• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sieťa s vážnou vývojovou vadou. Ako sa môže narodiť?

17. júna 2007 
maryam: ja som nepisala,ze tie vysledky su 100%, ale su ovela presnejsie ako AFP, citala som na nete vysledky klinic. studie o tychto testoch...
17. jún 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, viem ze si nepisala ze na 100% :wink:
ja som inak tiez vycitala, ze napr. v Nemecku sa sijove meranie vobec nerobi, len na poziadanie pacientky a to si aj sama musi uhradit, lebo to nieje diagnosticky podlozene a velmi vela som citala prispevkov od zien, ktore mali tiez veeeelmi zle vysledky tychto testov, aj krvnych testov (1.trimester test) a
bolo vsetko v poriadku.
Inak na tych testoch sa vypocitava len a len "riziko", nieje to ziadna diagnoza a nikomu nevychadza riziko 1:1, vzdy su to nejake vypocty, najnizsie co som pocula bolo, ze 1:40 a pritom tato zena porodila zdrave dieta.
Ale ked mas dobre vysledky, tak sa nemusis obavat, ja som sa musela a tak som len chodila po internete surfovat a hladat...
17. jún 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridam svoj nazor, sice kde ja byvam je vsetko na najvyspelejsej urovni a da sa zistit vazne skoro vsetko,a keby som vedela ze dietatko ktore mam v brusku sa narodi s nejakou vrodenou vadou tak by som si ho nenechala,je to este nenarodene a tak by to bolo ovela lahsie sa ho vzdat ako keby som sa mala po porode trapit ze mam poskodene miminko a takisto by to bolo trapenie pre samotne dietatko keby vyrastlo a bolo ine od ostatnych a sa mu smiali :frowning2: ja to vidim takto.aj ja som veriaca ale koli nabozenstvu asi nebudem tyrat deti a vychovavat nejakych mimozemstanov :rolling_eyes: .
boze dufam ze ma tu pre moj prispevok nikto nezje ale takto to citim ja :wink:
17. jún 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok