3D ultrazvuk u MUDr. Dankovčíka v Košiciach

yasminka137
25. apr 2013

Ahojte,bol prosím niekto na ultrazvuk v železničnej nemocnici u dr.Dankovčíka...?Mám sa tam ísť objednať,chcela by som vedieť koľko cca to stojí a či sa platí pri objednaní ,alebo až keď už priamo prídem na vyšetrenie...ďakujem a držte palčeky...🙂

lily14
25. apr 2013

ja som tam bola 2krat...12tt a 19tt mala som listok od mojej gynek.,musis sa objednat a plati sa az po utz ak ma listok je to 29E a 39E fotka 10E ak sa objednas priamo tam bez vymenneho listka je to viac...

yasminka137
autor
25. apr 2013

@lily14 ahoj,ano,tak to je super...lístok od dr mám,len ma znervoznila sestrička,keďže povedala,že si mám so sebou zobrať dosť peňazí...tak som čakala aj okolo100ečiek,tak mi celkom odľahlo...ďakujeeeeem za odpoveď,hneď som kľudnejšia... 🙂

marikac
25. apr 2013

a na usg v ktorom tyzdni sa chystas? v 12tt stoji s vymennym listkom 29 e, bez listka 39e

petkam18
25. apr 2013

@lily14 ahoj, a ako dlho sa približne čaka, kym objednaju?

yasminka137
autor
25. apr 2013

@marikac ahoj,dnes som bola na poradni a som v 17tt,takze rano sa mam ist objednat a to ma asi objedna az o dva tyzdne takze asi na ten 19tt,ty si bola tiez,je to v pohode,asi pekny zazitok vsak? 🙂

marikac
25. apr 2013

@yasminka137 aj na tom som bola i s manzelom, ale neviem kolko som platila, nieco cez 30e, nie som si 100 % ista.....a hlavne si pytaj fotecku, je krasna. na stranke www.3dultrazvuk.sk sa objednas, sestricka ti potom zavola a povie termin i cenu.

yasminka137
autor
25. apr 2013

@marikac tak uz sa celkom tesim,mam uz dvoch synatorov a kedysi taketo veci nerobili,tak to bude ,,sranda,,.. 🙂

lily14
25. apr 2013

@petkam18 to zalezi o ake vysetrenie ide,ak zo zdrav.dovodov tak skor mozno aj hned ked maju volny termin ak ide len o 3d-fotky atd tak tyzden az dva tyzdne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre