Spevňujúca hydrogélová pleťová maska Golden Vanilla Balea

Spevňujúca hydrogélová pleťová maska Golden Vanilla Balea (1 ks) napomáha jemnejšiemu a žiarivejšiemu vzhľadu pleti. Hydrogélová pleťová trblietavá zlatá textúra ľahko priľne na tvár a umožní dôkladné vstrebanie účinných látok do pokožky. Receptúra s vanilkovým extraktom a kyselinou hyalurónovou vyhladí jemné línie a dodá jej mladistvejší vzhľad. Ideálne na špeciálne príležitosti, keď potrebujete zažiariť. Vanilkový extrakt pokožku nielen osvieži, ale aj krásne prevonia.

Kde kúpim spevňujúcu hydrogélovú pleťovú masku Golden Vanilla Balea?

Hodnotenia a skúsenosti so spevňujúcou hydrogélovou pleťovou maskou Golden Vanilla Balea

Máš skúsenosť so spevňujúcou hydrogélovou pleťovou maskou Golden Vanilla Balea?
albi81  11. apr 2022

Nie je jej čo vytknúť

Maska je fakt hojne napustená gélom, ktorého však veľké množstvo ostáva v obale. Škoda. Ale celkový dojem to rozhodne nepokazilo. Pleť je po nej hydratovaná, jemná, napnutá, nie však napätá. Mne osobne vadí vanilková vôňa, ale to je môj problém, keďže ju nemám rada. Bola však naozaj len veľmi jemná.
  • Množstvo gélu.
  • Účinnosť.
  • Pre niekoho určite príjemná vôňa vanilky.
miriammiroslava  11. apr 2022

Príjemné osvieženie pleti

Už pri aplikácii masky som bola veľmi prekvapená. Niektoré masky zvyknú stekať, ale táto bola príjemne chladivá na tvári. Po odstránení masky som cítila svieži pocit. Vôbec nezaťažuje pleť mastným filmom.
Masku som aplikovala na pleť večer a ráno bola stále svieža a napnutá.
  • Sviežosť pleti po aplikácií
  • Nesteká
  • Príjemná textúra
  • Nevtieravá vôňa
  • Nepozorujem
masiarova1  9. apr 2022

Spevňujúca hydrogélová pleťová maska Golden Vanilla Balea

Maska má dobrú textúru. Pekne priľne k pleti pri nanášaní. Zlatistá farba dodáva maske luxusný vzhľad. V balení ostane veľa účinnej látky, tak som ju použila na pleť aj druhýkrát 👍.
  • Ľahké nanášanie
  • Dobre priľne k pleti
  • Pekná vôňa
  • Ostáva veľa v sáčku
shisha211  5. apr 2022

Odporúčam

Milujem masky tejto značky, práve s touto som ešte nemala skúsenosti . Vždy po náročnom dni si nechám čas na svoju beauty chvíľku. :)
  • Praktické balenie
  • Ľahké nanášanie
  • Pleť ostala jemná a žiarivá
  • Príjemná vôňa vanilky
  • Veľké množstvo gélu ostalo v obale
kaja153  5. apr 2022

Spevňujúca pleťová maska

Túto masku by som hodnotila ako priemer. Ľahko sa nanášala na pleť, no keď som ju mala na tvári ani som o nej nevedela. Bola veľmi príjemná a jemná. Pleť bola po nej trošku hydratovaná ale to je všetko. Vadila mi vôňa, ktorá bola silná. Mám radšej neparfumované produkty na tvár. Znova by som si ju už nekúpila.
  • Ľahká manipulácia
  • Ľahká na pleti
  • Zhydratovaná pokožka
  • Silná vôňa
  • Krátkodobý účinok
  • Zostalo v obale veľa séra
katarinka_28  5. apr 2022

Priemerná maska

Bola to moja prvá skúsenosť s touto maskou, pričom som na ňu čítala na instagrame veľa dobrých recenzií, takže aj moje očakávania boli vysoké. Od Balea mám veľmi rada plátenné aj hydrogélové masky pretože zvyknú byť veľmi dobré (okrem tých limitovaných edícií s detským obalom). Táto maska má veľmi zaujímavú textúru plátenky. Je veľmi tenká a mne osobne sa dávala na pleť trochu ťažšie. Ale na pleti potom perfektne držala. Bola ako druhá koža, vôbec som ju necítila. Pleť bola vo výsledku vypnutá a vyhladená, čo sa mi páčilo, ale nejak ma neohúrila natoľko aby som si ju znova kúpila. Navyše v balení ostalo neskutočne veľa séra.
  • vôňa
  • obal
  • vypnutá a vyhladená pleť
  • hydrogélová textúra masky
  • pleť neostala lepkavá
  • zvýšilo sa v balení veľa séra
  • čakala som viac
berry59  5. apr 2022

Zlatá maska balea

Super skúsenosť, vyskúšať túto masku. Zatiaľ som mala masky v krémovej konzistencii. Veľmi jednoducho sa aplikuje.
  • Pleť je pružná
  • Cena top
  • Nanášanie masky za mňa na jednotku
  • Vôňa bola na mňa až moc silná
aeowyn22  5. apr 2022

Zlatá maska Golden Vanilla :)

Ďalšia úžasná maska od Balei. Navyše farba je zlatá a dáva pocit dôležitosti, nie je jedna z mnohých. Pleť je po použití napumpovaná a hydratovaná.
  • -vzhľad masky
  • -sviežosť
  • Žiadne!
katkapetko  23. mar 2022

Prekvapila

Vyskúšala som už niekoľko masiek z ponuky Balea a je už štandardom, že sú fakt parádne navlhčené. Táto prekvapila tým, že je z dvoch častí. Pleť je po nej hladká a hydratovaná, zanecháva príjemný pocit. Tvár nie je napätá a nepýta si okamžité použitie ďalšieho krému. Jediné, čo mi na nej, doslova, nevonia je práve vôňa vanilky, ktorá mi vôbec nesadla
keira13  22. mar 2022

Odporučam

Maska má dobrú textúru. Pekne prilne na pleti pri nanášaní. Zlatistá farba dodáva maske luxusnýy vzhľad. 👍
Vôňa je jemná, čakala som výraznejšiu vanilku, ale pre ženy, čo majú rady jemné vône, určite poteší. Maska pleť zanechala hydratovanú, napätú.
Bola jemná a neštípala. Vhodná aj pre citlivú pleť.
Príjemná maska na relaxačný rituál.👌💆🏼‍♀️🧖‍♀️
  • Vzhľad zlatej masky
  • Jemnosť, nedráždivosť