• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
ja som len zbezne pozeral izby, ze ci sa vojdeme a hadzala linky, ze mozme vyberat :sweat_smile:
16. apr 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez lenka paci :grinning:
16. apr 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten griffin je fajn :slight_smile:
16. apr 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa osprchovať :slight_smile: dobrú noc.. a pilne hladaj :grinning:
16. apr 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam pocit, ze som to preluskla, uz sa mi krizia oci, idem aj ja :sunglasses:
16. apr 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som chcela, že rátajte aj so vstupným na kupko každý deň.. a dúfam že sa mi podarí jedlo ranajky a večere a ak nie, budeme variť :grinning:
16. apr 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:

tak ja nemozem 23.jun,ale je to pondelok tak by to cez vikend nebol mozno taky problem.Ale zatial je to ok ci jun ci jul. A mozno by som jednu noc prespala aj ja. A na aku dobu to planujete?
17. apr 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vstupne je asi vyse 100 - ky
17. apr 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja možem tak od 15teho júna vyššie :slight_smile:
17. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, my sme sa tu vcera do noci snazili, a nikto sa ani slovkom nevyjadri :frowning2:
17. apr 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Florida vyzera dobre len mne sa zda ze to az tak blizko centra nie je a tusim to je pri hlavnej ceste, ale to by som overila este.Mozno si to s niecim mylim :slight_smile:
17. apr 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa tiez paci florida a grifit. :slight_smile:
17. apr 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai veď aj ja pozerám, že ignorácia :rolling_eyes:
17. apr 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda skúsim muža nalomiť na jún, Verča bude buď v škole v prírode , alebo vás bude milovať že sa uleje zo školy :grinning:

páčia sa mi všecky ubytká a hlavne Lenka :grinning:
17. apr 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HLASUJEM ZA GRIFIN - BERIEM SI 4posteľovú izbu na prízemí s terasou :slight_smile:
ďakujem.

Kati - prosím ťa ak si organizátor - skús to obmailovať či majú vôbec voľný termín pre nás všetky.

keď som to tak zbežne kukala tak sa zmestíme len do grifinu :confounded: aj keď nás je tak málo :sweat_smile:

a už som zase len ja nažhavená na stretko???????????????????? :sweat_smile: :grinning:
17. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci Florida, lebo tam ma kazda izba terasu, tak si deturence mozu schrupnut v tieni v kociku tam...
Termin: radsej jun, ale prisposobime sa.
My pojdeme na predlzeny vikend, ked ste tu zacali niektore uvazovat o tyzdni-preto udavam aj dlzku pobytu, ale ved vy mozete ist aj na dlhsie, samozrejme...Len ci vam za nami nebude smutno :grinning:
17. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bude iný pôrod dať dokopy termín, ubytko a dl´žku pobytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedame to radsej na september, aby sme to stihali zladit? :sweat_smile: to aby sme uz rovno zacali aj s jesennym stretkom :grinning:
ja som za predlzeny vikend, paci sa mi florida
17. apr 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechcem tu strasit, ale predlzene vikendy sa daju robit LEN V JUNI.
v juli uz frci hlavna sezona a prenajimaju len na tyzden.
17. apr 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za týžden.. leni zajtra to obmailujem ale moj chlap už dal úlohy známym v stúrove nech niečo zháňajú.. ale tak podme všetci na rovnako dlho, lebo to sa nedá, že každý pojde na inak dlho..
17. apr 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som za tyzden.
my ak pojdeme do sturova, tak uz asi nepojdeme na inu letnu dovolenku, tak si to chcem uzit. :sunglasses:
17. apr 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada konečne správna reč!!!! nakoniec tam skončíme my dve.. :rolling_eyes: možno zmotáme lenku ešte :grinning:
17. apr 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak chodte na tyzden ked vam je to lepsie, my chceme ist este k moru a k nasim, takze si drahy setri dovolenku, my vas prideme aspon kuknut na jeden den :wink:
17. apr 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kam idete k moru?
17. apr 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada, ved Italia, pokial si pamatam tak si vravela, ze pojdete s nami, uz nas tvoj manzel spoznal a zatrhol to? :confused:
17. apr 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on to zatrhol este pred tym, ako vas videl. :frowning2:
citujem: "mne more nic nehovori. podme na oravu."

akoze tazka romantika s tym mojim starym. :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ine som chcela. ze kam v italsku? :slight_smile:
17. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu my tiež plánujeme italy.. pridružíme sa my, hm? :wink: som riadna vtierka čo? :grinning:
17. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, no neviem neviem, zase mi budes vykrikovat nejake horalky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlap dnes volal z roboty ze ci je to sturovo na vikend abo na tyzden lebo ze si musia rezervovat dovolenku takze s tym rata a teda nas mozem prihlasit :grinning:
ak by to bolo na cely tyzden tak by to bola aj pre nas cela dovolenka tohto rocna, ak na vikend tak este niekam by sme zasli
a paci sa mi florida ale viac grifin ale este to pozriem ale az rano teraz uz nevidim
17. apr 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok