Inkontinenčné vložky pre ženy MoliCare Lady

Diskrétne a pohodlné vložky MoliCare Lady sú špeciálne inkontinenčné pomôcky, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri menších únikoch moču.

extrémne absorpčné a majú tiež ultra jemný povrch s Aloe Vera, ktorý udržuje pokožku zdravú. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné i na citlivú pokožku. Navyše spoľahlivo zadržujú zápach, a vy sa tak môžete cítiť sebavedome. MoliCare Lady vás podržia v každej situácii. Sú k dispozícii v 8 veľkostiach, sú navyše jednotlivo balené na diskrétne nosenie. Účinnosť absorpcie znázorňuje počet kvapiek na obale.

Inkontinenčné vložky pre ženy MoliCare Lady

⚪ Pohlcujú nepríjemný zápach

Vďaka technológii Odour Neutralizér, ktorá pohlcuje zápach moču a nepustí ho späť na povrch. Nemusíte sa tak báť, že niekto rozpozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

⚪ Sú extra absorpčné

Bezpečne zadržia moč vďaka trojvrstvovému absorpčnému jadru, ktoré okamžite premení tekutinu na gél a zostane tak bezpečne uzatvorená vo vložke.

⚪ Sú priedušné

Jemný povrch, obohatený o výťažky s Aloe Vera, zamedzuje podráždeniu vašej pokožky a udržuje ju zdravú.

⚪ Povrch je antibakteriálny

Eliminuje až 99 % baktérií.

Hodnotenia a skúsenosti s inkontinenčnými vložkami pre ženy MoliCare Lady

Máš skúsenosť s inkontinenčnými vložkami pre ženy MoliCare Lady?
konik_testuje  29. júl 2022

Účinná prvá pomoc pri problémoch s únikom moču

Na prvý pohľad vložky len ťažko odlíšite od bežných menštruačných vložiek. Sú na dotyk príjemné, nie sú nijak výrazne hrubšie ako tie, ktoré raz mesačne používa mnoho z nás. Niekomu by mohli chýbať krídielka, no je to otázkou preferencií. Intimky na prvý pohľad ťažko odlíšite od tých bežných. Sú vyvinuté tak, aby zachytili a absorbovali čo najrýchlejšie moč. Aby ste sa cítili vždy komfortne. Pri aplikácii testovacej tekutiny v množstve zodpovedajúcom stresovej inkontinencii sme si overili, že stačí len 20 sekúnd, aby bola vložka suchá. Po dvadsiatich sekundách teda nebolo po vlhkosti ani stopy. Dokonca sa ružová tekutina premenila na bezfarebnú.
  • na dotyk príjemné
  • nie sú nijak výrazne hrubšie
  • intimky na prvý pohľad ťažko odlíšite od tých bežných
  • pri aplikácii testovacej tekutiny v množstve zodpovedajúcom stresovej inkontinencii sme si overili, že stačí len 20 sekúnd, aby bola vložka suchá
diaalex  26. júl 2022

Príjemné prekvapenie

Vložky Molicare sú pre mňa veľmi príjemným prekvapením. Vyskúšala som všetky, akurát tie väčšie boli pre mňa (ako 55kg ženu) veľmi veľké, dala som skúsiť mamine (ona má 2x toľko) a pre ňu boli tiež teda veľké. Jedine čo mi vadilo, že nemali krídelká, ale inak boli príjemné na dotyk a aj v nohavičkách. Fakt super pohlcovali zápach, vždy som mala pocit čerstvosti. Nemala som "zapareniny" alebo ako to nazvať, sú priedušné. Odporúčam to všetkými 10timi.
  • Pokožke príjemný materiál
  • Neodlepujú sa, ale krídelká by bodli
  • Po jednom boli balené
  • Pocit sucha
  • Chýbajú krídelká
  • Veľké sú až príliš veľké pre tenkú ženu
luciak174  26. júl 2022

S inkontinenčnymi vložkami značky MoliCare som bola nadmieru spokojná.

Vložky MoliCare sú zatiaľ najlepšie inkontinenčné vložky, ktoré som doteraz mala. Som rok aj tri mesiace po pôrode a zostala mi slabšia inkontinencia, takže za mňa sú najlepšie vložky MoliCare premium - absorpčné vložky pri veľmi ľahkom úniku moču.
nelinkabublinka  26. júl 2022

Odporúčam

Vložky Molicare Lady hodnotím veľmi dobre. Využila som ako MoliCare Premium lady pad 0,5 kvapiek, ktoré mi sadli najlepšie, tak aj MoliCare Premium lady pad 1 kvapka, ktoré som ocenila počas prechladnutia, kedy je kýchanie a kašlanie veľký nepriateľ žien s inkontinenciou.

Vložky dobre držia, hrubšie by mohli mať krídielka, v prípade športovania by to bolo určite žiadúce. Sú príjemné na dotyk, dobre savé a účinne pohlcujú zápach.
  • Príjemná povrchová vrstva
  • Tenké
  • Výborne pohlcujú zápach
romankova  25. júl 2022

S deťmi na trampolínu a skákanie švihadlom

Keďže mám dvoch synov, snažím sa s nimi leto užívať naplno. S inkontinenčnými vložkami pre ženy MoliCare Lady som si mohla dovoliť veselo a hravo skákať na trampolíne alebo cez moje milované švihadlo bez strachu, že bude nehoda. Starší syn sa konečne naučil skákať cez švihadlo a ja som mu mohla ísť príkladom. Použila som vložky 0.5 a 1 kvapka. Sú príjemné, savé, tenké... na tieto letné dni ako stvorené.
Vložky ma milo prekvapili a budem s nimi pokračovať.
  • Jemnučké
  • Tenké
  • Príjemné
tammy8  25. júl 2022

Moja skúsenosť s vložkami

Zúčastnila som sa testovania a som spokojná, vložky som ani necítila, že ich mám, po zápachu ani stopy. Jediné, čo mi na nich chýbalo, sú krídelká.
  • Super savosť
  • Jemný a príjemný materiál na dotyk
  • Ideálna hrúbka a veľkosť
  • Neodlepujú sa
talianocka11  24. júl 2022

Odporúčam

Inkontinenčné vložky MoliCare Lady môžem len odporúčiť.
Vyskúšala som 0,5 kvapky a 1 kvapku. 0,5 sú ako intímky. Používala som ich na bežné nosenie. Tie s 1 kvapkou sú podobné menštruačným vložkám. Používala som ich pri športovaní. Oboje skvele sajú a pohlcujú zápach.
  • dobre sajú
  • pohlcujú zápach
  • neodlepujú sa
stanislavkaa  23. júl 2022

Hodnotenie MoliCare

S vložkami od Vás som bola veľmi spokojná, hlavne s vložkami lady pad 0,5 kvapiek. Tie sú super na každodenné nosenie, vôbec som sa nemusela báť pobehnúť alebo si kýchnuť. Sú super, dobre držia nalepené. Vložky lady pad 1 kvapka sú tiež super, tie som používala pri menštruácii. Sú perfektne savé, nič neprepustia. Veľká spokojnosť, no uvítala by som na nich krídelká. Vložky lady pad 2 a 3 kvapkové som použila pri cvičení. Sú úplne super ale tiež by som uvítala krídelká. Nič neprepustili, super sali, nemala som pocit "mokra", čo je pre mňa veľmi dôležité. Celkovo som s výrobkami veľmi spokojná, odporučila by som ich každému.
  • Super savosť
  • Jemný a príjemný materiál na dotyk
  • Ideálna hrúbka a veľkosť
  • Neodlepujú sa
  • Chýbajúce krídelká
martina2111  22. júl 2022

Splnili moje očakávania 🙂

Vložky MoliCare Lady som mala možnosť testovať, za čo som naozaj rada a vďačná. Dostala som ich v troch veľkostiach. MoliCare pad 0,5 mi vyhovovali najviac, keďže sú dosť podobné intímkam. Stredné som využívala hlavne doma. A tie najväčšie som posunula svojej babke, ktorá sa veľmi tešila. Za nás obe spokojnosť a odporúčame. 🙂
  • Super absorbcia
  • Príjemný pocit
  • Bez nepríjemného zápachu
ewca0611  22. júl 2022

Testovanie MoliCare

Mala som tú možnosť otestovať inkontinčné vložky od značky MoliCare, v balíčku mi prišli tri tipy vložiek.

MoliCare Premium lady pad 0,5 kvapiek, tieto mi vyhovovali najviac. Veľkosť ideálna, dobre držali na spodnom prádle a úplne super, čo ma milo prekvapilo, pohltili všetok zápach z moču. Príjemný materiál.

MoliCare Premium lady pad 1 kvapka, tieto som taktiež využila nakoľko som bola chorá a pri prechladnutí počas kýchania alebo kašľa som mala väčší únik moču. Boli o niečo hrubšie ale celkom dobre sa nosili, len mi na nich chýbali krídelká, keďže sú o trošku dlhšie aj hrubšie ako MoliCare premium pad 0,5 kvapiek. Lepšie by asi držali na spodnom prádle.

MoliCare Premium lady pád 4,5 kvapiek som nepoužila, nakoľko nemám až taký únik moču.

Celkovo hodnotím produkty veľmi dobre, určite ich budem používať naďalej. Super savé a pohltia zápach 👍🏼👍🏼👍🏼.
  • Super savé
  • Pohodlné
  • Uvítala by som krídelká
pesa34  22. júl 2022

Testovanie produktov MoliCare

Testovala som tri druhy produktov.
MoliCare Premium lady pad 0,5 kvapky:
Vložky sú určené pre ženy a riešia občasný únik moču. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované, čiže sú vhodné na citlivú pokožku. Fixujú sa o spodnú bielizeň samolepiacim páskom. Ja ich používam každý deň, poskytujú mi istotu.

MoliCare Premium lady pad 1 kvapka:
Sú určené na občasný únik moču, ale sú hrubšie ako MoliCare Premium lady pad 0,5 kvapky, savosť sa uvádza 180 ml. Ja osobne som ich použila už pri začínajúcej menštruácii, ale chýbali mi na nich krídelká.

MoliCare Premium lady pad 4,5 kvapiek:
Určené na ľahký únik moču, vložky majú savosť 914 ml. Pre mňa nie sú vhodné pre riešenie ľahkého stupňa inkontinencie, využila som ich počas menštruácie, keďže sú dosť hrubé. Vďaka priedušnému a jemnému povrchu s Aloe Vera pomáhajú pokožke dýchať. Všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Celkovo som bola s vyššie uvedenými produktmi spokojná, no pre mňa sú najvhodnejšou alternatívou pre riešenie môjho problému vložky MoliCare Premium lady pad 0,5 kvapky a dodržiavanie správnej životosprávy.
  • Vysoká savosť
  • Chýbajúce krídelká
albi81  21. júl 2022

Ideálne riešenie pre neprijemné momenty

Pomočovanie alebo stresová inkontinencia sú nepríjemným spoločníkom. Preto je fajn vedieť, že sa môžme spoľahnúť na vložky, ktoré moč bezpečne udržia vovnútri, spoľahlivo pohltia zápach a udržujú komfortný pocit sucha. Také sú Molicare vložky. Môžem ich odporučiť všetkými desiatimi.
  • Spoľahlivosť
  • Nestudia
  • Pohodlné
  • Dobrá savosť
  • Prijala by som krídelká
salome15  20. júl 2022

Maximálna spokojnosť, rozhodne skvelá investícia

MoliCare Lady som používala počas tehotenstva a taktiež po pôrode.
Môžem MoliCare Lady vrelo odporúčiť aj ženám v tehotenstve (ktoré pri úniku moču využijú skvelé jemné a pohodlné intimky) alebo aj ženám po pôrode, ktoré na popôrodné čistenie a krvácanie využijú klasické vložky, ktoré sú na toto obdobie postačujúce.
V tehotenstve som využila aj najväčšiu vložku a to v čase keď mi odtiekla plodová voda a odtekala až do príchodu do nemocnice. Vložka od MoliCare Lady ma nesklamala a vydržala až do nemocnice (a to mi odtekla plodová voda dosť).
Jednoznačne tieto všetky tri vložky odporúčam...mala som skúsenosť s každou jednou a sú naozaj spoľahlivé.
  • Spoľahlivosť
  • Jemnosť
  • Pohodlnosť
  • Nezaznamenala som žiadne nedostatky
miskachrumka  19. júl 2022

MoliCare

Odporúčam túto značku všetkými 10timi... Naozaj sú úžasné,intímky aj obyčajné hygienické vložky. Keď vyskúšaš iné nekúpiš 😊..Naozaj kúpu neoľutujete.
nelasofia89  18. júl 2022

Vysoká absorbcia

Velmi príjemný materiál. Perfektne drží tvar. Výborná savosť.
  • Je jedno, či intímky alebo vložky. Nemajú chybu a som nadmieru spokojná.
  • Nezistila som žiadne.
vanda83  18. júl 2022

MoliCare skúsenosť

Keďže ma trápi inkontinencia už dlhší čas a používam inkontinenčné vložky, chcela som vyskúšať značku MoliCare.
Prišiel mi balíček s 3mi typmi vložiek: intimkami, vložkami pri väčšom úniku moču a veľké (tie som posunula svokre na vyskúšanie a tá si ich pochvaľovala) Intímky boli veľmi priedušné, jemné a ani som necítila, že ich mám. Akurát pri cvičení sa mi trošku posúvali. Tie väčšie som vyskúšala a sú podobne ako intímky veľmi príjemné a zachytia dostatočne, čo majú a výborne pohlcujú zápach. Za mňa veľká spokojnosť a odporúčam.
  • Príjemné na pokožku
  • Výber viacero veľkostí
  • Pri väčšej námahe sa posunú ale to sa mi stalo aj pri iných značkách
miriammiroslava  18. júl 2022

Vložky s jemným povrchom

Po opakovaných zápaloch močových ciest je mierny únik moču nepríjemným následkom.
Inkontinenčné vložky Molicare majú jemný povrch, čo je veľmi príjemný pocit na pokožku. Dostatočne sajú a nie sú príliš hrubé.
  • Hrúbka je vyhovujúca
  • Jemný povrch
  • Dobrá savosť
  • Privítala by som krídelka
kukipukituki  18. júl 2022

Záchranca pri kýchnutí

V balíku boli 3 druhy vložiek. Jedny pripomínajúce intimky, klasické vložky a vložky s krídielkami, ktoré však boli pre mňa obrovské, tie som nevyužila.
Skúšala som najprv intimky. Prvé dni som z nich bola nešťastná, prišli mi veľké, nelepili dobre, posúvali sa, prehli sa pozdĺžne v strede a tlačili ma. Zlom nastal druhý týždeň, keď som cestovala. Keďže som mala rifle, mala som pocit, že tá fixácia je lepšia. Buď je to o zvyku alebo boli skutočne pohodlnejšie s tesnými riflami, než napr. pod sukňou. Ocenila som ich vo vlaku, kde som kýchala a kýchala, takže som za ne bola veľmi vďačná.
Druhý typ vložiek bol o niečo horší na pocit, vložky boli hrubšie o trošku, ale tie ma tlačili aj v rifliach, neustále som ich cítila. Nepríjemne som sa cítila aj po týždni používania. Moč však zachytávali perfektne. Okrem inkontinencie trpím aj hyperaktívnym močovým mechúrom, takže mi boli nápomocné aj pri tomto probléme.
Vložky s kridielkami som nevyužila, pretože sú veeeľmi veľké.
Aj keď vložky občas boli nepríjemné na pocit, určite ich budem v daných situáciách používať. Ďakujem za skúsenosť.
  • Pohlcuje zápach
  • Perfektne zachytáva moč
  • Intimky sú u mňa jasnou voľbou
  • Pre mňa sú veľké aj tie najmenšie
  • Občas sa posúvali
  • Asi vplyvom veľkosti sa pozdĺžne ohybali a tlačili ma
tkmama  18. júl 2022

Nenápadný pomocník

Testovala som tri druhy inkontinenčných vložiek. Intímky pripomínajú klasické menštruačné vložky. Sú tenké, nenápadné, ideálne na prechádzky či menej náročný šport. Druhý typ vložiek sa osvedčil pri cestovaní či dynamickom športe (beh, skákanie), ale uvítala by som krídelká, aby zostali na mieste. Tretí typ už je vhodný pri naozaj vyššom stupni inkontinencie, zadržia väčšie množstvo tekutiny, no na úkor komfortu pri nosení. Sú dosť hrubé, odporúčam najmä pri dlhom cestovaní alebo náročnom športovaní.
  • Jemný povrch s aloe vera
  • Prvé dva typy ozaj diskrétne a pohodlné
  • Výber z viacerých typov a veľkostí
  • Chýbajú krídelká
  • Pri veľkom pohybe nedržia úplne na mieste
maminka0412  18. júl 2022

Testovanie MoliCare

Na testovanie som obrdžala tri veľkosti. Intimky, ktoré som jediné použila ako pri bežnom nosení, tak aj pri cvičení a cyklistike. Dokonca aj pri skákaní na trampolíne udržali, čo mali a zadržali aj pach. Bola som maximálne spokojná, nakoľko ma nepodráždili aj keď sa mi pri bicyklovaní intimka pokrčila. Klasické vložky, aj tie veľké som posunula svokre, nakoľko také ešte nenosím.
  • Absorbčné
zata2  18. júl 2022

Odporúčam

Na testovanie som dostala 3 vzorky.Prvá boli intimky, ktoré som testovala ja keď chodím na cvičenie. Bola som veľmi spokojná i keď som sa zo začiatku bála, predsa len nie sú úplne také tenké ako intimky, ale milo ma prekvapili. Určite ich na cvičenie budem používať ďalej. 2. vzorka bola pre mňa už moc hrubá, tie som mala iba 1x a vadili mi, ale poslúžia mojej mamine. 3. vzorka v baleni boli 4 druhy po 1kuse, tie sú už na dosť veľký únik moču.
  • Nedráždia
ssiinnkkaa  18. júl 2022

Spokojnosť

Na testovanie som dostala 3 veľkosti, z toho som využila len intimky. Väčšie vložky som posunula 82 r babke a tie najväčšie zatiaľ ostali nevyužité.
Vložky sú dostatočne priedušné, neštípu ani v letnom teplom počasí, držia zápach. Intimky sú naozaj diskrétne a človek ich skoro vôbec na tele necíti.
Babka bola tiež spokojná.
  • Skoro vôbec ich necítiť
  • Pár krát sa mi pokrčila intimka pri dynamickom cvičení
julia5432  5. júl 2022

Som veľmi spokojná

Sú super ,odporúčam
zlaticamasarova  29. jún 2022

Vzdušné

Sú super, majú viacero výhod, určite odporúčam.
natalll  26. jún 2022

Odporucam