Bylinkový šampón so 7 bio bylinkami alverde

Alverde NATURKOSMETIK bylinkový šampón, 200 ml – predstavuje dokonalú starostlivosť o normálne a jemne sa mastiace vlasy. Prírodné zloženie s obsahom hydratačného rastlinného glycerínu a 7 bio bylín z ekologického poľnohospodárstva dodáva vlasom dlhotrvajúcu sviežosť, pružnosť a ľahkosť. Pokožka hlavy je upokojená a tvorba kožného mazu je zredukovaná. Vďaka bylinnému komplexu budú vaše vlasy pôsobiť ako čerstvo umyté aj po niekoľkých dňoch.

Kde kúpim Bylinkový šampón so 7 bio bylinkami alverde?

Hodnotenia a skúsenosti s bylinkovým šampónom so 7 bio bylinkami alverde

Máš skúsenosť s bylinkovým šampónom so 7 bio bylinkami alverde?
zuzanars  23. sep 2022

Návrat do detstva s bylinkovým šampónom Alverde

Tento bylinkový šampón Alverde mi pripomenul detstvo.
Jeho bylinková vôňa mne veľmi vyhovuje.
  • Bylinková vôňa
tinibini  20. sep 2022

Príliš bylinkové

Šampón samotný je super. Má prírodné zloženie, dobre pení. Za mňa je ale vôňa extrémne rušivá, až príliš bylinková. Mala som pocit, že mám hlavu v kope byliniek.
  • Prírodné zloženie
  • Dobre pení
  • Brutálne bylinková vôňa
mravenek  19. sep 2022

Voňavá bylinka

Príjemný šampón s bylinkovou vôňou. Jemne čistí pokožku hlavy.
  • Konzistencia
amel  18. sep 2022

Šampón

Za mňa šampón, ktorý rozhodne neurazí.
Je bez zaťažujúcich chemických látok, vlasy nelepí.
Dcéra má fajnový nos a teda z vône bola nadšená, vlasy sú po ňom príjemné.
  • Bez silikónov a parabénov
  • Nelepivý
  • Atraktívne balenie
  • Krásna vôňa
  • Chýba mi k nemu balzam
lienka525  18. sep 2022

Šampón

Šampón značky Alverde je bez silikónov a je príjemnej bylinkovej vône. U mňa vlasy umyl, príjemne voňali ale teda extra rozdiel som nezbadala.
zufka10  15. sep 2022

Svieži šampón

Šampón testoval manžel, nakoľko ja mám problémovú pokožku. Hneď po otvorení tohto šampónu si človek všimne veľmi príjemnú a sviežu bylinkovú vôňu. Pokožku pod vlasmi nevysušuje, vlasy umyje podľa očakávania a nie je nutné použiť nejaké veľké množstvo na jedno umytie. Obal je recyklovaný, čo je super a zloženie je tiež lepšie ako pri bežných neeko šampónoch.
  • Prijateľné zloženie
  • Svieža vôňa
  • Recyklovaný obal
  • Vhodný šampón na pravidelné používanie
guiseppinka  13. sep 2022

Šampón

Šampón má príjemnú bylinkovú vôňu. Oceňujem zloženie, ale nevidím v ňom nejaký rozdiel oproti iným. Mojim dievčatám nesadol, u mňa rozdiel nevidím žiadny.
  • Jemná vôňa
  • Nesadol nám
jennyska  11. sep 2022

Dobrá konzistence, příjemná vůně a ucházející složení :)

Šampony Alverde už poznám déle a pár už jsem vyzkoušela ke spokojenosti. Výjimkou není ani tento bylinkový. Vlasy dobře umyl, příjemně voní a aby napěnil, nemusim ho mít v dlani hodně. Zároveň mě těší i kompromisní složení, které není plné divoké chemie 😊. A taky si dobře vypadajících vlasů všimly i kolegyně.
  • Příjemná vůně
  • Slušné složení