Masážny kameň Gua-Sha ebelin

Doprajte si dokonalý relaxačný zážitok priamo u vás doma! Masážny kameň Gua-Sha ebelin bol dokonale prispôsobený tvaru tváre. Vďaka špeciálnemu tvaru možno jemne masírovať celú tvár pre uvoľňujúci a revitalizačný účinok. Je vyrobený z horského krištáľu a predstavuje symbol žiarivosti a poriadku. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s ošetrujúcimi kozmetickými výrobkami. Praktické úložné vrecko z bavlny je ideálne aj na cestovanie.

Kde kúpim masážny kameň Gua-Sha ebelin?

Hodnotenia a skúsenosti s masážnym kameňom Gua-Sha ebelin

Máš skúsenosť s masážnym kameňom Gua-Sha ebelin?

Rozmaznávanie pleti

Kameň je veľmi príjemným spôsobom ako aplikovať na tvár sérum či krém. Po masáži je pleť vypnutá a pôsobí pevnejšie. Chladivý efekt je príjemný.
  • príjemný chladivý efekt
  • možné použiť samé alebo so sérom či krémom
nikelca  28. máj 2023 Overená recenzia

Osvieženie

Naozaj ma prekvapil tento masážny kameň. Na nanášanie krému, či masky po horúcom dni je jeho hladký, chladivý povrch skutočne príjemným osviežením.
Ide leto, myslím, že je to ideálny netradičný darček či už pre seba alebo pre sestru/kamarátku.
  • Ochladí tvár
  • Ľahko sa umýva
  • Praktické vrecko
  • Ideálny povrch na nanášanie krému
  • Veľkosť a tvar presne do ruky
jordynka  28. máj 2023 Overená recenzia

Gua-Sha ebelin

Jeden z produktov, ktorý ma potešil. Túto skrášľovaciu pomôcku registrujem už dávnejšie, akosi som sa však nedostala k jej zakúpeniu. Teraz mi padla vhod. Celkovo máme s mojimi dcérami rady kamene a ich energiu. Rozmaznávanie týmto jemným kameňom je úžasným relaxom po celodennom strese. Jemne chladivý, ale úžasne hladký. Dokonalé precítenie účinku tohto kameňa príde najmä vtedy, ak masáž vykonáva iná osoba, napríklad dospievajúca dcéra, a ja si môžem dokonale oddýchnuť a zrelaxovať.
  • - jemne chladivý
  • - dokonale hladký a opracovaný
  • - dobre padne do ruky pri masáži
  • - ľahký
  • - vrecúško na uloženie kameňa
sonkam  28. máj 2023 Overená recenzia

Domáca masáž

Masážny kameň som mala v rukách prvý krát. Kým som sa naučila s ním aké ťahy sú správne, skvelo mi pomohol návod na krabičke. Tvár kameňa krásne kontruje s tvárou a masáž s ním bola príjemná. Oceňujem vrecúško do ktorého si kameň môžem odložiť. Pekne pleť prekrví, pomohol mi aj pri kruhoch pod očami a opuchnutej tvári.
  • Tvar kameňa
  • Príjemná masáž
  • Návod na krabičke
lllinda  27. máj 2023 Overená recenzia

Príjemný masážny kameň

Masážny kameň prijemne chladí a prekrví pleť, vdaka čomu vyzerá pleť sviežo. Mnohé čakajú okamžitý viditeľný efekt, treba ho však správne a pravidelne používať, zaradiť do každodennej rutiny. Používam v kombinácii s olejom na tvár a je to naozaj veľmi príjemný rituál ráno aj večer.
  • Chladí
  • Prekrvuje pleť
  • Praktické vrecúško
bambucad  27. máj 2023 Overená recenzia

Gua-Sha príjemne chladivý

Tento masážny Gua-Sha kameň ma príjemne prekvapil. Mám rada pekné kamene a tento ma hneď fascinoval svojou farbou a tvarom srdca. Keď som ho vyskúšala, tak si ma získal, lebo je príjemne hladký a chladivý. Pôsobí svojou chladivou energiou veľmi dobre na unavenú tvár a tiež je veľmi dobrý pocit mať ho len tak v dlani, mňa to veľmi upokojuje, keď ho držím v dlani napr. pri čítaní, či pozeraní TV.
  • - pekný tvar
  • - príjemne hladký a chladivý
sandra811  26. máj 2023 Overená recenzia

Krásny kameň

Tento kameň ma potešil. Zaradila som ho do večernej rutiny. Krásne vmasíruje sérum do pleti.
  • Dizajn
  • Super veľkosť

Krásna dekorácia

Masážny kameň som si vyhľadala a podľa videí skúsila aplikovať. Avšak musím priznať ,že som mu na chuť neprišla, žiadnu zmenu som necítila ani nezbadala. Ale ako dekorácia je krásny 🥰
  • Pekná dekorácia
  • Pre mňa bez výsledku
whitebubble  23. máj 2023 Overená recenzia

Úžasný masážny kameň

S týmto kameňom uvoľníte napätie svalov na tvári, ktoré spôsobuje prehĺbené vrásky. Napríklad v oblasti medzi obočím. Kameň je skvelá pomôcka. Môžete použiť aj prsty, ale takýto kameň vie vyvinúť primeraný tlak a keď máte nechty dlhšie, bude sa vám s ním lepšie pracovať ako s prstami. Kameň sa pohybom nahreje a tak ešte lepšie uvoľní svaly. Odporúčam ho zaradiť do svojej rutiny. Pleť sa rozjasní, prekrví a bude v menšom napätí. A úžasne si pri tom oddýchnete vy aj vaša pleť. Som rada, že ho mám.
  • Kvalitný, pevný materiál
  • Dobre sa s ním manipuluje
  • Akurát do ruky
  • Dá sa nahriať pod teplou vodou alebo dať do chladničky na chvíľu pre studený efekt
  • Mohlo by byť viac farebných kombinácii a tvarov na výber
katariinam  23. máj 2023 Overená recenzia

Krásny kamienok na masáž tváre

Masážny kameň som dostala do ruky v dobe, keď sme sa vrátili zo Štiavnice, kde ma očarili rôzne kamienky a minerály. Takže som bola fascinovaná masážnym kameňom, ktorý už aj na pohľad vyzeral veľmi jemne. A bol taký aj pri dotyku a masáži. Veľmi mi vyhovuje ako hračka pri homeoffice, alebo pri čítaní - potrebujem mať zamestnané ruky a keď už mám masážny kamienok v ruke, tak si aj pomasírujem tvár :))
  • pekný vzhľad
  • osviežujúci účinok
  • príjemne vmasíruje krém do pokožky
  • treba sa naučiť s tým pracovať
danielaj  14. máj 2023 Overená recenzia

Masážny kameň

O takomto kameni som nikdy nepočula, o to viac ma prekvapil. Je príjemne chladivý a na unavenú pleť slúži ako výborný masážny prostriedok. A krásne je aj balenie.
  • Krásne balenie
michaellaella  25. apr 2023

Gua-Sha

Gua-Sha je skvela , spravnymi tahmi sa kontury tvare jemne upravuju. Odporucam aplikovat po liniach licnych kosti.
  • Upravuje kontúry tváre
albi81  11. apr 2022

🤍 Šokoval

Musím sa priznať, ešte než som sa pustila do hodnotenia tohto produktu, musela som si prečítať dojmy ostatných, aby som zistila, čo vlastne mal kameň spôsobiť. Žiaľ, nič zo zmieneného som na sebe nespozorovala. 🤷🏽‍♀️ Na internete je množstvo tutoriálov, ako správne kameň používať. Asi nie som cieľovka. 🤷🏽‍♀️ Každopádne, pekne sa vyníma ako dekorácia.
  • Poslúžil ako dekorácia.
  • Nenašla som využitie.
8domcatko888  11. apr 2022

Kameň 🤗

Tak na tento kameň som sa veľmi tešila. Má chladivý účinok na tvár, ale nejaké uvoľnenie alebo podobne pri ňom necítim. Ale musím povedať, že kameň ma pri prechádzaní po tvári ukľudňuje a tak ho používam🤗.
Dizajn a balenie je pre mňa veľké plus.
  • Dizajn
  • Balenie
  • Chladivý účinok
tinibini  11. apr 2022

Asi som divná

Ako vidím všetci okrem mňa cítia úžasný chladivý a revitalizačný účinok masážneho kameňa. Dala som tomu šancu viackrát, či tomu neprídem na chuť, ale stále nič. Je to hladký ružový kameň, ktorým si môžete masírovať tvár. Za mňa úplná zbytočnosť, na čo môžete vyhodiť peniaze. Dala som to vyskúšať aj mužovi a kamošovi, obaja boli prekvapení, že toto niekto kupuje a používa. Myslím, že keby som si pomasírovala tvár lyžičkou má to rovnaký efekt, len som na to neminula navyše peniaze :D
  • Pekný ružový kameň v tvare srdiečka
  • Zbytočnosť
4 ľudia považujú za užitočné
michaliaa  8. apr 2022

Masážny kameň

Tak na tento kameň som sa veľmi tešila, keďže sme s mužom maniaci na masírovanie tváre.
Je to super po celom dni hlavne pre môjho muža. Hovorí, že má potom akoby oddýchnutú a prekrvenú tvár.
A mne sa s ním dobre pracuje. Skvelé do mojej malej ruky.
Za mňa super vec na odreagovanie a oddýchnutie tváre po celom dni.
  • Veľkosť
  • Krásna farba
berry59  6. apr 2022

Masážny kameň

Som rada za možnosť vyskúšať si tento masážny kameň. Po celodennej únave je super vymasírovať si tvár s ľahučkým chladivým masážnym kameňom. Pleť je prekrvená a oddýchnutá.
  • Krásne balenie
  • Pleť je prekrvená
kaja153  5. apr 2022

Masážny kameň Gua-Sha ebelin

Maximálna spokojnosť! Stal sa súčasťou mojej každovečernej rutiny. Je príjemný, chladivý, dobre padne do ruky a hlavne je naozaj vidieť účinok. Pleť krásne prekrví, vypne, mierne vyhladí. Pleť už po pár dňoch vyzerá svieža a mladistvejšia. Zostávam mu verná.
  • Revitalizácia pokožky
  • Napnutie pokožky
  • Svieži vzhľad
  • Dobre padne do ruky
  • Praktické vrecúško
  • Skvelá cena
stanusenka  5. apr 2022

Srdce na dlani (tvári) ❤️

V prvom hodnotení som popísala moju prvú skúsenosť s kameňom Gua-Sha. V masáži tváre pokračujem aj naďalej a kameň vrelo odporúčam, pleť je viac prekrvená, jemná a svieža 🤗. Môj nový každodenný pomocník 🌷❤️.
  • Jemný k pokožke
  • Dobre padne do ruky aj na tvár
  • Zrelaxuje unavenú pokožku
2 ľudia považujú za užitočné
aeowyn22  5. apr 2022

GUA -SHA masážny kameň ebelin

Je to moja prvá skúsenosť. Kameň je vhodný pre namáhanú pokožku tváre. Má revitalizačný účinok.
  • - jemný
  • - cena
  • - vrecúško
  • žiadne
natalll  21. mar 2022

Masážny kameň

Tento kameň je mimoriadne príjemný a chladivý na pleti. Má krásnu farbu a je k nemu krásne elegantné vrecúško. Som veľmi spokojná s produktom. 🙏🏼😍
  • Príjemný
  • Krásna farba