Gynekológ v Bratislave - najlepšie v Petržalke

mija29
6. jún 2017

Ahoj baby 🙂 Mohli by ste mi prosím poradiť dobrú gynekologičku v BA? Najlepšie Petržalka,ale nevadí mi ani cestovať inam.

Ďakujem krásne 🙂

mimachicha
6. jún 2017

Michaela Fellnerova na Zaporozskej. Genialna lekarka. Ma ale vela pacientiek, tak sa treba telefonicky informovat, ci este berie nove. Ale ak si z jej rajonu -Petrzalka- tak by to nemal byt problem.😀

3009
6. jún 2017

@mija29 skutočne MUDr. Fellnerovú môžem len doporučiť - úžasný človek.

lusetia
18. aug 2017

Ahojte, mam klasicku otazku: neviete odporucit este nejakeho dobreho gynekologa v BA? moze byt hocikde, nemam tu trvaly pobyt. dakujem

mimachicha
18. aug 2017

Marian Krizko ml. Je aj gynekolog a porodnik. Odrodil obe moje deti, mozem len vrelo odporucat.

bona_dea
18. aug 2017

@mimachicha platí sa u neho?

mimachicha
18. aug 2017

@bona_dea
Mna len odrodil, mala som ho zazmluvneneho ako porodnika. Robi tusim v Gynfiv co je sukromne takze skus omknut ich web. A este robi v nejakej inej ambulancii ale nazov neviem...skus tiez pozret na nete podla jeho mena..

hipollita
27. nov 2017

@mimachicha ahoj, nevieš prosím poradiť ako prebieha ten proces keď chcem prestúpiť ku nej? Treba tam ísť aj osobne po nejaký papier

mimachicha
27. nov 2017

@hipollita ahoj. Neviem presne ale bolo by dobre ak by si s novou lekarkou podpisala zmluvu o poskytovani zdravot. starostlivosti. A ona ti uz snad bude vediet povedat ci si tvoju zdravotnu kartu od byvalej lekarky vyziada zaslat postou alebo ci si ju pojdes vyzdvihnut osobne sama a preukazes sa kopiou podpisanej zmluvy s novou lekarkou. Niekde ti kartu v poho daju (su to predsa len tvoje zaznamy-tvoj majetok). Niekde nechcu a povedia ze ju novej lekarke poslu postou.

hipollita
27. nov 2017

@mimachicha ďakujem veľmi pekne za info 🙂 Zajtra tam skúsim ísť osobne a snáď to vybavim nejak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre