• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
:confused: :confused:

tak teraz co? to neznie velmi children friendly :fearful:
13. okt 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - prosím ťa tak skús tu:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/liptovsky-hradok/3259/objekt-detailne

alebo niečo iné čo sme vybrali, lebo my nakoniec fakt nepôjdeme nikam :cry:
14. okt 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tu terchovu :sweat_smile:

a este ta chcem ada verejne pochvalit, ze si veduca :slight_smile: ja na to nemam :pensive: ja som to stale tvrdila, ze take nie je pre mna :pensive:
14. okt 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mýto je pre nás drahé :frowning2:
14. okt 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z hotela smrek v liptovskom hradku prislo toto:

Dobry den,
vo Vami pozadovanom termine Vam aktualne mozme ponuknut 4x dvojlozkovu izbu, v cene 1000 Skk a 2x apartman (1400 Skk/apt./noc), vratane ranajok.
V uvedenom termine Vam mozme ponuknut salonik s kapacitou do 20 osob, na 3. poschodi (v saloniku nie je koberec)

penziony terchova maju v nasom termine obsadene. :confounded:

a este chcem verejne podakovat baily. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.penzionmotyl.sk/ odpisali

Spoločenskú miestnosť tvoria priestory reštaurácie, ktoré môžeme vyhradiť pre Vašu potrebu, lebo v novembri k nám neprichádzajú návštevníci do reštaurácie.

Cena 2 posteľovej izby by bola 1160 Sk a na apartmány by som Vám dal zľavu- menší apartmán by stál 1640 SK a väčší 1960 Sk, polpenzia 220 Sk.
14. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ten penzion vyzerá dobreeeeeeeeeeeeeee,

ak budeš objednávať tak ja poprosím apartmán, kvôli synovy, môže byť aj ten väčší,

ďakujem :wink:
15. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo v tom motýli, je málo apartmánov, my sa asi tiež nezmestíme do obyč izby, Katika aj Mima chceli apartmán a ako kukám taj aj Nika :sweat_smile:
15. okt 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terchová má obsadené :grinning: čo som mešuge??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. okt 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je ten smrek? http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/liptovsky-hradok/3259/objekt-detailne

už fakt neviem čo je čo :grinning: ale aspoň si tu popíšem :sweat_smile:
15. okt 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s vami je to fakt jednoduche. :grinning: :grinning: :grinning: ale nechapem, ako to dokazu julovky, hlavne pri ich poctoch. :confused:

takze volala som s mimou a ona nevie, ci bude mat vtedy volno, ze keby ano, tak pojde, ale nemame sa na nu drzat, ze si potom cosi zizenie po vlastnej osi.

katika, nika a lenka chcu apartmany a baily, mimi a ja 2-postelove izby.
myslim, ze toto mali len v tom smreku, ale baily pisala, ze tam nechce ist. baily - preco? uz si tam bola a je to na houbeles?

leni - ty si sa tu pekne vyblaznila, ale nakoniec si to zvladla. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi prisiel mail z penzionu teplicka (uz ani neviem ktory to bol :sweat_smile: ), ze vikendy maju dokonca roka obsadene. :angry: ale mame si vybrat termin cez tyzden, lebo by sa nam tam urcite pacilo. :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú sebavedomý :grinning: som zvedavá či vobec niekedy niečo nájdeme :rolling_eyes:
15. okt 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsme inú lokalitu :wink:

taká štiavnica by tiež nebola zlá, nie. aj tak bude zima a na výletety nepôjdeme.

hľadajme podľa hesla detský kútik :grinning:
15. okt 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda ze vam to myto padlo :frowning2: :unamused:
snad t vyjde dakedy o rok :sweat_smile:
15. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podme tu

http://www.hotelfim.sk/svk/index.php?katg=hotel&katg_detail=hotel&bok=hotel

ze by nam vedeli trochu upravit cenu :wink: a ako ich poznam vysli by nam v ustrety, teda dufam, klop klop klop

hotel smrek - to je taky mestsky hotel, rovno pre ceste, podla mna tam nic nie je :sweat_smile:
15. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som to kukla, tak aj tak su dost drahi, tak asi nic :pensive:
15. okt 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to stále nepochopila, Aďulinček tu si písala????
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/liptovsky-hradok/3259/objekt-detailne

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Bailey - ja sa musím zmestiť do 6tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, to je ten hotel smrek v liptovskom hradku :slight_smile:

leni, ja sa chcem zmestit do 5 :sweat_smile:
15. okt 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??? ja som už iná trubka :grinning: :grinning: :grinning: takže nič nemáme :confounded:

lenže vy ste traja a my piati :sweat_smile:
15. okt 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na to vzdy zambudnem :pensive: to vidno, prvorodicka :grinning:
15. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtedy ked to vyzeralo nadejne s mytom mi muz povedal ze ak budem chciet mozem ist aspon na jednu noc,ze on pojde zatial do roboty..ale osud mi nepraje..ved uvidim co si vyberiet...keby s ato tocilo okolo liptova,tak mozno mozno :wink:
15. okt 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish, to by bolo super, patko bude s nami ponocovat :slight_smile: v radave si gretka s dospelakmi posedela, lebo na izbe, ked videla postielku, tak taky rev spustila, ze amen :pensive:
15. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai a do kedy svami sedela :grinning:
15. okt 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej v tej kralovej lehote sme mali skolenie, ale tam nie je detsky kutik, teda je ale doslova kutik, vonku su hojdacky, smyklavka a piesok,
je to novy penzion, takze je pekny, izby su dost male...
celkom dobre varia :slight_smile:

mish, neviem, do dakej 10tej ci dokedy :pensive:
15. okt 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate by nam mohli dat tu squashovu miestnost, len tam je dost chladno, lebo sa tam nekuri...
15. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka - ano, to co si hadzala v lipt. hradku je ten smrek. ja si to vzdy vygooglim a pisem priamo do penzionov, aby sme nemuseli komunikovat este aj cez limbu. :slight_smile:

a uz som napisala aj do toho, co si rozhadzala stranku, tak uvidim, co mi odpisu.
inac, je to penzion larion: http://www.penzion-hotel.sk/vypis.php?sub=larion.htm
15. okt 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok