Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

zuzana_1
30. jan 2011

@kalo @zabulik no ono to realne vyzeralo tal,ze po okrajoch oranzova a v strede zelena...tak fakt neviem... 😖

saeda
31. jan 2011

@zuzana_1 ahoj, ked to porovnam s mojim vysledkom, tak ty to mas viac ako ja do oranzova a mne odpisali priamo z IG ze to je dievcatko.... akurat, ked som sa prihlasila do garancie, uz mi neodpisali potvrdzujuci email.
tak neviem.... 😒

andrea_robko
3. feb 2011

@saeda ahoj ako tak čítam ,tak sa potvrdilo to,čo som si už dávno myslela🙂 testy ig vychádzajú presne opačne 🙂

saeda
3. feb 2011

@andrea_robko veru tak tak... a ta garancia vratenia penazi je tiez asi len bluf ☹

andrea_robko
3. feb 2011

@saeda no vyzera to tak ,ja som tam tiez pisala a neposlali mi ten potvrdzujuci email...som taka rozculena,ze mam chut napisat do redakcie mama a ja 😠 ,oni tento blby test propaguju na svojich strankach aj v casopise,lakaju zeny a pritom je to klamstvo ...vrrrrrrrrr 😒

apollo11
3. feb 2011

Omlouvám se za dotaz, nechci nikoho urazit, ale proč se rozčilujete, když je úplně evidentní, že je to nesmysl..? Nevím, jak to funguje, předpokládám asi na nějakém principu měření hormonů z moči, to je ale ovlivněné spoustou jiných faktorů, na tom se nedá stavět.. to by přece lékaři používali běžně a nebyl by to žádný reklamní "hit".. 😕 vždyť stačí počkat na ultrazvuk, těch pár týdnů přece nehraje roli 😉

laska.nezna.hranic
3. feb 2011

apollo - podle mě to blbost není. testovat se může od 10 tt, ale obvykle se doporučuje počkat do 14 tt. když je někdo netrpělivý, nemůže se divit, že je pak výsledek nejasný. navíc spoustu maminek s tím třeba manipuluje nebo to špatně promíchá... myslím, že všechny si jsme vědomy toho, že 100% je to až po porodu... těhotenské testy na potvrzení těhu lékaři taky nevyužívají, berou krev nebo mrknou přes utz. a přesto je na těhu testy obvykle spoleh a většina maminek si je zakoupí a dá na ně.
jinak ultrazvuk ti taky nic nezaručí. takových případů, kdy se doktor spletl, už bylo...
mělo by se to brát pro info, ne se na to upínat. stojí to sice nehorázně moc, ale když jsou maminky ochotné ty peníze dát, tak proč by to výrobci a prodejci dávali za míň... to, že nechtějí peníze vracet, je běžné všude, ne jen u tohoto výrobku.

apollo11
3. feb 2011

@laska.nezna.hranic přeci jen těhu test funguje na poměrně jasném, jednoznačném měření, podobně jako lakmusový papírek, jde tam jen o dostatečný čas, aby hladina hcg byla dost vysoká.. tohle je podle mě dost jiné, protože hladina pohlavních hormonů plodu v moči matky je myslím velmi nízká, nepřesná, je tam spousta jiných faktorů.. mně jen udivuje, že se těhulky pak rozčilují, když už se předem seznámí s tím, jak to funguje a tedy musí počítat s tím, že výsledek je prostě skoro 50:50 😉 dát tolik peněz za něco, co mi náhodně vybere jednu ze dvou možností, je teda vyhození peněz.. já vím, že netrpělivost pracuje, taky jsem byla nedočkavá (i když mi nezáleželo na pohlaví, ale zvědavost byla ), ale na některé věci je lepší si počkat 🙂 je to nehoráznost prodejců, že toho využívají

saeda
3. feb 2011

@andrea_robko je fakt, ze Mama a Ja im robi velku reklamu a kedze sa to cez nich kupuje, tak si na tom aj dobre zarobia... ale oni by mali byt predsa medium, ktore informuje pravdivi, nakolko v nom mnoho mamiciek hlada odborne rady a berie ho ako odbornu literaturu a tymto si to len kazia... malo ma to napadnut hned, kde som otvorila krabicku a na nadobke som nasla este ususene semiacka z rajciny...akoby nad tym testom najprv niekto ranajkoval...

ja som robila test az v 18t tt, kde uvadzaju takmer 100% presnost a teraz som 25tt a az teraz sme sa dozvedeli, ze chlap....ale budem tej pani Krupikovej pisat kazdy den, ci som uz zaregistrovana, ci nie....az kym mi neodpise...
oni mi na zaciatku napisali, ze moj test vysiel na dievcatko, ked som si nebola ista, tak budem peniaze od nich ziadat stoj, co stoj...

lutricia
14. apr 2011

Ahojte baby a mate niektora skusenosti s woman secret testom? ja som si ho robila vcera a vysiel mi cisto ruzovy vysledok. Neviete niekto nieco o spolahlivosti týchto testov? pisu sice, ze 99 %, ale bohvie, kde je pravda...

kalo
14. apr 2011

@lutricia Pokud ti nevyšla nějaká nejasná barva (ani růžová ani modrá)..tak bych pochybovala..Takto ve 13tt při čistě růžovém výsledku o děvčátku asi není pochyb 😉 😉

lutricia
15. apr 2011

@kalo juuuj, to si ma potesila 🙂. Dufam, ze mas s testom pravdu 😉

mirax
19. apr 2011

Milé ženy 😉 ,
zde výsledek mého baby gender testu:
podle mě mi vyšla fialová asi z dívčího konce spektra. Je to nejspíš stejná barva jako měla Helenka sabinka ze str. 4 - počkám pár dní, jestli se ta barva taky někam neposune🙂)) Je to bžunda, nejsemz klamaná, že stejně nevím,co to bude, je to prostě zábava🙂
Co myslíte?🙂

mirax
19. apr 2011

oprava: srovnání s dalšími testy je na str. 3 Na té fotce to vypadá asi víc do modra...
Jsem zvědavá. Vyfotím ještě za pár dní.
4.5. jdu na velký utz, tak uvidíme, jestli něco uvidíme🙂

mirax
19. apr 2011

Ještě mi to nedalo a test jsem rozkopila...je spíš modrý, co? Tak uvidíme! 🙂

mirax
19. apr 2011

a ještě naposled..test po půl hodině🙂

cabalkova
19. apr 2011

Ahoj, ja jsem si delala Intelligender, brala jsem to s rezervou, ale vysel spravne. Jen teda bylo treba dodrzet presny postup, tedy koukat na tekutinu ve vysce oci, nehybat s nim a tak... Je to spis pro zabavu, ale cekali jsme na mimi tak dlouho, ze jsem si to proste neodpustila. Test jsem kupovala pres eBay, tak vysel na podstatne min nez na ceskem netu, tak toho nelituju. Ale vim, ze tech spatnych vysledku je hafo.

mirax
19. apr 2011

já s eprávě toho Inelligenderu bála, protože určit tu barvu mi z obrázků občas přišlo nad rozlišovací schopnost lidského oka🙂 Tohle se mi zdálo jednodušší.
No, jsem zvědavá..je to docela vzrůšo a zábava🙂

roryna
25. apr 2011

Tak ja jsem si test delala ve 14tt a vysla mi zelena barva ale ja mam u zelene napsane ze je to holka a u oranzove kluk tak ted jsem z toho uplne vedle navic mam doma uz tri holcicky a tim padem bych cekala dalsi chcalenku. Tak nevim jestli verit nebo ne.

zeleny_cajik
27. apr 2011

@mirax mne vyšla úplne rovnaká farba, ani modrá ani ružová, proste fialová 😖

gabika84
27. apr 2011

ja som si intellinegender tiez kupila ale uz by som to druhykrat nespravila. vysledok bol pre mna takisto dost nejasny, tak som si ho nechala potvrdit predajcom. podla sona sa zatial zda, ze vysledok vysiel, ale beriem to skor ako nahodu. vecicky pre babo som aj tak podla testu kupovat nezacala, na to bolo moc skoro. a pokial by na tom niekomu velmi zalezalo, uz by som si tych 25 eur priplatila a nechala si to zistit z krvi so 100% spravnym vysledkom. 😉

leop
27. apr 2011

děvčata, tak já test zkoušela dvakrát, oba dva výsledky oranžové, a máme doma holčičku, takže u mě fungoval bezpečně... 🙂

mirax
28. apr 2011

@zeleny_cajik a ani časem se ta barva nějak nevyvrbila? třeba za pár dní? U mě byla fialová , pak už víc modrá, teď je světle modrá.

mirax
28. apr 2011

já jsem ještě zkusila i ten test z červeného zelí🙂))))
No, ale dělala jsem ho 2x a jednou mi vyšel kluk a jednou holka🙂)

Recept: hrnek nakrájeného červeného zelí se má nechat vařit 10 min. , pak se smíchá ranní nebo koncentravaná denní moč s vychladlou šťávou ze zelí v poměru 1:1
když se výsledný roztok zabarví do červena - kluk
když zůstane modrý nebo jde do fialova - holka

Když jsem zelí vařila ve víc vodě, tak mi roztok červenal, když byl hodně koncentorvaný a vodová denní moč, tak zůstal beze změny..
Chtělo by to opravdu velmi přesný postup...no ale stejně, opravdu si nedokážu vysvětlit, proč by kluci měli mít kyselejší moč než holky...alespoň na medicíně nás o tom neučili🙂)))

No nic, kdo ví, jak to s těmi testy je..Intelligender je založený na přítomnosti testosteronu, tak to dává smysl. Ten Gender maker netuším....píšou jen, že za tím stojí poznání a věda🙂))) Ale zdá se mi i podle zahr. diskuzí, že má větší úspěšnost než Intelligender.

Test ze zelí je legrace a je zadarmo🙂, tak proč to nezkusit, že🙂))

zeleny_cajik
28. apr 2011

@mirax neviem, na druhý deň som ho vyhodila, zdalo sa mi, že stmavla, ale do fialova, nie do modra. úplne mimo tej farebnej stupnice 😖

zeleny_cajik
28. apr 2011

@mirax teraz pozerám na ten tvoj obrázok a na tom návode sú o dosť iné odtiene, dám sem svoju fotku, na slovenskej verzii je totiž tá vzorová ružová oveľa červenšia....

mirax
28. apr 2011

@zeleny_cajik...čajíku 😉 , myslím, že naše testíky jsou téměř identické, jen ten návod máš nějaký víc pigmentovaný. No, když koukneš na jiné návody, vypadají spíš jako ten můj..
JInak bych řekla, že tvůj testík je modrý a můj taky.
podívej se na youtube.com a zadej gendermaker test - tam uvidíš i jiné výsledky - růžová je fakt pink růžová...

mirax
28. apr 2011

@zeleny_cajik - já ten test právě schovala, když koukneš na stranu tři z této diskuze, tak helenkasabinka tam měla růžový výsledek,ale za pár dní se rozvinul do modré a čekají chlapečka.
Takže já myslím, že má cenu test hodnotit i po nějaké době, kam se rozvine...
Můj jednozančně domodral, ale to během půl hodinky, pak se už neměnil.
jsem zvědavá...příští týden dám vědět, jestli vyhazujeme peníze zbytečně🙂)

mirax
28. apr 2011

..ještě přidávám lepší obrázek testu po půl hod.

zeleny_cajik
28. apr 2011

@mirax no som zvedavá, ako dopadneme, u mňa to ešte chvíľu potrvá, ale keď budeš mať zo sona nejaké spoľahlivé info, daj vedieť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre