Hodnotenia a skúsenosti s hovoriacim losom Fisher-Price

Máš skúsenosť s hovoriacim losom Fisher-Price?
safrani  19. okt 2022

Veľmi dobrá hracka

Tento los je zaujímavý spieva a svieti mu bruško,syn ho má rád
  • Páči sa mi zvuky
martina3687  29. aug 2022

Hovoriaci los

Milá hračka, má krásne a chytľavé pesničky a bruško mu svieti. Škoda,že má málo pesničiek a za každou pesničkou treba stlačiť bruško aby hrala ďalšia.
  • Chytľavé pesničky
  • Krásny hlas
  • Bruško mu svieti
  • Hlučný
  • Málo pesničiek
zuzinkka18  15. aug 2022

Veselý los

Pekná hračky, hrá pekné chytľavé pesničky ( už si ich spievame aj s manželom 😄)pekne svieti a odoláva všetkým pádom...a nieje ich vôbec málo...rožky má z látky a náš malý ich rád využíva ako hryzatko 🙈
  • "Spieva" pekné pesničky
  • Pevný-odoláva pádom
  • Svieti a bliká (vie dieťa zaujať)
  • Trošku hlasno hrá
nikasnv1  26. júl 2022

Hovoriaci los

Keď muž priniesol domov losíka, tak som bola z neho sklamaná, nakoľko pozná len zopár pesničiek.
Ale synčekovi sa páči a to je základ. A tiež ma príjemný veselý hlások.
  • príjemný veselý hlások
  • Jednoduché ovládanie
  • Malo pesničiek
snezka225  26. júl 2022

Ó ahoj….

U nás veľmi obľúbený maly sa hneď naučil pár pesničiek dokonca aj tancovať na zvučky.
  • Šikovný do detskej rúčky
  • Chytľavé pesničky a melódie
  • Nemá žiadne
riskoh  20. apr 2022

Vesely sobik

Oblubeny sobik,ktory hra rozne melodie a zaroven vzdelava
  • Pekne melodie
  • Zrozumitelnost textov
  • Farebne efekty
herodias  31. mar 2022

Los plný nových pesničiek

Veľmi tanečná hračka. Všetky pesničky sú veselé a nabádajú deti sa riadne hýbať. Oproti iným hudobným hračkám ponúka iné, neopočúvané piesne, čo hodnotím veľmi pozitívne. Je pevný, deti ho otestovali z každej strany a držal sa statočne 😁 Za negatívum považujem, že je to dosť hlučná hračka a nemá možnosť stlmenia zvuku.
  • Originalita
  • Prevedenie
  • Interakcia
  • Hlučnosť
alja20  25. mar 2022

Sikovny drobec do ruky

Dcera dostala na vianoce (9mes) od krstneho .Nie je dna coby sa s nim nehrala.Brusko svieti a menia sa farby,stlacanim bruska sa aktivuju frazy aj pesnicky.Hlava je akoby na strune a mala mu rada brnka po nej😅 usi su z pevnej latky takze rozvija aj hmatove funkcie okrem inych...
tatharina  10. mar 2022

Maly interaktivny losík

Hovoriaceho losa dostala moja mladsia dcerka pod stromcek (vtedy 4 mesacna) a hned si ho oblubila..teda,ak jej ho neukradne jej starsia sestra 🙈 losovi svieti brusko, rozprava rozne frazy, vdaka ktorym sa dieta aj nieco nauci -napr. farby, ratanie od 1-10 atd. U mensich deti rozvija aj hmatove zmysly. My sme spokojni😊
  • Jednoducha manipulacia
  • Rozne frazy
  • Rozvija zrak,sluch a hmat
  • Zaujme aj mensie a aj starsie deti
  • Uci deti farby, ratat do 10 apod.
  • Malo fraz a piesni