• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

25. novembra 2016 
ahojte baby. robí Bresťanský aj morfologický ultrazvuk v 20tt, lebo môj lekár ho nerobí, tak zháňam niekoho v TT a okolí, kto ho robí? A neviete náhodou cenu u Brešťanského a ako to prebieha? Ďakujem :slight_smile:
16. apr 2015 o 12:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ide vám dvd od Brestanskeho? Mne ho raz pustilo (ked som si ho po prichode domov pozerala cez dvd) a teraz mi ho ani pc nechce nacitat, ani dvd prehravac :frowning2:
9. máj 2015 o 15:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule ..citam postupne vsetky prispevky ...ties rozmyslam nad 3D.Hlohovec ..Chcem sa vas spitat ...boli ste tam samy ci normalne ste mohli z manzelom vordinacii...3D-35e u Mudr.Breštansky Vladimir?a mate za 35e, aj foto aj dvd? ci len foto..Dakujem pekne za odpovede...
26. aug 2016 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asterixo ja som bola aj s manzelom aj s dcerkami.a platila som 50e CD +foto
26. aug 2016 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne katushka 16...aj ja mam 11r.dceru ..ties by som rada aby tam mohla byt snamy ..to by bolo super .No spitam sa popri objednani .Dakujem
27. aug 2016 o 07:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asterixo neni zaco:relaxed:urcite bude moct byt pri vas.moje boli ovela mensie a v pohode:relaxed:
27. aug 2016 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nuttelka ahoj,prosim ta robi v HC aj morfologicky utz? vsimla som si,ze si sa pytala ale neodpovedali ti na to..
18. sep 2016 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 robí, ja som bola práve na tom morfologickom v 20tt, kvôli veku a tiež hroziacej amniocenteze
18. sep 2016 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nuttelka jej,velmi pekne ti dakujem.. nevedela som najst nikde presnu odpovede ano robi alebo nie nerobi.. a vies mi prosim blizsie info povedat? neviem si predstavit ako to tam je.. je to nieco ako 3D(myslim obrazovo) alebo ??
18. sep 2016 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 je to v podstate rovnaké, len sa viac zameriava na parametre hlavičky, nosovej kostičky, stehennej kosti, skratka na všetko, čo by mohlo odhalit nejaku vrodenú vadu, viac premeriava, detailnejšie ukazuje. Je to naozaj veľmi dôkladne,a ak by tam niečo bolo určite sa to vďaka morfo dá dopredu odhalit
18. sep 2016 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 pojdes do vnutra das zakladne info o svojom tehu, lahnes si, pred tebou je velka telka, kde vsetko vidis, doktor vsetko komentuje, popritom meria. Trva to asi pol hodinu. Mozes tam mat manzela. Na konci ti vytlaci fotky (my mame 14) a da ti cd. Na zaciatku si este vyberies hudbu na to cd. Zaplatis 50€. Ale oplati sa.
18. sep 2016 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mam pocit,ze to bolo 2D nie 3D
@nivea777
18. sep 2016 o 12:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nuttelka
@airambe o platenie mi vobec nejde.. nekupim si kabelku alebo topanky :D .radsej to investujem do babatka.. Len ja by som chcela aj to morfologicke sono a ked tam uz budem tak ho aj vidiet 3D a mat fotecku
18. sep 2016 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 to vsetko budes, vidiet ho v plnej krase, aj fotky, aj morfologicky ultrazvuk ti urobi.
18. sep 2016 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@airambe jej super.. som rada,ze sa najdu ludia,ktori poradia ..dakujem vam baby
18. sep 2016 o 12:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nivea777 niet zaco dakovat, tiez som si tym presla a casto bolo ziskavanie info zdlhavejsie,takze ak nieco viem,alebo mam skusenost rada poradim
18. sep 2016 o 16:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj koľko stojí 3D v Hlohovca cez týždeň?
20. sep 2016 o 12:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto, aka je cena, ked nechcem ani fotku, ani CD ani DVD? ak sa tu vobec najde aj takyto pripad... dakujem.
24. nov 2016 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soulmejtka myslim ze tam taka moznost ani nie je.. 50 € sa plati za 3D a je na tebe ci si vezmes dvd alebo ne
24. nov 2016 o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli u neho tiez, zazitok to bol krasny, len pan doktor bol velmi mlcanlivy,nic nam poriadne nevysvetlil a miestami som mala problem orientovat sa co vlastne vidime..
25. nov 2016 o 17:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (16. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok