Balea Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml

Balea telový krém s bambuckým maslom a arganovým olejom (500 ml) hydratuje suchú pokožku a dodáva jej hebkosť. Vďaka obsahu prírodného bambuckého masla, kokosového a arganového oleja a vitamínu E ju chráni pred vysušením. Zároveň zaistí 48-hodinovú hydratáciu, zlepšenie elasticity a žiarivo krásny vzhľad.

Kde kúpim Balea Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s Balea Telovým krémom s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml

Máš skúsenosť s Balea Telovým krémom s bambuckým maslom a argánovým olejom, 500 ml?

Telový krém

Telový krém s bambuckým maslom je vytvorený pre kompletnú hydratáciu tela. Môžete ho používať po sprchovaní aj u detí. Pokožku nedráždi, vôňa mne osobne nejak veľmi nesedí. Nevyhovuje mi ani to, že si krém naberáte rukou a tak si môžete zaniesť rôzne baktérie do balenia.
  • Obrovské 500ml balenie za skvelú cenu
  • Vhodný pre celú rodinu aj detskú pokožku
  • Ľahko vstrebateľný, zanecháva však jemne mastnejšiu pokožku
  • Nevyhovujúca vôňa
  • Dávkovanie
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Krásna vôňa a príjemná konzistencia

Telový krém používam po sprche, rýchlo vsiakne do pokožky a vôňa je jemná a príjemná. Naozaj dodá pokožke zamatovo jemný pocit.
  • Jemná konzistencia
  • Pekná farba
  • Jemná vôňa
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Neohúri, neurazí

Telový krém Balea s bambuckým maslom a arganovým olejom je napriek olejovým zložkám nemastný a celkom ľahký. Pokožka po ňom ostáva vláčna, avšak trvá celkom dlho kým sa úplne vstrebe. (Neodporúčam sa ihneď obliekať.) Prekvapila výrazná vôňa. Celkovo je vlastne fajn.
  • Zvláčňuje
  • Nie je v tube, takže sa dá bez problémov spotrebovať do poslednej kvapky 😍
  • Stačí ho málo
  • Silná vôňa
  • Zanecháva film na pokožke, ktorý sa pomaly vstrebáva
maggie20  8. apr 2024 Overená recenzia

Telový krém pre celú rodinu

Tento telový krém v 500 ml balení vystačil pre celú našu rodinu. Je stredne hustej konzistencie, takže aj deti ľahko zvládli natieranie. Pokožka po ňom ostala jemná a príjemne voňavá. Moja suchá pokožka ale do ďaľšieho dňa hydratovaná nevydržala. Dcéra má pokožku normálnu a mala ju peknú, hebkú ešte aj na druhý deň. Ako univerzálny telový krém pre našu päťčlennú domácnosť ho budem kupovať aj naďalej.
  • Veľké balenie
  • Sadol rôznym typom pokožky u nás doma
  • Pokožka ostala hydratovaná
melani19  7. apr 2024 Overená recenzia

Telový krém

Neodporúčam na atopickú pokožku. Určite nie, na to že je určený na suchú pokožku.
Pokožka je po natrení lepkavá, vonia divne, skôr páchne.
Je potom vysušená a ako som spomínala, lepkavá. Po čase aj štípe.
  • Lepkavá pokožka
  • Suchá pokožka
  • Štípe pokožka

Telový krém s bambuckým maslom a argánovým olejom

Tento krém nie je pre mňa žiadna novinka, bežne ho kupujem. Páči sa mi vôňa, veľké, výhodné balenie. Ja mám suchú pokožku a mne vyhovuje, hydratuje.
  • príjemná vôňa
  • veľké balenie
  • výhodná cena
  • hydratuje
  • bez nanočastíc, bez parabénov, bez parafínov/minerálnych olejov, vegan
  • s bambuckým maslom, vitamínom E, arganovým a kokosovým olejom
  • treba dlhšie rozotierať

Nemastné maslo

Toto telové maslo nie je mastné, napriek tomu že obsahuje niekoľko olejov. Má chladivý efekt, stredne hustú konzistenciu.
Hydratuje a na druhý deň pri ďalšom sprchovaní som stále cítila jemný film na pokožke.
Za mňa je vôňa dosť výrazná, sladká. Stačí ho málo, pretože sa dobre rozotiera a nevpije sa hneď, ale chvíľku to trvá.
  • Super cena
  • Hydratuje
  • Dobre sa rozotiera
  • Výrazná vôňa pre mňa
  • Nemala som pocit jemnej pokožky
berry59  3. apr 2024 Overená recenzia

Telový krém s bambuckým maslom

Po otvorení som bola veľmi milo prekvapená ako krásne vonia a hlavne, aký je hustý. Nemám rada telové krémy, ktoré sú riedke ako voda. Telový krém balea môžem len odporučiť. Veľmi ľahko sa rozotiera a vstrebe do pokožky, ktorá zostane dlho hydratovaná. Používala som ho každý deň po osprchovaní a dodal pokožke sviežu vôňu a hydratáciu. Mávam veľmi suchú pokožku, takže tento krém mi sadol ako uliaty.
  • Ľahko sa rozotiera
  • Pokožka je hydratovaná
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Mega telový krém

Balea telový krém obsahuje 2 zložky, ktoré najviac milujem v telových výrobkoch a to bambucké maslo a arganový olej. Perfektne hydratuje suchú pokožku a dodáva jej hebkosť. Vďaka obsahu prírodného bambuckého masla, kokosového a arganového oleja a vitamínu E ju chráni pred vysušením. Zároveň zaistí 48-hodinovú hydratáciu, zlepšenie elasticity a žiarivo krásny vzhľad. Odporúčam všetkými desiatimi!
  • Veľké výhodné balenie
  • Super zloženie účinných látok
  • Dlhodobá hydratácia

Voňavý zázrak Balea telový krém s bambuckým maslom a arganovým olejom

Nazvala som ho voňavý zázrak. Milujem jeho jemnú, nevtieravú vôňu bambuckého masla a arganového oleja. Testovali sme ho celá rodinka, najmä ja a starší synček, ktorý má suchú, šupinatú pokožku. Po týždennej kúre sa mu dostatočne hydratovala pokožka. Máme výborný krém za rozumnú cenu, ktorý prevonia celé telíčko a oblečie ho do neviditeľnej zamatovo jemnej košieľky❤
  • 48 hodinová hydratácia
  • Ošetrujúci hydratačný krém vhodný na suchú pokožku
  • Dodáva pokožke zamatovo jemný pocit
  • Krásne prevonia celé telo
  • Vhodný pre celú rodinku
  • Ľahko sa rozotiera a vstrebáva
  • Zlepšuje pružnosť pokožky
  • Veľké balenie 500 ml
andy57  1. apr 2024 Overená recenzia

Balea telový krém

Krém má príjemnú vônu, výhodou je veľké balenie, netreba ho veľa nanášať, vydrží dlhšie. Je vhodný na suchú pokožku.
  • Veľké balenie
  • Hydratuje a ošetruje pokožku až 48h.