Inkontinenčné vložky pre ženy MoliCare Lady

4 skúsenosti

Diskrétne a pohodlné vložky MoliCare Lady sú špeciálne inkontinenčné pomôcky, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri menších únikoch moču.extrémne absorpčné a majú tiež ultra jemný povrch s Aloe Vera, ktorý udržuje pokožku zdravú. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné i na citlivú pokožku. Navyše spoľahlivo zadržujú zápach, a vy sa tak môžete cítiť sebavedome. MoliCare Lady vás podržia v každej situácii. Sú k dispozícii v 8 veľkostiach, sú navyše jednotlivo balené na diskrétne nosenie. Účinnosť absorpcie znázorňuje počet kvapiek na obale.

Inkontinenčné vložky pre ženy MoliCare Lady

⚪ Pohlcujú nepríjemný zápach

Vďaka technológii Odour Neutralizér, ktorá pohlcuje zápach moču a nepustí ho späť na povrch. Nemusíte sa tak báť, že niekto rozpozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

⚪ Sú extra absorpčné

Bezpečne zadržia moč vďaka trojvrstvovému absorpčnému jadru, ktoré okamžite premení tekutinu na gél a zostane tak bezpečne uzatvorená vo vložke.

⚪ Sú priedušné

Jemný povrch,obohatený o výťažky s Aloe Vera, zamedzuje podráždeniu vašej pokožky a udržuje ju zdravú.

⚪ Povrch je antibakteriálny

Eliminuje až 99 % baktérií.

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s inkontinenčnými vložkami pre ženy MoliCare Lady

Máš skúsenosť s inkontinenčnými vložkami pre ženy MoliCare Lady?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
julia5432  Včera o 17:27

Som veľmi spokojná

Sú super ,odporúčam
zlaticamasarova  29. jún 2022

Vzdušné

Sú super, majú viacero výhod, určite odporúčam.
natalll  26. jún 2022

Odporucam