Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

baileysa
11. jan 2008

a v takomto zlozeni by sme sa zmestili aj do toho predosleho penzionu? 😕

ada78
autor
11. jan 2008

ano zmestili.
a bol aj krajsi.

neviete co je so zuzkou?
janamacka mi nedviha tlf a kutinu som tu na konovi videla (pridavala malickej fotky do albumu), ale neozvala sa, aj ked mala IP.
skusim este raz zavolat tej janke a potom to objednam. 🙂

baileysa
11. jan 2008

a objednas teda tento alebo ten krajsi? 😀
a ja hlasujem za repiste 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
11. jan 2008

tak tu ste boli zasite 😠 vam to ta mrcina stiha? 😲
ja hlasujem za wellness 😀 😀

ada78
autor
11. jan 2008

koho zabilo?

bilushka
11. jan 2008

Caute, no nechcem aj ja provikovat, ale ked sa dame do toho tvojho penzioniku Adi, nejdeme tam?
Aby sme na teba kompletne mohli nadavat, ze ty si to nasla, vybavila a aj tak je to zleeee 😀 😀 😀 😀

Mima-wellnes je niekde v Bojniciach, som rozmyslala, ci by sme sa aspon na nejaku masaz neobjednali, ked uz mame tu sancu-kto vie, kedy sa zase zopakuje 😀

ada78
autor
11. jan 2008

ideme do toho maximu - nech mozme nadavat na teba. 😀 😀 😀

rybka78
11. jan 2008

inak do klubu manzelov starujucich sa o nase deti sa pridava aj moj. 😉 😀 😀 😀

lenkamt
11. jan 2008

baby ja nepôjdem ak nám do 4.apríla nezoženiete kočík PegPerego Aria Twin 😉 chápete? 😀
lebo mám malé auto, do ktorého sa zmestí ledva nás 5 a taška s vecami do kufra. kočíky už naozaj nemám kde vopchať 😠

katika1
11. jan 2008

leni ani nie si náročná 😝

ada78
autor
11. jan 2008

leni posli ich kurierom. 😀 😀 😀

alebo nech ti muz pozicia z roboty gazik, ci ako sa volaju tie vojenske auta

a tu ariu chces novu alebo jazdenu?

lenkamt
11. jan 2008

novu farba soleo, dodacia doba 2-3 mesiace 😝 ma picne 😝

ada78
autor
11. jan 2008

tak zostava ten kurier alebo zohnat nakladak, ale rob cosi, lebo ak sa aj ty odhlasis, tak picne mna.

alebo poziciame nejaky vystaveny z predajne. 😨

baileysa
11. jan 2008

leni, sak s kocikom sme sa dohodli 😉 ci obidva potrebujes odviezt?

lenkamt
13. jan 2008

Bailey - ešte neviem, musím to odskúšať - tašku s vecami "pod nohy" do auta a jeden kočík do kufra - aj keď neviem či do toho môjho pidi kufra vojde aspoň jeden kočík. ma švihne 😠

baileysa
13. jan 2008

leni, vyskusaj a dohodneme sa 😉

ada, uz si to zajednala?

ada78
autor
13. jan 2008

ano, ale neozvali sa mi spat. 😀
uz to vidim, ze este bude sranda. tam prideme a budu na nas kukat, ze kto sme a co chceme. 😀 😀 😀

baileysa
13. jan 2008

ada 😀 juuuj, ale ti budeme nadavat 😀 😀 😀

bilushka
15. jan 2008

No, takze Adke sa vcera ozvali z nasho penzioniku s mailom:

Dobry den,
v termine od 04.04.2008 do 06.04.2008. mate rezervovany nas penzion. Izby cislo 103, 106, 107 a 201, 204, 205, 206, 207 vratane 16x polpenzia. Este Vas poprosim o potvrdenie, ze v tychto izbach bude ubytovanych 16 ludi. Dalej sa chcem spytat ci Vam predbeznu fakturu mozem naratat 50% z ceny ubytovania+stravy. Zostatok faktury sa vyplaca v den nastupu na penzion. Vasa faktura bude pripravena na recepcii. Dalej potrebujem vediet priblizne o kolkej hodine 04.04. pridete. Na kolku hodinu ma byt pripravena vecera. Prvu veceru mozeme spravit rezne so zemiakmi a tu druhu nejake sote s ryzou. Ak mate iny napad, tak mi kludne dajte vediet, dohodneme sa. Ak mate zaujem napr. o kupele alebo nocnu prehliadku Bojnickeho zamku vratane strasenia, dajte mi vediet, aby som Vam to mohla rezervovat.

Takze sa vyjadrite 😉

lenkamt
15. jan 2008

ja som už Katike písala, že strašiť budeme jedna druhú 😀

ujo vie že okrem 16osôb príde aj veľa miminiek????????????? 😀
večere ok, záloha ok.

ešte sa mám k čomu vyjadriť?

mimi.k
15. jan 2008

so všetkým súhlasím 😉
len mi ešte povedzte, o koľkej tam budete prichádzať...a kam poslať tú zálohu...

lenkamt
15. jan 2008

Mimi - určite Adi na účet - som zvedavá čo si kúpi 😀 😀 😀

ja tam pôjdem určite už v piatok ráno, aby som tam bola prvá 😀

bilushka
15. jan 2008

Ja-vecera nesuhlasim s reznom-ak bude bravcovy, nemam rada, radsej syr alebo nieco bez masa...Katika bude urcite suhlasit...Ak nas bude viacej, tak to mozu spravit pol na pol, ak nas viacej nebude, tak v pohode, nech je rezen, sote moze byt dufam ze kuracie!

Aj my sa chystame vyrazit uz rano, ale nepojdeme hned do hotela, este sa niekde stavime a pokukame.
Prichod tam cca. o 16:00 by som navrhovala.

lenkamt
15. jan 2008

vyprážaný syr by som si aj ja dala radšej ako mäso 😉

bilushka
15. jan 2008

Lenka, lenze potom ich to lacno vyjde 😀
Kolko platime za tu veceru? Musime vymysliet nieco drahsie 😀

ada78
autor
15. jan 2008

tak sa dohodnite, co s tym syrom, alebo co chcete. ja mozem aj rezen, dokonca aj bravcovy. 🙂
a my prideme okolo 3-4 poobede

leni - verca - anorekticka ide bez stravy?
mima a co adam?

rybka78
15. jan 2008

ja suhlasim s reznom, sote aj zalohou.
prichod okolo 16.00 predpokladam.
takze nas ide osem mamin plus doprovod dospeleho a drobcov? sa pocet nejako zredukoval?

bilushka
15. jan 2008

Ja by som si dala radsej ten syr, nech si na tom aj pochutim, ked uz to budem jest a o tebe sme Adi nepochybovali, ze si das rezen 😀 Ale pre manzela zase rezen-snad nebudu mat profici z Bojnic problem urobit to pol na pol 😀
Sote moze byt.
Zaloha byt nemusela, ale no ked uz vsetky suhlasite, tak aj ja to zaplatim, nie ze ta uz Adka nikdy neuvidime ani nebudeme o tebe pocut 😀 😀 😀 Si kup aspon nieco pekne potom 😀

ada78
autor
15. jan 2008

bil, keby som mojmu muzovi povedala o syre, tak v momente preda pocitac a viac sa na konika nedostanem. 😀 😀 😀 on neje nic od mlieka.

a zalohu nemusim vyberat ja - aj tak s tym je len ostara. 😉

lenkamt
15. jan 2008

Adi - áno - Verča anorektička nebude mať stravu, ja jej tie tri zemiaky a štyri zrniečka ryže obetujem z môjho. a v apartmáne máme kuchynku - veď jej stačí 1l mlieka z fľaše na deň 😀

syr chceme aj so šunkou, však Bilush???

Adi- peniaze vyberáš ty, lebo sme ťa určili za pokladníčku,
Bilush je nástenkárka a ja môžem byť kronikárka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre