Mamičky na materskej. Okolie Tesco Petržalka

zjkm
20. jan 2010

Ahojte maminky,

byvate niekde tu v okoli Tesca a kocikovat chodite same? Ja mam babatko narodene v juni 2009 a ten starsi je uz skolkar. Budem rada ked sa niektora pridate a pokecame si.

Dakujem, ze ste sa ozvali

egyptanka
20. jan 2010

ja nie som priamo v okoli Tesca, ale Kaufland, ale nie je problem dobehnut ... kam chodis kocikovat?? len po sidlisku??

pacenka
20. jan 2010

No musime vybehnut, ale mohlo by byt uz teplejsie 🙂

zjkm
autor
20. jan 2010

No super, som rada, ze ste sa ozvali. Egyptanka, vacsinou po sidlisku, ale aj na Velky Drazdiak a tak. Ked nas bude viac, bude veselsie. Nevadi, ze je este zle pocasie, ved detom v kociku je to jedno a co uz my sa musime prisposobit... 🙂 aj ked bude ovela lepsie v lete. Kedy by sme sa dohodli? Tento tyzden uz mozem len v piatok...

bea1
21. jan 2010

Ahojte maminy. Som rada, že nie som jediná, kto chodí kočíkovať občas sama. Je to nuda, nemáš s kým pokecať.
Ak ste za, môžeme sa niekedy stretnúť. 😎

pacenka
21. jan 2010

Ano ano suhlasim s tebou bea1 🙂 a zjkm ja mozem az nabuduci tyzden 🙂

ivka2009
26. jan 2010

Ahojte, ja sa k vam tiez rada pridam na kocikovanie. Byvam blizko Tesca a kocikovat chodim vacsinou po sidlisku medzi domami.

katinka69
3. feb 2010

ahojte maminky, byvam za billlou, pri drazdiaku a smerom k tescu chodime dost casto 🙂. Kocikujeme sem tam aj s inymi maminami. tiez z konika 🙂, v okoli jamy a v jame, tak sa pridajte 🙂)

ivka2009
10. feb 2010

katinka69: kde je ta jama??

baboka
31. mar 2010

ahojte maminky, byvam nedaleko drazdiaka, chodime ku konikom, do jamy, do lesa, pridate sa?

zuzuxx
7. apr 2010

Ahojte, mozem sa pridat? Vacsinou kocikujem okolo chorvatskeho ramena, ale obcas zajdem aj dalej. Byva tu v okoli niekto s malym babatkom? 🙂

janapon
7. apr 2010

ahoj zuzxx, ja byvam pri techopole, tiez chodim sama okolo chorvatskeho ramena. mozme teda vybehnut na prechadzku spolu. hm?
😉

zuzuxx
7. apr 2010

ahoj janapon, jasne tesim sa 🙂 kedy zvycajne chodievas?

janapon
7. apr 2010

doobeda okolo 10 a poobede okolo 13-14, ale viemem sa prisposobit. ty kedy? mozme sa zajtra dohodnut a ist spolu 🙂

zuzuxx
7. apr 2010

my chodime okolo 11-12tej a potom predvecerom okolo 16-17tej. Zalezi ako spinka. Napis mi tvoje tel do IP a sa ti ozvem, ked pojdeme, ak sa ti to hodi, pridas sa 🙂

katinka69
28. apr 2010

Uz ste mali rande? 🙂 🙂 Mozem sa pridat? 🙂

janapon
28. apr 2010

katinka69, so zuzkou sa stretavame, tak sa kludne niekedy pridaj 🙂 kam chodievas?

katinka69
29. apr 2010

chodim rozne, okolo drazdiaku, k tescu, ku carrfouru 🙂 po sidlisku, k jame, kade tade 🙂 vacsinou chodime doobeda okolo 11.00 - 11.30 a potom az okolo piatej, ako vas najdem 🙂 alebo spoznam?

janapon
29. apr 2010

my sa vacsinou prechadzame popri chorvatskom ramene smerom ku kauflandu, alebo aj okolo drazdiaku.obcas aj do tesca zabehneme. chodime spolu so zuzuxx 🙂 mam cierny trojkolesovy kocik, ale mozem ti poslat aj cislo a ozvy sa ked budes chciet 🙂

katinka69
29. apr 2010

janapon, oki, posli mi pls cislo 🙂 rada sa obcas pridam, moje cislo je 0944 510087, tesim sa 🙂

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katinka69
9. máj 2010

zuzuxx, janapon, zajtra sa kedy chystate? Mam cislo, tak asi cinknem 🙂

nereika
26. máj 2010

ahojte ja byvam pri bille tiez chodime kocikovat k tescu, drazdiaku, horarni atd. takze niekedy by som tiez uvitala milu spolocnost. my chodime vacsinou tesne po obede alebo okolo 14tej.

katinka69
27. máj 2010

nereika, my chodime tiez tade, okolo obeda aj poobede, zalezi ako maly spinka. Njalepsie si vymenit cisla a dohodneme stretko. Ty mas ake velke babo? Poslem ti cislo, ak chces posli mi aj ty a dohdneme sa 🙂. Nase poznavacie znamenie je modry sportak, trojkolka Jane.

katinka69
9. jún 2010

nereika, byvame tusim kusok od seba, dame niekedy stretko? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre