Balzam na pery Soft Cookie Balea

Balea balzam na pery Soft Cookie (4,8 g) sa postará o zamatovo jemné pery a jeho vôňa vás prenesie do sladkého sveta. Balzam intenzívne vyživuje vaše pery a chráni ich pred poveternostnými vplyvmi. Vytvára na perách jemný film, ktorý bráni vysušeniu a popraskaniu citlivej pokožky pier. Vďaka zloženiu s bambuckým maslom v kombinácii s včelím voskom budú vaše pery hebké, mäkké a tiež príjemne voňavé. Nechajte sa zlákať očarujúcou vôňou keksíkov a čokolády.

Kde kúpim balzam na pery Soft Cookie Balea?

Hodnotenia a skúsenosti s balzamom na pery Soft Cookie Balea

Máš skúsenosť s balzamom na pery Soft Cookie Balea?
8domcatko888  11. apr 2022

Balzam na pery

Za mňa balzam veľmi krásne voní, balenie je tiež veľmi pekné, ale vydrží len veľmi krátko. Podľa mňa máličko hydratuje.
  • Balenie
  • Málo hydratuje
tinibini  11. apr 2022

Nič moc

Balzam síce veľmi príjemne vonia a má dobré zloženie, ale ak si nechcete každú hodinu natierať pery, tak to nič extra nespraví. Bohužiaľ mám často suché pery, hlavne keď niekam ideme a musím mať respirátor, takže skúšam nájsť balzam, ktorý mi udrží pery hydratované, ale toto nebude ono.
  • Dobré zloženie
  • Krátkodobá hydratácia
kaja153  5. apr 2022

Balzam na pery Soft cookie Balea

Je to taký priemerný balzam. Na perách je príjemný, nelepí, má príjemnú vôňu a milý obal. Hydratuje ale len veľmi krátko. Treba ho po hodine/dvoch naniesť znova. Je to priemer, ale za tú cenu je fajn. Kto nemá extra vysušené pery tak môže byť spokojný v každom ročnom období okrem zimy. Na zimu naozaj odporúčam hydratačnejšie balzamy.
  • Nelepí na perách
  • Príjemný
  • Krátkodobá hydratácia
masiarova1  5. apr 2022

Jemný voňavý balzam na pery

Balzam na pery som používala aj v slnečnom počasí a aj keď bol vietor. Keďže som si pery predtým nenatierala, zo začiatku som sa s ním zoznamovala a vadil mi.. Nakoniec som si zvykla a na perách mi nevadil. Moje pery boli hydratované a voňavé. Chuť tiež výborná.
  • Hydratácia
  • Ľahké nanášanie
katarinka_28  5. apr 2022

Priemerný až podpriemerný balzam

Už mám vyskúšané naozaj kvalitné a hydratačné balzamy na pery, takže Balea už podľa mňa je skôr podpriemerná. Tento balzam síce veľmi pekne vonia a má milý obal, ale hydratácia je pre mňa nepostačujúca. Vydrží takú hodinu a musím si ho reaplikovať na viackrát počas dňa.
  • Obal
  • Nelepí
  • Rýchlo sa vstrebe
  • Málo hydratuje a krátkodobo
  • Neregeneruje pery
aeowyn22  5. apr 2022

Sladký voňavý balzam Soft Cookie Balea

Balzam s úžasnou vôňou, krásne moje pery hydratuje a osvieži. Na pohľad sú krásne a šťavnaté.
  • -vôňa
  • -hydratácia
  • žiadne!
miriammiroslava  5. apr 2022

Príjemná vôňa

Jemný a príjemný balzam. Pery ostanú dlho hydratované. Navyše príjemne vonia.
  • - vôňa
  • - dlho hydratované pery
  • - vizuál obalu (ale to je veľmi subjektívne, ja preferujem iné farby)
stanusenka  27. mar 2022

Jemný cookie balzam

Balzam na pery - moja nevyhnutná súčasť či doma alebo na cestách. Moje pery sú suché, občas sú podráždené a štípu. Balzam je jednoducho môj top pomocník. 🤗
Skúsenosť s Balea cookie balzamom mám skvelú, zanecháva na perách jemný film, ktorý ich chráni pred vonkajšími vplyvmi a navyše krásne vonia - ako sladučký keksík. 😊
  • Jemný film na perách
  • Pery nie sú lepivé
  • Hydratácia
  • Zjemňuje pery
berry59  25. mar 2022

Balzam na zjedenie

Môj večný problém je s popraskanou pokožkou na perách. A keďže balzamov nie je nikdy dosť, som za tento vďačná.
  • Pekný obal
  • Pery sú hebké, nevysušené