sa, lebo tam nakoniec budem iba ja a Katika 😅

ada78
autor
7. apr 2008

leni, ak naucis miselina pit z flase, tak ja ti tu verejne slubujem, ze sa s tebou ozerem do nemoty a pojdem stvarat nepristojnosti. 😀 😀 😀
aj ked mne do nemoty momentalne staci ovonat flasu s tvrdym alkoholom. 😠 😀

mima07
7. apr 2008

ada to je asi nejaka madarska viroza ja tiez kycham a tecie mi z nosa 😠 ale po prichode do bojnic by to malo prestat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre