Mali ste PMS v mesiaci keď ste otehotneli?

cervena_ciapocka
22. sep 2010

Rada by som bola ak by odpovedali hlavne ženy, ktoré mávajú pravidelne PMS (predmenštruačný syndróm) ako napríklad zmena nálad, bolestivé prsia a pod. V mesiaci keď ste otehotneli a (ne)očakávali menštruáciu mali ste aj PMS? Nepýtam sa či to môže alebo nemôže znamenať tehotenstvo, len to či ste vtedy mali alebo nemali PMS.

(Toto sa ma momentálne netýka, len ma to práve zaujíma, tak prosím nepíšte, že najlepšie na zistenie tehotenstva je ísť za lekárom, lebo to väčšina dobre vie. Viem, že každá žena je iná a sama som zvedavá ktorých odpovedí bude viac, či "áno" alebo "nie").

zuzkap2
22. sep 2010

ano

kisska
22. sep 2010

nie, ani pri jednom... ale ked uz boli na svete, dojcila som ale MS este nebola, tak PMS v pravidelnych intervaloch ano 😉

markiza
22. sep 2010

nie

evapavla
23. sep 2010

ANO

monkula
23. sep 2010

Ja PMS mávam. Ale sprievodným znakom tehotenstva sú aj symptómy, ktoré sú navlas rovnaké ako pri PMS, čiže zmeny nálad, podráždenosť, bolestivé prsia, nafúknuté brucho. Čiže pre ženy, ktoré PMS mávajú to bol bežný pred MS jav a pre ženy, čo týmto netrpia, to môže byť prvý znak tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre